Eduscho78
22.08.09,11:23
Dobrý deň,

stalo sa mi, že predavačka ma poslala s vratnými fľašami preč, keďže som nechcel za ne nič v obchode nakúpiť.
Preto ma zaujíma, aké práva a povinnosti má spotrebiteľ a predávajúci v súvislosti s vratnými fľašami? Nenašiel som to v zákone ani v žiadnom fóre na webe.
Napr:
- môže predávajúci prinútiť spotrebiteľa zakúpiť si tovar v hodnote vrátených fliaš alebo je povinný mu vydať peniaze, ak si to spotrebiteľ želá?
- môže sa spotrebiteľ dožadovať vrátenia aj fľaše od iného výrobku (piva inej značky, než predajca ponúka), ak je rovnakého tvaru a líši sa iba etiketou, alebo môže predajca na základe rozdielnosti etikety prevzatie zamietnuť?
- musí predajca prevziať fľašu bez etikety?
- má spotrebiteľ právo dožadovať sa vrátenia fliaš, ak obchod už 2-3 mesiace daný nápoj nepredáva a spotrebiteľ nevie, kde inde môže fľaše vrátiť, alebo je najbližší obchod pre spotrebiteľa priďaleko?

- kam s vratnými fľašami, u ktorých spotrebiteľ nepozná pôvod (nevie, z ktorého obchodu pochádzajú)?

Ďakujem
Eduscho
avonka1
22.08.09,10:12
Ja mám problém s kartónami: plná izba kartónových obalov ( z nových elektrospotrebičov, z parkiet, zo zásielok ... ).
Nechcú to do zberu, nezoberú to ani smetiari, pálenie je zakázané, a tak to len zhromažďujem a zhromažďujem. Našťastie máme veľký dom... :-)
Stanislav 1975
22.08.09,10:15
Ja mám problém s kartónami: plná izba kartónových obalov ( z nových elektrospotrebičov, z parkiet, zo zásielok ... ).
Nechcú to do zberu, nezoberú to ani smetiari, pálenie je zakázané, a tak to len zhromažďujem a zhromažďujem. Našťastie máme veľký dom... :-)

Však to potrhaj na menšie kúsky a hoď do kontajnera, smetiaka-tak ti to smetiari zoberú,hmhm-:)
Stanislav 1975
22.08.09,10:21
Dobrý deň,

stalo sa mi, že predavačka ma poslala s vratnými fľašami preč, keďže som nechcel za ne nič v obchode nakúpiť.
Preto ma zaujíma, aké práva a povinnosti má spotrebiteľ a predávajúci v súvislosti s vratnými fľašami? Nenašiel som to v zákone ani v žiadnom fóre na webe.
Napr:
- môže predávajúci prinútiť spotrebiteľa zakúpiť si tovar v hodnote vrátených fliaš alebo je povinný mu vydať peniaze, ak si to spotrebiteľ želá?
- môže sa spotrebiteľ dožadovať vrátenia aj fľaše od iného výrobku (piva inej značky, než predajca ponúka), ak je rovnakého tvaru a líši sa iba etiketou, alebo môže predajca na základe rozdielnosti etikety prevzatie zamietnuť?
- musí predajca prevziať fľašu bez etikety?
- má spotrebiteľ právo dožadovať sa vrátenia fliaš, ak obchod už 2-3 mesiace daný nápoj nepredáva a spotrebiteľ nevie, kde inde môže fľaše vrátiť, alebo je najbližší obchod pre spotrebiteľa priďaleko?

- kam s vratnými fľašami, u ktorých spotrebiteľ nepozná pôvod (nevie, z ktorého obchodu pochádzajú)?

Ďakujem
Eduscho

Predajca by nemal nútiť zákaznika, aby si za fľaše kúpil iný tovar-pokiaľ viem, tak aj Jednota, aj Tesco toto čo píšeš nerobia-odovzdám fľaše, dajú mi lístok a odrátaju sumu pri pokladni,alebo vrátia hotovosť ,ale verím ti, že niektorí obchodníci toto robia( a robia to zle)...
- Obchodník by mal zobrať aj fľaše bez etikety( ja som tak raz urobil, že som vracal flaše značky piva ,ktoré ten obchod už nepredával a tak som odlepil etiketu a zobrali mi to v pohodičke,hm)-ak je to rovnaký tvar, tak by nemal byť problém...
- Mal by zobrať aj fľaše, aj keď sa už taký výrobok nepredáva resp.nevyrába
buchač
22.08.09,12:00
Dobrý deň,

stalo sa mi, že predavačka ma poslala s vratnými fľašami preč, keďže som nechcel za ne nič v obchode nakúpiť.
Preto ma zaujíma, aké práva a povinnosti má spotrebiteľ a predávajúci v súvislosti s vratnými fľašami? Nenašiel som to v zákone ani v žiadnom fóre na webe.
Napr:
- môže predávajúci prinútiť spotrebiteľa zakúpiť si tovar v hodnote vrátených fliaš alebo je povinný mu vydať peniaze, ak si to spotrebiteľ želá?
- môže sa spotrebiteľ dožadovať vrátenia aj fľaše od iného výrobku (piva inej značky, než predajca ponúka), ak je rovnakého tvaru a líši sa iba etiketou, alebo môže predajca na základe rozdielnosti etikety prevzatie zamietnuť?
- musí predajca prevziať fľašu bez etikety?
- má spotrebiteľ právo dožadovať sa vrátenia fliaš, ak obchod už 2-3 mesiace daný nápoj nepredáva a spotrebiteľ nevie, kde inde môže fľaše vrátiť, alebo je najbližší obchod pre spotrebiteľa priďaleko?

- kam s vratnými fľašami, u ktorých spotrebiteľ nepozná pôvod (nevie, z ktorého obchodu pochádzajú)?

Ďakujem
Eduscho


V Y H L Á Š K A
Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky
zo 16. decembra 2002
o zozname zálohovaných obalov, ktoré nie sú opakovane použiteľné,
a o výške zálohy za ne a o výške zálohy za zálohované opakovane použiteľné obaly
Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky
podľa § 7 ods. 10 zákona č. 529/2002 Z. z.
o obaloch a o zmene a doplnení niektorých zákonov
ustanovuje:
§ 1
Výška zálohy za zálohované opakovane použiteľné
obaly na nápoje je
a) štyri Sk za jeden obal pre opakovane použiteľné
obaly na nápoje1) do objemu 2 000 ml vrátane okrem
obalov uvedených v písmene b),
b) osem Sk za jeden obal pre sklené opakovane použiteľné
obaly na pivo2) s iným ako korunkovým
uzáverom,
c) 1 200 Sk pre opakovane použiteľné obaly na nápoje
neuvedené v písmenách a) a b).
§ 2
(1) Zoznam zálohovaných obalov, ktoré nie sú opakovane
použiteľné:
a) obaly z polyetyléntereftalátu (PET) na nápoje1) s objemom
nad 500 ml,
b) obaly z polyetyléntereftalátu (PET) na vody3) s objemom
nad 500 ml.
(2) Výška zálohy za obaly uvedené v odseku 1 je nula
Sk za jeden obal.
§ 3
Táto vyhláška nadobúda účinnosť 1. januára 2003
http://www.naturpack.sk/pics/upload/users/admin/File/vyhlaska%20732_2002.pdf

Zvyšná legislatíva , pozri , čo Ťa zaujíma , ja nehľadám .....;)

http://www.naturpack.sk/legislativa/
Eduscho78
22.08.09,20:29
Zistil som z odkazu v predošlej reakcii, že:
- do 6 mesiacov od ukončenia predaja daného obalu musí predávajúci zálohovaný obal prevziať a uhradiť zálohu,
- predávajúci nesmie viazať vrátenie zálohovaného obalu na nákup iného tovaru, tj. musí vyplatiť peniaze, ak si to spotrebiteľ želá,
- predávajúci je povinný odobrať zálohované obaly bez obmedzenia množstva,
- poškodenie alebo odstránenie etikety, ak to nebráni znovu použiteľnosti obalu, nie je dôvodom na odmietnutie prevzatia obalu a vyplatenia zálohy.

Jedinou otázkou ostáva, či mi musia prevziať fľašu od Steigeru (s etiketou) tam, kde predávajú len Gemer, keď tvar a farba fľaše je rovnaká.

Som veľmi spokojný s výsledkom diskusie. Ďakujem Vám, všetkým
Eduscho
Stanislav 1975
22.08.09,20:36
Zistil som z odkazu v predošlej reakcii, že:
- do 6 mesiacov od ukončenia predaja daného obalu musí predávajúci zálohovaný obal prevziať a uhradiť zálohu,
- predávajúci nesmie viazať vrátenie zálohovaného obalu na nákup iného tovaru, tj. musí vyplatiť peniaze, ak si to spotrebiteľ želá,
- predávajúci je povinný odobrať zálohované obaly bez obmedzenia množstva,
- poškodenie alebo odstránenie etikety, ak to nebráni znovu použiteľnosti obalu, nie je dôvodom na odmietnutie prevzatia obalu a vyplatenia zálohy.

Jedinou otázkou ostáva, či mi musia prevziať fľašu od Steigeru (s etiketou) tam, kde predávajú len Gemer, keď tvar a farba fľaše je rovnaká.

Som veľmi spokojný s výsledkom diskusie. Ďakujem Vám, všetkým
Eduscho
Takže presne ako som písal vo svojom príspevku-;),čo sa týka toho Steigera- jednoducho odlepíš etiketu a vrátiš do ktoréhokolvek obchodu,hmhm-:cool:
Ja to tak robím bežne...
Chobot
22.08.09,21:18
Ja mám problém s kartónami: plná izba kartónových obalov ( z nových elektrospotrebičov, z parkiet, zo zásielok ... ).
Nechcú to do zberu, nezoberú to ani smetiari, pálenie je zakázané, a tak to len zhromažďujem a zhromažďujem. Našťastie máme veľký dom... :-)

Existujú kontajnery na separovaný zber papiera....