eliška1
24.08.09,14:29
Už som niekde čítala, ale nemôžem to nájsť, preto prosím o reakcie: Ako má vyzerať žiadosť o účasť na výberovom konaní. Ďakujem:)
a-lena
24.08.09,14:50
Ak sa chceš prihlásiť do výberového konania napr. do verejnej alebo štátnej správy, napíšeš list. Hore Tvoje údaje (meno a priezvisko, adresa)
Vpravo - adresát (plný názov + adresa)

Vec : Prihláška do výberového konania

Ja XY, dátum narodenia, RČ bytom sa prihlasujem do výberového konania na obsadenie funkcie.....(akej) vyhláseného dňa ...

Treba uviesť názvy všetkých príloh.
Nakoniec sa nezabudni podpísať. (ak posielaš mailom je možné si to naskenovať - ak máš možnosť).

Ak sa hlásiš do privátneho sektoru - tak sa nezvykne písať takýto list, ale sa píše motivačný list. V ktorom sa tiež uvedie na čo sa hlásiš a má byť štylizovaný tak, aby si budúceho zamestnávateľa upútala (Tvoje skúsenosti, klady) - no neprehnať to. Bližšie informácie ako má vyzerať motivačný list a profesný životopis nájdeš napr. na www.profesia.sk. Alebo si to daj do googlu a nájdeš aj iné možnosti.
Držím palce, aby si bola úspešná.
eliška1
24.08.09,15:10
Ďakujem Ti veľmi pekne za ochotu
Eliška
a-lena
25.08.09,09:20
Nemáš za čo, ak Ti to pomohlo teším sa.
dedulko
25.08.09,13:20
Už som niekde čítala, ale nemôžem to nájsť, preto prosím o reakcie: Ako má vyzerať žiadosť o účasť na výberovom konaní. Ďakujem:)

Neber to ako rýpanie, ale ak si sama sebe nevieš sformulovať žiadosť ...
A hlásiš sa do výberového konania.:)