fiunko
21.08.09,20:39
zdravím poradáci,
prosím vás počul niekto z vás o firme valay group z bratislavy. potrebujem nejaké stavebné práce a dali najlepšiu cenu, seriózny prístup, vedia o čom hovoria. ak nádhodou tak ďakujem:-)
Dubrava Karol
22.09.10,10:49
Ano, máme aj s manželkou veľmi dobré skúsenosti s firmou Valay Group. Zateplovali nám Rodinný dom v Bratislave, profesionálne, nástup aj termín prác bol ako sme dohodli v časovom harmonograme, cenu vôbec nenavišovali, dokonca nám odpočítali materiál ktorý sa nepoužil (neprišli by sme na to). Vedeli vo všetkom poradiť a vedeli všetky technické vecy a technologické postupy a išlo im naozaj o kvalitnú prácu. Posunuli sme kontakt dalej, a synovi spravili komplet rekonštrukciu wc a kupelne, za dobru cenu, a bez problémov. Teraz som sa dozvedel, že synovi susedia sa snimi dohodli a prerábajú im celý bytový dom na komplet, teraz niekedy majú končiť, a zatiaľ nemajú žiadne výhrady. Keď budem ešte niečo potrebovať, alebo odporúčať známim, tak by to bola určite firam Valay Group.
ondrejvla
22.09.10,10:56
Ano, máme aj s manželkou veľmi dobré skúsenosti s firmou Valay Group. Zateplovali nám Rodinný dom v Bratislave, profesionálne, nástup aj termín prác bol ako sme dohodli v časovom harmonograme, cenu vôbec nenavišovali, dokonca nám odpočítali materiál ktorý sa nepoužil (neprišli by sme na to). Vedeli vo všetkom poradiť a vedeli všetky technické vecy a technologické postupy a išlo im naozaj o kvalitnú prácu. Posunuli sme kontakt dalej, a synovi spravili komplet rekonštrukciu wc a kupelne, za dobru cenu, a bez problémov. Teraz som sa dozvedel, že synovi susedia sa snimi dohodli a prerábajú im celý bytový dom na komplet, teraz niekedy majú končiť, a zatiaľ nemajú žiadne výhrady. Keď budem ešte niečo potrebovať, alebo odporúčať známim, tak by to bola určite firam Valay Group.

Prihlásil si sa len kvôli reklame na tejto stránke? Ale to sa predsa nerobí...:cool:
marko182
22.09.10,15:03
Prihlásil si sa len kvôli reklame na tejto stránke? Ale to sa predsa nerobí...:cool:

To este pockaj, ked sem sa zajtra zaregistruje Dubrava Karol ml. a da pozitivne referencie :rolleyes:
JozefHamer
20.11.11,14:10
U mňa boli. Opýtajte sa!
Ice dive
20.11.11,14:15
čomu sa najviac divím je, fakt, že všetcia spokojní zákazníci danej firmy majú jeden príspevok a registrujú sa pod "občianskym" menom, žiadne nicky...???
arizona
20.11.11,14:32
A vsetci sa iba z tolkej spokojnosti zaregistruju na Poradu,ale po napisani prispevku sem ani nepachnu...:D :---
JozefHamer
20.11.11,15:06
Lenže ja spokojný nie som!!!
A výraz "na komplet" v kontexte príspevku pána Karola Dúbravu z 22.09.10 o 13:49 poznám. Veľmi často ho používa jeden pán z menovanej spoločnosti. :mad:
peterkos2
20.11.11,17:00
Ano, máme aj s manželkou veľmi dobré skúsenosti s firmou Valay Group. Zateplovali nám Rodinný dom v Bratislave, profesionálne, nástup aj termín prác bol ako sme dohodli v časovom harmonograme, cenu vôbec nenavišovali, dokonca nám odpočítali materiál ktorý sa nepoužil (neprišli by sme na to). Vedeli vo všetkom poradiť a vedeli všetky technické vecy a technologické postupy a išlo im naozaj o kvalitnú prácu. Posunuli sme kontakt dalej, a synovi spravili komplet rekonštrukciu wc a kupelne, za dobru cenu, a bez problémov. Teraz som sa dozvedel, že synovi susedia sa snimi dohodli a prerábajú im celý bytový dom na komplet, teraz niekedy majú končiť, a zatiaľ nemajú žiadne výhrady. Keď budem ešte niečo potrebovať, alebo odporúčať známim, tak by to bola určite firam Valay Group.No Vy dávate tomu slovenčinovi!:mad:
bjuty smis
21.11.11,12:57
no,to bolo teda k téme....
peterkos2
21.11.11,17:37
Aký-taký pravopis by mal byť súčasťou každej témy a napísať slovo veci s ypsilonom,tak to už je pre mňa silná káva.Nedalo mi to-ak môžete,prepáčte.
kezeso
22.11.11,09:15
Dosiahli, č chceli, každý druhý si klikne na http://www.valaygroup.sk/
babovka25
21.12.11,06:06
Firma Valay Group nie je nic ine ako banda amaterov a fuserov. Nielenze nam byt odovzdali o mesiac neskor ako mali, ale este k tomu aj v neuveritelnom stave. Murarske prace = vsetko krivo, asi si pri tom dali par piv, pri osadeni zarubne do kuplne si to zle vymerali a osekali obklady o 6 cm navyse, omietky urobene totalne amatersky same hrbolce, sadrokarton na strope zle urobeny, tri bodove svetla sa tam nedaju zasunut. nehovoriac o neporiadku ktory po sebe zanechali a ktory sme po nich vypratavali nakolko nam praskli nervy a z bytu sme ich vyhodili a vsetko sme si dorobili sami. majitel firmy dlzi kazdemu robotnikovi peniaze takze sa im na byt moc chodit pracovat nechcelo cize niet divu ze sme ho dostali nedokonceny. Ked valay group tak jedine za trest!!!!
Letko
21.12.11,06:10
Konkurenčný boj na Porade :)
babovka25
21.12.11,06:12
na vyziadanie kludne poslem fotky v akom stave to odovzdali.....myslim ze to je jedina vec v ktorej konkurenciu nemaju....