MUKAR
18.08.09,16:31
Dobry den, prosim o radu. Som zivnostnik, po strate mam vybaveny novy OP. Je potrebne to nahlasit zivnostenskemu uradu, danovemu uradu, socialnej poistovni, zdravotnej poistovni, ... koli zmene serioveho cisla preukazu? Ak som temu zle zaradil, tak sa ospravedlnujem. Vdaka za rady.
Nachtigal
18.08.09,14:38
Dobry den, prosim o radu. Som zivnostnik, po strate mam vybaveny novy OP. Je potrebne to nahlasit zivnostenskemu uradu, danovemu uradu, socialnej poistovni, zdravotnej poistovni, ... koli zmene serioveho cisla preukazu? Ak som temu zle zaradil, tak sa ospravedlnujem. Vdaka za rady.
fundovanú odpoveď ti nedám, ale v banke kde máš účet by si to mal nahlásiť určite....
MUKAR
19.08.09,10:07
Informoval som sa po uradoch suvisiacich s zivnostenskym podnikanim. Nieje potrebne to hlasit... Ak by to niekomu pomohlo...
rennka
02.02.22,13:24
Dobrý deň, ak štatutár menil OP, treba zmenu nahlásiť aj na Finančnú správu a Obchodný register? Ďakujem
veronikasad
02.02.22,13:26
kvoli čomu menil OP ?
rennka
02.02.22,16:49
skončila mu platnosť čípu
avalik
02.02.22,18:52
otazky sa nezadavaju do odpovedi,

ale pozri si napr. registracny formular, na FS - uvadza sa c. OP statutara?
detto navrh na zapis zmien sro do ORSR - vypisuje sa tam c. OP?
misoft
03.02.22,09:27
Ale nehovor... Fakt?
misoft
03.02.22,09:29
OP je preukaz totožnosti. Pokiaľ má čip a na ten je (možno) viazaný ZEP - vybaví si nový ZEP.
FS je jedno, kedy, kde, kto menil OP - overujú sa ZEPy. Ak je platný, všetko je platné.