lml
17.08.09,13:31
Ahojte, prosím o radu. Chcela by som si otvoriť odchod s oblečením pre moletnejších ľudí, len neviem kde začať. Neviem ani kde hľadať výrobcov s takýmto oblečením, a či je možné od nich odoberať tovar na "komisiu", teda že ich vyplatím až keď tovar predám. A ak by komisívny predaj nebol možný, tak neviete náhodou koľko peňazí asi budem potrebovať na začiatok? Rátam s nákladmi na prenájom a vybavenie obchodu, takisto s reklamou, no netuším koľko peňazí budem potrebovať na nákup toho oblečenia. Prosím, ak máte niekto skúsenosť s podobným predajom, a ak viete, kde by som mohla začať poradte mi. Vopred ďakujem:-)
Aankaa
17.08.09,12:30
Odporúčam nákup takýchto veľkostí v USA, tam je takýchto nadrozmerných veľkostí až až.... :o)
www.shipito.cz, shopguru.cz.... a ešte zagoogluj.
Spočítaj si to, informuj sa na ceny prenájmu, zariadenie, pokladňa.... a uvidíš...
Ale nie zlý nápad, podľa toho kde bývaš ešte - vo väčšom meste máš väčší odbyt.
buchač
17.08.09,12:46
Odporúčam nákup takýchto veľkostí v USA, tam je takýchto nadrozmerných veľkostí až až.... :o)
www.shipito.cz, shopguru.cz.... a ešte zagoogluj.
Spočítaj si to, informuj sa na ceny prenájmu, zariadenie, pokladňa.... a uvidíš...
Ale nie zlý nápad, podľa toho kde bývaš ešte - vo väčšom meste máš väčší odbyt.

Presne tak ...veľmi dobrý , na Slovensku sa akoby vyskytovali len modelky a modely .
A pritom nadmerné veľkosti by sa predávali jedná báseň ...

Niekedy podľa výrobcu udávané X-ká sú povedzme XXXL / hovorím o aj značkových tričkách / a popritom sú tieto ušité nie na chlapa , ale na chlapíka z Ázie ...