mandy29
22.08.09,16:10
Ahojte kočky...snažíme sa o bábatko, približne pred týždňom som si všimla že som pribrala, až tak že všetko mi je malé, bolí ma podbruško, kríže, prsia ma bolia ale len v časti ako sú kostice na podpire. Keď si prehmatávam podbuško, okolo slabín ho mám tvrdé a hrudkovité. Pred dvoma mesiacmi som mala cystu na pravom vaječníku, v apríli som ešte stále mala anovulačné cykly, beriem duphaston. Robila som si baby testík, ale vyšla len jedna čiarka, menštruáciu som mala slabú, len tri dni, ale stále mám pocit že by som mohla byť tehu. Môj lekár má dovolenku, chcem od neho odísť a ísť ku druhému...takže kým navštívim lekára chvíľu to potrvá...mali ste niektorá takéto stavy? Myslíte že by to mohla byť opäť cysta...mätie ma to pribratie, podľa výpočtov ak by som bola tehotná mohla by som byť v 6 týždni ak by to minulý mesiac vyšlo...je možné aby som tak skoro pribrala...už som z toho zúfalá...
pasuliatko
22.08.09,16:03
skús vyhľadať lekára čo najskôr aby si nemala pochybnosti. kiež by to bolo to bábatko :) radšej to by som ti pdopriala ako dalšiu cystu ale ani to nemusí byť vylúčené.
motylik7
23.08.09,14:42
Mandy hľadala som informácie na nete ohľadom Duphastonu a hlavne jeho nepriaznivé účinky, lebo všetko týkajúce sa zdravia ma zaujíma. Neviem, či som zle hľadala alebo tam naozaj nič také nie je. Napadlo ma, či tvoje problémy nesúvisia náhodou s nimi...
A inak určite treba vyhľadať gynekologa, takéto infomrácie internete nemusia byť pre teba vôbec prínosom, každý človek je individuálny a ešte keď si spomínala cystu, treba ísť ozaj čím skôr.
mandy29
28.08.09,13:49
ahojky motýlik...prestav si všetko mám v poriadku, ani cysta ani bábo...lekár povedal že to môže byť z urologického hľadiska, dnes som bola na urológii, aj v tom je absolútne všetko v poriadku, potom že to môže byť gastro, pred týždňom som tam bola, tiež je všetko ok. Ostáva už len chbtica, čo je dosť možné...takže mi neostáva nič iné len cvičiť. Si zlatá že si pozerala na nete o dufastone...pekný dník t prajem...pa
monicka1411
03.04.13,10:36
ahojte....mám vážny problém..už mesiac a pol ma bolí podbruško,raz na jedne raz na druhej strane...ide o tahavu, pichavu bolest...bola som na vysetreni u chirurga, na gynekologii, urologii a všetko je v poriadku....ciže nikto envie čo mi je....že vraj že to možu byť ešte črevá...bolesť ma dosť obťažuje...myslela som si že by to mohlo byť z chrbtice..lebo počas tychto bolesti sa mi na 2 tyzden zacala tocit hlava,,trpnut nohy, ruky, boelsť krížov a chrbtice...mala som pocit an odpadnutie...nevedel yb mi niekto neico poradiT???
mareko
03.04.13,11:58
Podľa toho tŕpnutia by to mohla byť chrbtica, navštív čo najskôr neurológa a budeš múdrejšia. Tu sa správnu diagnózu nedozvieš ...