Alivia
20.08.09,09:10
-mzdárka vypočítala zamestnancovy mzdu:odpracov.dni+celozávodná dovolenka

-ale z dôvodu,že po tejto dovolenke prestal chodiť do práce,nereaguje na výzvy ani na telefonáty dostal výpoveď a vyplatenie celozávodnej dovolenky musí vrátiť.

-program jej nechce zobrať odpočet tejto dovolenky z čistej mzdy.Takže ona má na výpl.páske napr.sumu 200,.EUR na vyplatenie, ale ja vyplatím len 100,.EUR. Takže máme rozdiel v 331..

-Ako zaúčtujem z môjho hľadiska tento rozdiel? Pôjde to na 331../648..?
alebo cez neaké pohľadávky zamestnanca voči firme, ale pripomínam že ona žiadne zrážky vo výplate nerobí, zúčtovať bys om to mala vraj ja.,,

ďakujem veľmi pekne za odpovede
mzdarka renca
20.08.09,07:19
-mzdárka vypočítala zamestnancovy mzdu:odpracov.dni+celozávodná dovolenka

-ale z dôvodu,že po tejto dovolenke prestal chodiť do práce,nereaguje na výzvy ani na telefonáty dostal výpoveď a vyplatenie celozávodnej dovolenky musí vrátiť.

-program jej nechce zobrať odpočet tejto dovolenky z čistej mzdy.Takže ona má na výpl.páske napr.sumu 200,.EUR na vyplatenie, ale ja vyplatím len 100,.EUR. Takže máme rozdiel v 331..

-Ako zaúčtujem z môjho hľadiska tento rozdiel? Pôjde to na 331../648..?
alebo cez neaké pohľadávky zamestnanca voči firme, ale pripomínam že ona žiadne zrážky vo výplate nerobí, zúčtovať bys om to mala vraj ja.,,

ďakujem veľmi pekne za odpovede

Neviem, aký má program vaša mzdárka, ale ak zamestnanec prečerpá dovolenku, a bol s ním ukončený PP, tak to musí urobiť v rámci mzdy, nakoľko budú aj nižšie VZ na poistné a pod. Ak jej to nejde, tak nech zavolá dodávateľovi mzdového programu a nech ju naviguje, ako to má urobiť.
Alivia
03.09.09,12:43
odvolala sa na zákon, kde zamestnanec má tento preplatok vrátiť,alebo mu to má byť strhnuté zo mzdy.Takže mzdárka nič nemenila,len sa mu odviedlo o ten preplatok menej na účet.
Ja mám rozdiel v 331.!!

331../335..
335../6..
Je to v mojom prípade správne?
Ďakujem za odpovede
ivka70
03.09.09,13:10
odvolala sa na zákon, kde zamestnanec má tento preplatok vrátiť,alebo mu to má byť strhnuté zo mzdy.Takže mzdárka nič nemenila,len sa mu odviedlo o ten preplatok menej na účet.
Ja mám rozdiel v 331.!!

331../335..
335../6..
Je to v mojom prípade správne?
Ďakujem za odpovede

Ale ona mu nemoze skratit dovolenku len v cistej mzde, musi mu ju skratit v hrubej mzde, znizit mu aj odvody .....
mzdarka renca
03.09.09,21:57
odvolala sa na zákon, kde zamestnanec má tento preplatok vrátiť,alebo mu to má byť strhnuté zo mzdy.Takže mzdárka nič nemenila,len sa mu odviedlo o ten preplatok menej na účet.
Ja mám rozdiel v 331.!!

331../335..
335../6..
Je to v mojom prípade správne?
Ďakujem za odpovede
a ako ste vypočítali nedoplatok za dovolenku? Ešte raz, je to vec miezd, keď to prejde mzdami, tak až potom účtovníctvom.
ľudka
04.09.09,03:38
Ja keď končím pracovný pomer a zamestnanec mal prečerpanú dovolenku, soft sa ma automaticky upozorní na prečerpanú (respr. nevyčerpanú) dovolenku a pýta sa či ju chcem preplatiť. Automaticky mi to generuje vo mzde (pri prečerpanej dovolenke mínusovou čiastkou) a účtuje -331/-521 (náhrady), tak ako riadnu náhradu za dovolenku, iba mínusom. V žiadnom prípade to nemôže byť iba poníženie čistej mzdy, lebo to má vplyv na odvody a daň, tak ako to bolo vyššie spomenuté.
Prípadne nech skúsi zadať v softe dovolenku mínusom.