SLSP
24.08.09,12:03
Po rozvode ex manžel prepísal dom, ktorého vlastníkom bol výlučne on. Počas manželstva však bol kompletne prerobený + som do neho investovala vyššiu peňažnú čiastku. Ostal v ňom vstavaný nábytok, kotol... - ktoré som okrem iného nadobudla ja. Niektoré doklady mám, ale nie sú písané na mňa. Ale dátumy sa zhodujú z výberom z môjho účtu.
Je nejaká šanca dostať naspäť tieto veci alebo finančnú čiastku?
Chobot
24.08.09,10:09
Po rozvode ex manžel prepísal dom, ktorého vlastníkom bol výlučne on. Počas manželstva však bol kompletne prerobený + som do neho investovala vyššiu peňažnú čiastku. Ostal v ňom vstavaný nábytok, kotol... - ktoré som okrem iného nadobudla ja. Niektoré doklady mám, ale nie sú písané na mňa. Ale dátumy sa zhodujú z výberom z môjho účtu.
Je nejaká šanca dostať naspäť tieto veci alebo finančnú čiastku?

Budeš musieť veľmi tvrdo bojovať na súde, predkladať dôkazy, argumentovať a volať svedkov. Šanca je, ale nedá sa povedať dopredu, aká veľká.
alicacka
24.08.09,10:13
Myslím si, že máš šancu, samozrejme potrebovala by si aj advokáta, ktorý ťa bude vedieť chrániť aj zo stránky práva. Doklady sú veľmi dôležité, keď ich máš, tak je dokazovanie jednoduchšie, ale ak nie, tak budeš musieť zháňať svedkov. Držím ti palce. Na základe toho, čo píšeš, určite máš šancu.