ssid
24.08.09,15:43
ahojte.....kupila som auto z AAAAutocentra na pozicku cez Home credit s tym,ze vybavia odhlasenie a prihlasenie auta....za to sa im aj zaplatilo...o chvilu tomu bude pomaly 2mesiace co mam auto,na ktorom v podstate nemozem ani jazdit normalne,pretoze nemam k nemu doklady-jedine certifikat o pravosti auta ,opis VTP a kupno-predajnu zmluvu...home credit ma tlaci ,ze nemaju doklad o evidencii vozidla ,a aaaauto mi tvrdilo,ze papiere su na policii....tak som tam po mesiaci a nieco zasla ,ze co a ako...na policii na mna pozerali jak neviem co-v podstate o nicom nevedia...a tak som zasla do bazaru-papiere vraj uz su vybavene,len ich ma kolega a ten musel odcestovat,ze pride o 2dni,tak som tam zasla a papierov niet...vraj on ich ani nemal,a ze papiere sa stratili....a ze ich vybavuju na novo......uz ma to vsak prestava bavit,pretoze platim pozicku za nic,lebo z toho auta nemam nic....a tak sa vlastne chcem spytat,ci mi vie niekto poradit,ze ak im vratim auto naspat,kolko penazi si mozem ziadat spat-pretoze uz som zan dala dost vysoku akontaciu a 2 splatky a nemam z toho vobec nic....dik kazdemu ,kto mi aspon trosilinku poradi
arizona
24.08.09,14:02
mimotemy firmu AAA , nepoznám našťastie osobne, iba z médií, lebo sa stále na ňu niekto sťažuje, aký sú nepoctiví, nespoľahlivý klamári, podvodníci a pod.
Len sa čudujem, že tá firma ešte funguje, a že stále tam ľudia kupujú...:rolleyes:

Pozri toto (podobný problém) http://staznosti.sme.sk/cpld/3066/AUTOALLES-s-r-o/Mesiac-od-kupy-automobilu-mi-k-nemu-nedali-doklady.html
kero64
24.08.09,14:24
Asi sa držia hesla, "Nikto vám nemôže toľko dať, koľko my vám môžeme sľúbiť.":)mimotemy Tiež som na nich počul iba sťažnosti.
Stanislav 1975
24.08.09,16:42
Auto kupit v AAA AUTO sa rovna len problemom a to nielen kvoli papierom,ale su tam aj ine 'chutovky'-na autach sa stahuju kilometre,vymienaju dobre suciastky za vadne atd. atd...
jagr-lion
26.07.10,17:37
Ja mam ten isty problem s mojim autom...Som z Trnavy, auto je este na Hlohoveckych znackach a kupoval som ho v Nitrianskom bazare (AUTO Peter -pri dialnici)... 29.7. 2010 bude uz piaty tyzden co mam auto...objavila sa mi tam este skryta vada, ktoru mi teraz servisuju (cca uz viac ako tyzden) a slubili mi za cca 3-4 dni, ale vratim sa naspät...Uz od druheho dna kupy vozidla im vyvolavam a stale mi tiez slubuju ze uz sa to riesi, uz to bude, dnes to ten chalan ide odhlasit a uz to malo byt - idem vam to prezistit, atd. ... atd. Uz som svoje emocie neovladol a vynadal som im tam do drbnu..ch, prijeba..ch debilov.
AJ KED SOM CITAL NA TOM ODKAZE "SME" CLANOK A MAJITEL SA POTOM BAZARU OMLUVAL, tak chcem povedat len tolko, ze JA BY SOM SA IM NEOMLUVAL A BUDEM SUROVO NADALEJ DO NICH TLACIT A TO Z DVOCH DVOVODOV...: 1- "NAS ZAKAZNIK, NAS PAN" (oni si to uvedomuju...)
2- AUTOBAZAR JE tzv. "SPOJKA" MEDZI PREDAVAJUCIM A KUPUJUCIM...TO ZNAMENA ZE ONI MAJU URCITU
ZODPOVEDNOST ZA VZBAVENIE ODHLASENIA A MAJU
Z CASTI ZODPOVEDAT ZA MESKANIE...
A DAL SOM IM ULTIMATUM DO KONCA TOHTO MESIACA...INAK IM NAOBIM BORDEL V BAZARI!!!
jagr-lion
27.07.10,12:38
Ja mam ten isty problem s mojim autom...Som z Trnavy, auto je este na Hlohoveckych znackach a kupoval som ho v Nitrianskom bazare (AUTO Peter -pri dialnici)... 29.7. 2010 bude uz piaty tyzden co mam auto...objavila sa mi tam este skryta vada, ktoru mi teraz servisuju (cca uz viac ako tyzden) a slubili mi za cca 3-4 dni, ale vratim sa naspät...Uz od druheho dna kupy vozidla im vyvolavam a stale mi tiez slubuju ze uz sa to riesi, uz to bude, dnes to ten chalan ide odhlasit a uz to malo byt - idem vam to prezistit, atd. ... atd. Uz som svoje emocie neovladol a vynadal som im tam do drbnu..ch, prijeba..ch debilov.
AJ KED SOM CITAL NA TOM ODKAZE "SME" CLANOK A MAJITEL SA POTOM BAZARU OMLUVAL, tak chcem povedat len tolko, ze JA BY SOM SA IM NEOMLUVAL A BUDEM SUROVO NADALEJ DO NICH TLACIT A TO Z DVOCH DVOVODOV...: 1- "NAS ZAKAZNIK, NAS PAN" (oni si to uvedomuju...)
2- AUTOBAZAR JE tzv. "SPOJKA" MEDZI PREDAVAJUCIM A KUPUJUCIM...TO ZNAMENA ZE ONI MAJU URCITU
ZODPOVEDNOST ZA VZBAVENIE ODHLASENIA A MAJU
Z CASTI ZODPOVEDAT ZA MESKANIE...
A DAL SOM IM ULTIMATUM DO KONCA TOHTO MESIACA...INAK IM NAOBIM BORDEL V BAZARI!!!
Dnes som im volal a povedali mi (po nekompromisnom natlaku), ze dali ultimatum dotycnemu na odhlasenie do buduceho utorka a "zevraj" ak to nebude do vtedy odhlasene tak su ochotny vymenit mi auto za hociktore v rovnakej cene, prip. doplatim, alebo mi daju mensiu zlavu aby sa to vyrovnalo na rovnaku cenu aka je tohto prveho auta a budem pokrecovat v splatkach. TAKZE VSETKO SA DA, LEN TREBA UKAZAT, ZE SA ICH NEBOJITE a oni vychodisko spravia aj sami... :-)
obcan2012
15.04.12,18:00
Dnes som im volal a povedali mi (po nekompromisnom natlaku), ze dali ultimatum dotycnemu na odhlasenie do buduceho utorka a "zevraj" ak to nebude do vtedy odhlasene tak su ochotny vymenit mi auto za hociktore v rovnakej cene, prip. doplatim, alebo mi daju mensiu zlavu aby sa to vyrovnalo na rovnaku cenu aka je tohto prveho auta a budem pokrecovat v splatkach. TAKZE VSETKO SA DA, LEN TREBA UKAZAT, ZE SA ICH NEBOJITE a oni vychodisko spravia aj sami... :-)

čau.

Máš na mysli Peter - auto s.r.o Chotárna 35.Ako si na koniec dopadol?
lujza.j
15.04.12,18:20
reaguješ na príspevok z roku 07/2010