ingah
20.08.09,08:46
Dobrý deň, vie mi niekto poradiť, kde sa prevádza laserová operácia kŕčových žíl a prípadne skúsenosti s ňou? Nitra a okolie.
Ďakujem
Stina
20.08.09,07:04
fybys
05.09.09,20:24
Ahoj, ja som takú operáciu absolvovala minulý rok, teraz v októbri pôjdem znova. Bola som v Žiari nad Hronom, starostlivosť výborná, hospitalizácia trvá tri dni, jeden deň prídeš, druhý operácia a tretí šup domov. Hneď treba chodiť, takže žiadne povaľovanie. Robí sa to v epiduráli, žiaden stres, ja som sa vyslovene tešila. Jediný problém je, že sa za to platí, vlani to bolo v korunách 7000, ale ja som bola posadnutá peknými nohami, tak som dala. A ešte je problém, že sa na to čaká asi rok, čo je príšerné, majú tak plno, ale najskôr treba ísť na sono a doktor zváži, či je to potrebné atď.
xima
05.09.09,21:03
Ahoj ,
Mám taký dotaz, mne jedna kožná lekárka odporučila klasickú "operáciu kŕčových žíl". Vraj keď videla tie stavy, keď to nespravili laserom dobre - poškodené zostane okolie, al. tam,kde sa netrafia. Dostala som strach. Nemá niekto takéto skúsenosti? Prípadne lekára ktorý má vynikajúce referencie?
Viem že dávam ďaľšiu otázku :( - ale snáď prospešnú.
wagner
06.09.09,08:07
Ahoj ,
Mám taký dotaz, mne jedna kožná lekárka odporučila klasickú "operáciu kŕčových žíl". Vraj keď videla tie stavy, keď to nespravili laserom dobre - poškodené zostane okolie, al. tam,kde sa netrafia. Dostala som strach. Nemá niekto takéto skúsenosti? Prípadne lekára ktorý má vynikajúce referencie?
Viem že dávam ďaľšiu otázku :( - ale snáď prospešnú.
Na jednodňovej Manus Med v PD robia operácie žíl. Referencie majú dobré. Robia sa v epiduráli. Predtým treba absolvovať sono a konzultácie. Nečaká sa dlho. Operujú v pondelok poobede, prespíš tam a na druhý deň okolo desiatej dopoludnia Ťa pustia domov. Ja som sa už mala ísť objednať na presný dátum, ale zatiaľ som sa ešte nerozhodla, či si ich dám operovať.
xima
08.09.09,16:58
Na jednodňovej Manus Med v PD robia operácie žíl. Referencie majú dobré. Robia sa v epiduráli. Predtým treba absolvovať sono a konzultácie. Nečaká sa dlho. Operujú v pondelok poobede, prespíš tam a na druhý deň okolo desiatej dopoludnia Ťa pustia domov. Ja som sa už mala ísť objednať na presný dátum, ale zatiaľ som sa ešte nerozhodla, či si ich dám operovať.
Ja som to chcela riešiť už v zime, ale tá lekárka ma zmiatla a tak to odkladám ... Ty sa tiež bojíš ? Raz to vyriešiť budem musieť. Ďakujem za info a držím palce. Potom daj prípadne o sebe vedieť.
wagner
08.09.09,17:35
Ja som to chcela riešiť už v zime, ale tá lekárka ma zmiatla a tak to odkladám ... Ty sa tiež bojíš ? Raz to vyriešiť budem musieť. Ďakujem za info a držím palce. Potom daj prípadne o sebe vedieť.
Ja si túto jeseň chcem dať operovať ruku, žily sa odkladajú. Zatiaľ počkajú.