jajarmilka
18.08.09,10:45
Dobry den,
prvy krat som uctovala v Omege... a podarilo sa mi trosku dopliest platby kartou.
Zauctovala som si interny doklad platby kartou - to je o.k.
Ale ked som ich chcela uhradit nemala som tam prislusny vzor... takze som sla cez Inkaso a potom som si len zmenila ucty.. ale zabudla som zmenit znamienko sumy... staci ked zmenim znamienko. alebo musim dane uctovne pripady vymazat a urobit nanovo, aby sa to spravne zobrazilo vo vysledkoch???
poradte... dakujem...
liba2
18.08.09,08:59
Dobry den,
prvy krat som uctovala v Omege... a podarilo sa mi trosku dopliest platby kartou.
Zauctovala som si interny doklad platby kartou - to je o.k.
Ale ked som ich chcela uhradit nemala som tam prislusny vzor... takze som sla cez Inkaso a potom som si len zmenila ucty.. ale zabudla som zmenit znamienko sumy... staci ked zmenim znamienko. alebo musim dane uctovne pripady vymazat a urobit nanovo, aby sa to spravne zobrazilo vo vysledkoch???
poradte... dakujem...
Predpokladám, že ide o výdaj z bežného účtu (nie príjem).
Ja zapíšem v EUD do dokladu banky úhradu ID = vpravo v okienku uhradiť vyhľadám cez lupu číslo ID a potvrdím; tým mám ID uhradený.
jajarmilka
19.08.09,08:01
ano ide o vydaj...
mne sa to podarilo zauctovat ako 379/221 ale so zlym znamienkom... a chcela by som vediet, ci staci zmenit zmanienko aby to v uctovnictve bolo o.k.
lebo teraz mi to v uctovnictve ukazuje ako zvysenie zavazku a nie znizenie...
Tweety
19.08.09,08:06
ano ide o vydaj...
mne sa to podarilo zauctovat ako 379/221 ale so zlym znamienkom... a chcela by som vediet, ci staci zmenit zmanienko aby to v uctovnictve bolo o.k.
lebo teraz mi to v uctovnictve ukazuje ako zvysenie zavazku a nie znizenie...
Musíš to opraviť, nie je to inkaso, ale úhrada, vyber si ju cez vzor, a potom budeš mať účtovanie OK. 379.../221.
jajarmilka
20.08.09,06:40
a ked to opravim, tak mi to spravne zaznamena aj uhradu v internom doklade???
Tweety
20.08.09,06:41
a ked to opravim, tak mi to spravne zaznamena aj uhradu v internom doklade???
Áno.
jajarmilka
24.08.09,09:59
dakujem :)