makiki
19.08.09,07:36
Zdravim potreboval by som poradit ohladne bezuceloveho uveru ....
Mam 20 rokov pracujem na trvaly pracovny pomer uz 6 mesiacov zarobok mam 600-700e v hrubom
CHcel by som pozicat 8500e
mohli by ste poradit ktora banka by mi ho poskytla alebo ktora sa najviac oplati ?
dakujem
grammatika
19.08.09,06:19
Ahoj, asi bude najlepšie, keď skočíš do banky, v ktorej máš založený účet a popýtaš sa tam, ono pozerajú aj na Tvoje rodinné pomery-i žiješ s rodičmi a pod... A potom si obehni ešte napr.ďalšie 2 a zistíš, kde Ti dajú najlepšie podmienky a úrok..
makiki
19.08.09,06:42
mam aj v slsp aj v tatre a zijem s rodicmi vydavky nemam platim si akurat poistku vo vyske 44e :) len tak som sa chcel opytat ze ci mam sancu na uver v takej vyske a splacat by som chcel tak 7-8 rokov slsp to ma tak ze od 1 do 10 rokov
Lianka
19.08.09,07:36
Podmienky na poskytnutie uveru si urcuje kazda banka sama. Obavam sa, ze tu ti nikto 100% nepotvrdi, ktora banka ti da uver a ktora nie.

Odporucam postupovat podla prispevku od grammatiky.
blavaciko
19.08.09,13:48
v TB ti ten uver zrejme daju, najnizsia suma je tam vsak myslim 1000 €, poistenie je myslim len plus, avsak vyskusaj si porovnat ponuky z oboch bank, nezabudni si tam zapocitat poplatky za vedenie uveroveho uctu, za poskytnutie uveru atd
makiki
21.08.09,08:00
tak bol som v slovenskej sporitelni kde som sa zdrzal 5 minut kedze pozaduju zmluvu pracovnu na dobu neurcitu
v tatrabanka a dexii podobne
skusim este UniCredit
kde mi v maili odpovedali nejasne napisem to sem
banka neakceptuje príjem na dobu určitú s výnimkou pracovných pomerov učiteľov a vojakov.

V opačnom prípade neakceptujeme ani pristúpenie ručiteľa.
Podmienkou poskytnutia úver je trvalý príjem:
· zo závislej činnosti - pri prvom zamestnaní min. dĺžka pracovného pomeru je 6 mesiacov, v aktuálnom zamestnaní min. dĺžka pracovného pomeru je 3 mesiace, má pracovný pomer na dobu neurčitú resp. určitú po uplynutí skúšobnej doby a nie je vo výpovednej lehote.
· z podnikania,
· z prenájmu,
· z dôchodkovej, resp. sociálnej dávky...

tak a s tohto sa vysomarte ?:D
s.r.o.
21.08.09,08:37
musíš byt zamestnaný na dobu neurčitú a pracovný pomer musí mať viac ako 6 mesiacov (odrobené) až v takomto prípade ty môžu dať ten úver plus samozrejme pozerajú aj na to ako míňaš peniaze na účte čím viac ich míňaš tým máš menšiu šancu že ti dajú a hlavne čo sa týka dnešnej krízy
FugAn
21.08.09,10:03
Ak som to správne pochopil pracovný pomer máš už viac ako 6 mesiacov a na dobu neurčitú a aj napriek tomu Ti nechcú dať. Skús ešte raz TB ale cez ich stránku napiš požiadavku a oni sa Ti ozvú. Mne sa stalo že som dostal pri jednom probléme s americkou hypotékou od 4 pracovníkov 2 rozdielne odpovede.