helper
17.08.09,09:29
Zdravim poradakov,

v 2-izbovom byte na 3 poschodi ( 50m2) potrebujem vyrovnat podlahy, vychadza to od 3-5 cm poteru.
Chcel by som sa spytat ako je to so zatazenim celej stavby pri takomto mnozstve materialu? Je to vobec realne?
Bolo by lepsie pouzit klasicky cementovy poter, anhydrit alebo pripadne ekostyrenbeton?

Dakujem
ciners
17.08.09,07:57
Daj si spravit posudok. Aby ma ostatni nezozrali, nie preto, aby niekto na tom zarobil, ale aby ti niekto z bytovky nerobil problemy tym,ze ta bude udavat a podobne veci.
chandler
17.08.09,11:51
ale z toho posudku mu pravdepodobne vyjde, ze to spravit nemoze.
ciners
17.08.09,12:23
Asi rok dozadu som robil posudok na blbe vymenenie umakartu za porobeton a chlapik mal chudak susedu,co to hnala pred sudy tak,ze sa radsej odstahoval. A to si zober,ze fakt za aku blbost su ludia schopni si robit zle :mad:
220870
17.08.09,17:30
V pohode.Tie potery mali byť už od dodávatela rovné,takže sa s tým zatažením muselo počítať už v projektoch.( toto tvrdím vzhľadom na to že viem ako sa betónovali potery za komunistov)
ciners
17.08.09,18:01
Bajocko vypoctom tomu pritazis na stenu 0,04MPa, to je nic, len si to ocekuj, ci netreba nic ohlasovat
chandler
18.08.09,06:33
steny su v pohode, ale na stropy to vacsinou nevyjde. (ak to nie je ako pise 220870)
osobne by som to spravil tak ze spravim projekt elektriky a stavebnej casti. bez toho aby som spominal ten poter. na uradoch to budes mat ohlasene a to ci si robil poter ti aj tak nedokazu. susedia sa samozrejme stazovat budu :) ale kedze papiere budes mat v poriadku tak ti kontrola nepride :)