podnikatelka14
19.08.09,18:21
Dobry den,

chcela by som dat sezonny tovar (textil) do akcie, ale pocula som, ze to treba zvlast niekde evidovat. Nestaci iba preciarknut povodnu cenu a napisat novu? A preprogramovat cenu v pokladni? Pouzivam kody pre kazdy kus tovaru. Dakujem za kazdu radu
tetrisss
19.08.09,17:12
No najspravnejsie by bolo, keby si spravila inventuru a zapis, pretoze ako vykazes o co mas mat menej tovaru?
podnikatelka14
19.08.09,17:53
a mam teda vykazat tovar, ktory bol zlacneny a predal sa?
terezamaria
19.08.09,18:12
Dobry den,

chcela by som dat sezonny tovar (textil) do akcie, ale pocula som, ze to treba zvlast niekde evidovat. Nestaci iba preciarknut povodnu cenu a napisat novu? A preprogramovat cenu v pokladni? Pouzivam kody pre kazdy kus tovaru. Dakujem za kazdu radu

To je Tvoja interná záležitosť. Pokiaľ Ty kúpiš tovar za 2 eurá a predáš ho za 2 eurá, je to Tvoja vec.Pokiaľ Ti sedia kusy a neideš pod cenu nákupu, tak je to O.K.Pokiaľ by si išla pod cenu nákupu, potom sa Ti zníži cena zásob, to sa v zásobách potom aj účtuje.
tetrisss
20.08.09,17:00
S tym celkom nesuhlasim, pretoze jej nebude sediet tovar v predajnych cenach, jedine, ak to bude vykazovat v pokladni. Ak takuto funkciu nema, musi urobit precenenie.