LUBENKA555
17.08.09,10:00
Nevie mi niekto poradiť?Ked zapnem notebook vypíše mi,že Klient sa nemože prihlásiť.žiadne iné možnosti len vypnuť,uspat a pod.OS je vista,doteraz sa nam to nestalo.čo s tým?:(
Fero11
17.08.09,08:27
skus pri starte notebooku drzat klavesu F8 a tam by ti potom mohla nabehnut ina ponuka, kde vyber spustit v nudzovom rezime, potom napis, ci ti to ide
LUBENKA555
17.08.09,09:49
ok idem skusit,potom sa ozvem
pistik71
17.08.09,09:49
Nevie mi niekto poradiť?Ked zapnem notebook vypíše mi,že Klient sa nemože prihlásiť.žiadne iné možnosti len vypnuť,uspat a pod.OS je vista,doteraz sa nam to nestalo.čo s tým?:(

Nic si neinstalovala a neastavovala?
Co je to hned? Ked nabehne system Vista? Alebo okamzite po otvoreni?
Moze byt ze bol v spanku a nevie spravne nacitat pamat - skus podrzat vypinac na cca 10 sec. a potom znovu zapni.
A nezobrazuje ti okno na prihlasenie? (kde mozes zadat meno a heslo).
Po akej udalosti sa toto udialo? Len tak z jedneho dna do druheho?
LUBENKA555
17.08.09,12:07
Stalo sa to zo dna na den,nic som neinstalovala ani nic podobne.Cez f8 sa mi podarilo nastartovat nudzovy rezim,ale ako dalej?V spanku nie je a ani nebol.Okno na prihlasenie nezobrazuje,len obrazok na prihlasenie s menom a ked nan kliknem aby ma prihlasilo,vypise,ze ma nemoze pripojit.Potom tam nabehne,ze sa odhlasuje-neviem co-a da sa uz len vypnut,uspat...
pistik71
17.08.09,12:30
Stalo sa to zo dna na den,nic som neinstalovala ani nic podobne.Cez f8 sa mi podarilo nastartovat nudzovy rezim,ale ako dalej?V spanku nie je a ani nebol.Okno na prihlasenie nezobrazuje,len obrazok na prihlasenie s menom a ked nan kliknem aby ma prihlasilo,vypise,ze ma nemoze pripojit.Potom tam nabehne,ze sa odhlasuje-neviem co-a da sa uz len vypnut,uspat...

V nudzovom rezime skus Start - Vsetky programy - Prislusenstvo - Systemove nastroje - Obnova systemu (cestu pisem z hlavy, takze len cca). A pri bnoveni vyber nejaky datum kedy to fungvalo.

A vo Viste sa to da spravit aj s instalacneho CD (ak ho mas).
Barticek
17.08.09,12:50
Napis znacku notobooku, HP ma sysem recovery tak sa da ist cez to
LUBENKA555
17.08.09,15:42
Znacka je Acer,bola som s tym za povolanymi,treba preinstalovat Vistu,vraj asi virus...Tak neviem,je tam najnovsia verzia Esetu...,preinstaluju a uvidime...
marco2233
18.08.09,07:03
Znacka je Acer,bola som s tym za povolanymi,treba preinstalovat Vistu,vraj asi virus...Tak neviem,je tam najnovsia verzia Esetu...,preinstaluju a uvidime...
pred preinstalovanim treba skusit F8 a poslednu znamu verziu alebo by tam malo byt aj moznost priamo bod obnovenia .. ak nie stiadhu si ERD commancer je to boot cd z naho nabootujes a spustis bod obnovenia je to menej pracne ako instalacia visty ... a ak ti mozem poradit pozri sa aju mas vistu.. ci nemozes vyuzit downgrade na win XP .. wista je shit... absolutne sa im nevydarila... je to OS na testovanie nervov :)