jajarmilka
17.08.09,15:09
Dobry den,
chcela by som sa opytat, aka bude vyska zivotneho minima v pripade posudzovanie pre socialne stipendium pokial mam:
jedneho studenta studuje mimo bydliska, ten ma dvoch rodicov, a dvoch surodencov. jeden je na strednej skole dochadza denne a druhy pracuje a je priadne nahlaseny v CR.
Poradte prosim...
ivka70
17.08.09,13:16
Dobry den,
chcela by som sa opytat, aka bude vyska zivotneho minima v pripade posudzovanie pre socialne stipendium pokial mam:
jedneho studenta studuje mimo bydliska, ten ma dvoch rodicov, a dvoch surodencov. jeden je na strednej skole dochadza denne a druhy pracuje a je priadne nahlaseny v CR.
Poradte prosim...

Skuste prestudovat tu:

http://www.modernaskola.sk/Index,p17/

je to kalkulacka, kde priblizne zrata, ci ma laeob nema narok na stipendium.
Prijem samostatne zarabajuceho brata sa uz d oprijmu rodiny nepocita, takze len rodicia + nezaopatrene deti /+ nepracujuce deti do 25 rokov/
jajarmilka
17.08.09,13:39
na tej kalkulacke som bola ale neviem kde zaradit druheho surodenca, ktory pracuje... je zaopatrenym dietatom, ale pocita sa, pretoze uz nezije s nami v jednej domacnosti???
ivka70
17.08.09,16:50
na tej kalkulacke som bola ale neviem kde zaradit druheho surodenca, ktory pracuje... je zaopatrenym dietatom, ale pocita sa, pretoze uz nezije s nami v jednej domacnosti???

Ten pracujuci sa uz k nim nerata vobec.
Ani jeho prijem.

Len rodicia a nezaopatreni surodenci.
jajarmilka
18.08.09,06:01
dakujem :)