Vivi
19.08.09,20:15
Ahojte,
nedari sa mi poslat elektronicky vykaz do SP.
Hlasi mi cez elektronicky zber udajov:

Chyby :
ZLY-OBSAH r:11, stl:16; Element 'identifikator' ma zly obsah
ZLY-OBSAH r:98, stl:8; Element 'datum' ma zly obsah
Snažíte sa uložiť dokument k firme, ku ktorej nie ste prihlásený


V systeme nemam zadane ICZ - nevedeli by ste mi poradit,kde sa to v Pohode zadava?mozno to je problem.....????dakujem,
Ivka
Manual
19.08.09,18:37
Nerobím v Pohode, ale otvor si firmu, kde sú jej základné dáta, IČO, DIČ atď.... a tam skús niekde nájsť kolonku kde má byť IČZ
Xanti
19.08.09,18:43
Ahojte,
nedari sa mi poslat elektronicky vykaz do SP.
Hlasi mi cez elektronicky zber udajov:

Chyby :
ZLY-OBSAH r:11, stl:16; Element 'identifikator' ma zly obsah
ZLY-OBSAH r:98, stl:8; Element 'datum' ma zly obsah
Snažíte sa uložiť dokument k firme, ku ktorej nie ste prihlásený


V systeme nemam zadane ICZ - nevedeli by ste mi poradit,kde sa to v Pohode zadava?mozno to je problem.....????dakujem,
Ivka No ako pohoda je v tomto expert. My to upravujeme ručne, v adrese nám nechce brať lomítko z adresy. Takže pekne ručne upravíme, uložíme a potom pošleme, samozrejme kým sme došli na spôsob ako upraviť výkaz v PC tak sme sa natrápili riadne. Z hlavy nepoviem, ale zajtra ak nezabudnem tak v robote kuk, kde sa to dá upraviť (tie drobnosti) a napíšem.
Vivi
19.08.09,18:52
ak ta mozem poprosit,napis mi,ako to upravit,dakujem.
jozka56
19.08.09,19:30
Mne Pohoda EZU berie v pohode:--- Uprav: Globalne nastavenia...Mzdy2... Socialna poistovna ...VS a napis ICZ..OK
Xanti
20.08.09,04:51
Zdravím,
no takže som sa na to pozrela.
Súbor máme v PC uložený s príponou xml. Otvorím súbor v PC, a kliknem na ikonku page ( stránka ), tam si nájdem položku view Source ( upraviť v programe xml editor ). Otvorí sa mi poznámkový blok, kde si spravím drobné zmeny, my tam upravujeme hlavne adresu nakoľko nám nechce brať číslo s lomítkom ( pr. 2354/49 tak tam to vymažem tak, že mi ostane len číslo 49 ). Ked dokončím také úpravy dám to cez súbor uložiť (CTRL +S ). A už potom mi v pohode vezme výkaz do SP. Hádam to pomohlo, aspon trošku. Pekný dník prajem.