AMBun
24.08.09,09:14
Poradte mi, ked som zamestaný u zamestnavatela ,dostavam od neho stravne listky za kazdy odpracovany den, a popri zamestnani podnikam ako fyzicka osoba, zučtovavam si cestovne nahrady v JU , a ci mam nárok pri ceste 5-12 hod na stravne vo vyške 3,60 € ?
Tweety
24.08.09,07:17
Poradte mi, ked som zamestaný u zamestnavatela ,dostavam od neho stravne listky za kazdy odpracovany den, a popri zamestnani podnikam ako fyzicka osoba, zučtovavam si cestovne nahrady v JU , a ci mam nárok pri ceste 5-12 hod na stravne vo vyške 3,60 € ?
Áno, na diéty podľa Zákona o CN máš nárok, ale už nemáš nárok na stravný lístok (kedže ho dostaneš od zamestnávateľa).
AMBun
24.08.09,08:31
K predchadzajucemu mojmu dotazu, ohladom zuctovania stravneho pri pracovných cestach v JU ako FO- mam narok na 3,60€ pri 5-12 hod, a musim ho zdokladovat pokladnicným blockom z restauracie ? Alebo mam na stravne narok podla zakona bez blocku z restauracie?
Tweety
24.08.09,08:41
K predchadzajucemu mojmu dotazu, ohladom zuctovania stravneho pri pracovných cestach v JU ako FO- mam narok na 3,60€ pri 5-12 hod, a musim ho zdokladovat pokladnicným blockom z restauracie ? Alebo mam na stravne narok podla zakona bez blocku z restauracie?
Mýliš si tieto dva pojmy, stravné-diéty pri pracovnej ceste podľa Zákona o CN, a zabezpečenie stravovania-stravné za každý odpracovaný deň, na toto stravné nemáš nárok, pretože nárok na stravovanie Ti vzniká z pracovného pomeru.
Chobot
24.08.09,09:04
Poradte mi, ked som zamestaný u zamestnavatela ,dostavam od neho stravne listky za kazdy odpracovany den, a popri zamestnani podnikam ako fyzicka osoba, zučtovavam si cestovne nahrady v JU , a ci mam nárok pri ceste 5-12 hod na stravne vo vyške 3,60 € ?

A ty odpracuješ v pracovnom pomere najmenej 4 hodiny a potom ideš ako podnikateľ na pracovnú cestu, ktorá trvá viac ako 5 hodín? A to každý deň?
AMBun
24.08.09,11:31
Ano, pracujem denne viac ako 4 hodiny, a potom niekedy idem na služ.cestu dlhsiu ako 5 hodin
Chobot
24.08.09,11:53
Ano, pracujem denne viac ako 4 hodiny, a potom niekedy idem na služ.cestu dlhsiu ako 5 hodin

Tak za tie dni, kedy odpracuješ viac ako 4 hodiny máš nárok na stravný lístok u zamestnávateľa. A ak v ten istý deň (ale aj inokedy) ideš na pracovnú cestu a urobíš si vyúčtovanie, tak si môžeš dať do nákladov cest. náhrady podľa počtu hodín strávených na pracovnej ceste.
AMBun
24.08.09,12:12
dakujem p."CHobot ", a musim to stravne nejako vydokladovat ? alebo si dat do ucto napr.pri 5-12hodinach 3,60€?
Chobot
24.08.09,13:34
dakujem p."CHobot ", a musim to stravne nejako vydokladovat ? alebo si dat do ucto napr.pri 5-12hodinach 3,60€?

Stravné - myslím tým cestovné náhrady, sa dokladujú vyúčtovaním pracovnej cesty, kde sa spíše odkedy dokedy trvala cesta, miesto začiatku cesty cieľ cesty a miesto ukončenia, uvedú sa náhrady a podpíše. Na základe tohto dokumentu môžeš dať do nákladov vypočítané náhrady. Aby som nezabudol, treba tam uviesť aj účel cesty - aspoň stručne (rokovanie s obch. partnerom XY, nákup materiálu a pod.).
AMBun
24.08.09,19:19
Este raz Ti p. Chobot velmi pekne dakujem.pomohol si mi. Idem na to uctovnictvo!. mozno ta este niekedy o nieco poprosim, ked nebudem vediet.
Ahoj
AMBun
25.08.09,07:04
Dobry den ,p.Chobot, poradis mi este ?
Mam syna, ktorý studuje VS v zahranici.
Prostrednictvom mailom by pre mna do firmy robil robotu na dohodu o vykonani prace.
Prijem na slovensku nema ziadny.
Pozerala som tlacivo Dohoda o brigadnickej praci studentov, ale na nu potrebujeme razitko skoly,co je v nasom pripade zdlhave vybavovanie. Možem s nim uzatvorit dohodu o vykonani prace? Aj ked je student ?
dakujem
macula
25.08.09,09:35
Dobry den ,p.Chobot, poradis mi este ?
Mam syna, ktorý studuje VS v zahranici.
Prostrednictvom mailom by pre mna do firmy robil robotu na dohodu o vykonani prace.
Prijem na slovensku nema ziadny.
Pozerala som tlacivo Dohoda o brigadnickej praci studentov, ale na nu potrebujeme razitko skoly,co je v nasom pripade zdlhave vybavovanie. Možem s nim uzatvorit dohodu o vykonani prace? Aj ked je student ?
dakujem

Áno, môžete uzatvoriť dohodu o vykonaní práce alebo dohodu o pracovnej činnosti-podľa toho o aký druh práce ide.