stanca
11.08.05,06:45
Nie som počítačový génius, tak som si odkladala uzavierku roka na neskôr. Keď som sa konečne odhodlala to urobiť, urobila som chybu a neviem, čo s tým.

Urobila som prevod, potom som dala uskutočniť účtovnú závierku a nakoniec naviesť počiatočné stavy a potom sa ma spýtalo, či chcem potvrdiť dátum poslednej uzávierky 31.12., dala som OK.Pri kontrole, či mi súhlasia počiatočné stavy s konečnými som zistila pri 5 účtoch chybu. Zistila som, že účt. prípady roku 2005 som v účt. roku 2005 zaúčtovala s dátumami 2004, keď to chcem prepísať a opraviť, tak mi vypisuje, že dátum poslednej uzávierky je nižší a zmeny nebudú uskutočnené. Snažila som sa aj odvolať účtovnú závierku v r. 2004, ale stále mi vypisuje , že dátum poslednej uzávierky je nižší a zmeny nebudú uskutočnené. Poradí mi niekto, ako to napraviť?
neznama22
11.08.05,05:27
Ahoj,
keď pôjdeš v Money cez Nástroje - Nastavenie - Agenda - na spodu okna je Posledná uzávierka a je tam doplnený dátum 31.12. Stačí, ak ten dátum zmažeš, potvrdíš a môžeš opravovať.
Ak budeš mať všetko opravené, tak si nanovo urob Uzávierku roka a potom prenes počiatočné stavy a saldo.
S pozdravom
stanca
11.08.05,05:36
Ďakujem za radu, moc mi to pomohlo