tinka111
24.08.09,10:47
Ahojte,
prosim Vas viete mi poradit na akom tlacive sa mam prihlasit ako zamestnavatel na danovy urad z titulu dane z prijmu zo zavislej cinnosti?
Vopred dakujem!
kn-alka
24.08.09,08:50
pokiaľ viem, žiadne tlačivo nie je, ja zvykávam posielať listom oznámenie, že od dátumu: ......... sa prihlasujem za platiteľa dane zo závislej činnosti. Zatiaľ som s tým žiadny problém nemala.
ZuzanaP
24.08.09,08:55
Ahojte,
prosim Vas viete mi poradit na akom tlacive sa mam prihlasit ako zamestnavatel na danovy urad z titulu dane z prijmu zo zavislej cinnosti?
Vopred dakujem!
;)
abel
24.08.09,08:58
Ja to oznamujem cca takýmto spôsobom:
abel
24.08.09,09:01
;)
Zuzka, u nás chcú to tvoje tlačivo len pri prvej registrácii, či už PO alebo FO. Moje skúsenosti - ak zaregistrovaná FO začne zamestnávať zamestnancov, stačí oznámenie na podobnom tlačive, ako som priložila.
ZuzanaP
24.08.09,09:05
Zuzka, u nás chcú to tvoje tlačivo len pri prvej registrácii, či už PO alebo FO. Moje skúsenosti - ak zaregistrovaná FO začne zamestnávať zamestnancov, stačí oznámenie na podobnom tlačive, ako som priložila.

môže byť, ja tiež väčšinou oznamujem listom, alebo pošlem dotyčného na DÚ a dopíšu mu to do tlačivka, ktoré som priložila
tinka111
24.08.09,09:06
DAKUJEM vsetkym!!!