rozum
21.08.09,18:20
Chcem vedieť aké máte skúsenosti s ľudskou hlúposťou, ale aj múdrosťou.Veľa krát ľudská hlúposť vie narobiť človeku problémy.
alla66
22.08.09,21:39
Pridám pár zaujímavých citátov o hlúposti

* Hlupákom sa človek nenarodí.K tomuto stavu sa dopracuje vlastnou usilovnosťou. ALLA

* Nič nie je také nebezpečné, ako hlúpy priateľ: to je potom lepšie mať múdreho nepriateľa. LA FONTAINE

* Niektorí hlupáci nielenže o svojej hlúposti vedia, ale vedia ju aj šikovne uplatniť. ROCHEFOUCAULD

* Nič nie je hlúpejšie, ako chcieť byť zo všetkých najmúdrejší. ROCHEFOUCAULD

* Keď sa hovorí o ľudskej hlúposti, každý človek myslí vždy len na tých druhých. SHAKESPEARE

* Každá nemoc má svoj liek, len hlúposť je výnimkou. SHAKESPEARE

* Každý z nás niekedy hovorí hlúposti, neznesiteľné sú len hlúposti vyhlasované slávnostne. MONTAIGNE

* Hlupáci a šikovní ľudia sú neškodní. Najnebezpečnejší sú poloblázni a polmudrci. GOETHE

* Rozum nie vždy zvíťazí a mňa z toho kvári ľútosť: Nikto nie je taký hlúpy, aby priznal svoju hlúposť. TADIAN
misoft
23.08.09,10:35
Každý z nás niekedy hovorí hlúposti, neznesiteľné sú len hlúposti vyhlasované slávnostne.
Tak s týmto sa stretávame dosť často :D
sito
23.08.09,11:07
Hlúposť je prameň nevedomosti, treba pohľadať inú studienku a s tej sa napiť.
misoft
24.08.09,11:04
Napríklad "studničku" s 12° pivom :D.
judita1971
24.08.09,11:09
Radšej sto krát počuť o hlupákovi ako ho raz stretnúť . JUDITA1971
Bionda
24.08.09,11:10
chleba podať môžeš ,ale rozumu nie :D:D:D
A ja mám skúsenosť, že urob človeku dobre, os..re ti plot a nikto už si nikdy nespomenie, že si niekomu niekedy pomohol!
buchač
24.08.09,11:53
Hej , yu , ste si pomýlili témy ....

Hentie príspevky sa skôr hádam hodia sem ....či ...?????:rolleyes:;):cool:

http://www.porada.sk/t15277-citaty.html
Bionda
24.08.09,11:59
Hej , yu , ste si pomýlili témy ....

Hentie príspevky sa skôr hádam hodia sem ....či ...?????:rolleyes:;):cool:

http://www.porada.sk/t15277-citaty.html

:D:D:D to sú skúsenosti :D , že proti hlúposti ti nič nepomôže :D :D:D:D
.... žeby ??
frederyka
24.08.09,12:08
Pukance upečené mobilom
Na internete sa za poslednú dobu objavilo video od mladých ľudí, ktorí vyrábajú pukance pomocou mobilného telefónu.
Je to pravda, alebo nezmysel? Skúšali ste to?
Stanislav 1975
24.08.09,12:13
Pukance upečené mobilom
Na internete sa za poslednú dobu objavilo video od mladých ľudí, ktorí vyrábajú pukance pomocou mobilného telefónu.
Je to pravda, alebo nezmysel? Skúšali ste to?

Tak tomuto teda naozaj nerozumiem...pukance na mobile?:confused::confused::confused:
rozum
24.08.09,12:15
No čo, chleba dáš, rozumu nie.
frederyka
24.08.09,12:42
Tak tomuto teda naozaj nerozumiem...pukance na mobile?:confused::confused::confused:
neviem skopčiť video vrrrr:mad:...štyri mobily položíš na stole oproti sebe, do stredu nasypeš pár pukancov. Vytočíš čísla, telefóny začnú zvoniť a pukance vystreľovať. Chodilo to mailom ako obežník.Nevieš?:confused:



Neviem prečo, nikdy som nezabudla na vetu od Miloša Kopeckého v seriáli Nemocnice na okraji mesta : "Kdyby hloupost nadnášela ,tak vy se tady vznášíte jako holubice!"
Nemá chybu, kto chce pochopí tento kompliment a kto nie, má smolu.
rozum
24.08.09,12:56
Pamätám sa na jednu takú pikošku:niekedy sa podávala športka tak že sa škrtali čísla cez indigo a časť ktorá bola kopírovaná vám ostávala.Mojej známej vartoval 3 roč. dieťa dedko. A ono sa dostalo k tiketu a poškrtalo všetky okienka, takže keď to zbadal neradoval sa s toho.Chybu si dedko priznal mal som ju odložiť na iné miesto.Zároveň sa potešil že ten tiket nevyhral, lebo v prípade výhry ťažko by dokázal že má výherný tiket.:D:D:D
Stanislav 1975
24.08.09,12:58
neviem skopčiť video vrrrr:mad:...štyri mobily položíš na stole oproti sebe, do stredu nasypeš pár pukancov. Vytočíš čísla, telefóny začnú zvoniť a pukance vystreľovať. Chodilo to mailom ako obežník.Nevieš?:confused:



Neviem prečo, nikdy som nezabudla na vetu od Miloša Kopeckého v seriáli Nemocnice na okraji mesta : "Kdyby hloupost nadnášela ,tak vy se tady vznášíte jako holubice!"
Nemá chybu, kto chce pochopí tento kompliment a kto nie, má smolu.

Fredericka moja,to s tymi mobilmi je nejaka hlupost,nejaky trik,hmhm-nemozu sa takto upiect pukance...to zasa sa niekto na nete zabaval...
najag
24.08.09,13:09
Tzv hoaxove videa. Cez dialkovy ovladac televizora otvoris auto....mobily maju vf vykon velmi maly, takze ziadne pukance sa nekonaju....

Jedním z velmi častých nešvarů, který se na Internetu vyskytuje, je šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, tzv. hoaxů.

www.hoax.cz (http://www.hoax.cz)
najag
24.08.09,13:14
Nikdy nevrav, že niečo nejde, pretože sa vždy nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to!

Poslanci sú ľudia, ktorí kopu jamu iným, ale sami do nej nespadnú.
najag
24.08.09,13:18
Je lepšie byť krásna ako múdra, pretože priemerný chlap lepšie vidí ako myslí !!!
najag
24.08.09,13:19
Optimizmus je spôsobený nedostatkom informácií !
rozum
24.08.09,13:23
Lenže čo s peknej misy keď je prázdna:D:D:D;):)
buchač
24.08.09,13:41
neviem skopčiť video vrrrr:mad:...štyri mobily položíš na stole oproti sebe, do stredu nasypeš pár pukancov. Vytočíš čísla, telefóny začnú zvoniť a pukance vystreľovať. Chodilo to mailom ako obežník.Nevieš?:confused:


Tu je ich habadej ....

http://www.youtube.com/results?search_query=popcorn+cell+phone&search_type=&aq=2&oq=popco

Vzorka ...

http://www.youtube.com/watch?v=6DCCxLp59G8
najag
24.08.09,13:43
Ani by som nepovedal, ved dnes stačí aj malá štipka rozumu......:D

Ak vie žena, čo ma medzi nohami, tak ma zlatú baňu. Ak to nevie, tak ma p.....:eek:

Takže aj niektore celebrity majú aspoň tú malú štipku rozumu.....:D
judita1971
25.08.09,07:23
Hej , yu , ste si pomýlili témy ....

Hentie príspevky sa skôr hádam hodia sem ....či ...?????:rolleyes:;):cool:

http://www.porada.sk/t15277-citaty.html

ja som sa nepomýlila, je to moja životná skúsenosť.
jaros5
25.08.09,12:42
Ľudská hlúposť ???

Keď s ňou bojuješ, akoby si ju pohnojil ;)