Kvietocek
25.08.09,09:25
Vie mi prosim Vas niekto poradit nazov spreju, ktory pôsobi podobne ako slzny sprej az na to, ze potomto spreji zaspite? Ked Vam ho niekto strekne tak mate pocit ze sa vam chce hrozne spat, zacnu sa Vam zatvarat oci a ak nedobehnete do 1 minuty do postele tak zaspite na tom mieste kde ste. Ked sa zobudite tak mate vysusenu sliznicu, pocit na zvracanie a hnacky. Vie niekto nieco o takomto spreji?
Dakujem
Jara
25.08.09,07:52
mimotemy nebudú to olomoucké tvarúžky ?... :D Mne sa pri ich vôni tiež chce grcať...
Kvietocek
25.08.09,09:22
:D urcite nie
buchač
25.08.09,09:41
Vie mi prosim Vas niekto poradit nazov spreju, ktory pôsobi podobne ako slzny sprej az na to, ze potomto spreji zaspite? Ked Vam ho niekto strekne tak mate pocit ze sa vam chce hrozne spat, zacnu sa Vam zatvarat oci a ak nedobehnete do 1 minuty do postele tak zaspite na tom mieste kde ste. Ked sa zobudite tak mate vysusenu sliznicu, pocit na zvracanie a hnacky. Vie niekto nieco o takomto spreji?
Dakujem

Jedno lepšie ako druhé .......

1.Aplikuješ si spray a ani nedobehneš do postele .....:rolleyes:

2.No ďakujem pekne... ani sa nezobudíš a už sa ideš pos...ť alebo zatancovať šabľový tanec ...

Najlepší liek na únavu tvrdá práca , dobrý sex , poprípade nejaké to promile ...
Na poradí nezáleží , jedno nevylučuje to druhé ....veď aj sex je niekedy tvrdá práca .....;):---:---:D:D:D

Samozrejme , ak sa nejedná o insomniu ...ale to je už o inom .
Kvietocek
25.08.09,09:54
Jedno lepšie ako druhé .......

1.Aplikuješ si spray a ani nedobehneš do postele .....:rolleyes:

2.No ďakujem pekne... ani sa nezobudíš a už sa ideš pos...ť alebo zatancovať šabľový tanec ...

Najlepší liek na únavu tvrdá práca , dobrý sex , poprípade nejaké to promile ...
Na poradí nezáleží , jedno nevylučuje to druhé ....veď aj sex je niekedy tvrdá práca .....;):---:---:D:D:D

Samozrejme , ak sa nejedná o insomniu ...ale to je už o inom .

Ano jedno lepsie ako druhe az na to ze to nepotrebujem pre seba.
Moze takuto reakciu vyvolat slzny plyn? Podla mojho nazoru nie ..... hmm ale ktovie
liba2
25.08.09,09:59
Výborná téma :D
ja mám momentálne opačný problém a neviem ako ho riešiť :D
:D drieme sa mi :D ale musím pracovať !! neviete čo je na to dobré ??
Stanislav 1975
25.08.09,10:01
mimotemy nebudú to olomoucké tvarúžky ?... :D Mne sa pri ich vôni tiež chce grcať...

Jara,nechaj olomoucke syrecky na pokoji-nahodou je to jedna perfektna potravina...mnam,mnam:cool:
Stanislav 1975
25.08.09,10:06
Ano jedno lepsie ako druhe az na to ze to nepotrebujem pre seba.
Moze takuto reakciu vyvolat slzny plyn? Podla mojho nazoru nie ..... hmm ale ktovie

Neviem ale my ako pubisi,ked sme vystupovali z busu,tak sme tam pred vystupom troska nastriekali zo slzaku-dost zaujimave veci sa potom diali...mimotemy
buchač
25.08.09,10:18
Ano jedno lepsie ako druhe az na to ze to nepotrebujem pre seba.
Moze takuto reakciu vyvolat slzny plyn? Podla mojho nazoru nie ..... hmm ale ktovie

Kúp si slzák , ešte lepšie peprák , poprípade paprikový ...

Silne pochybujem o SPÁNKU ...:D:D:D

Aj ten druhý Ťa určite pochváli ......:cool::cool::cool:

PEPERhttp://www.youtube.com/watch?v=bJn1Fu6pHlQCHILLYhttp://www.youtube.com/watch?v=GCh4ShMd1Ig

Bez urážky , ale nevieš totálne , o čom hovoríš ...., takéto úvahy patria do tém medzi puberťákov ....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Tweety
25.08.09,10:21
Výborná téma :D
ja mám momentálne opačný problém a neviem ako ho riešiť :D
:D drieme sa mi :D ale musím pracovať !! neviete čo je na to dobré ??
Na driemanie je najlepšie, zdriemnúť si.:--- Aj mne sa chce, ale mám pred sebou BV, tak ich musím s nejakým tým sebazaprením nejako zdolať. Takže, ak máš kde, nech sa páči, ak nemáš, tak ho skús prekonať prácou. :---
Jara
25.08.09,10:35
mimotemy ja sa ospravedlňujem, olomoucké tvarúžky sú špecialita, hoci ja ich nemusím, ale nemala som v úmysle zamrníkovať túto tému ale nič iné mi v súvislosti s témou nenapadlo... sorry
Kvietocek
25.08.09,10:44
Kúp si slzák , ešte lepšie peprák , poprípade paprikový ...

Silne pochybujem o SPÁNKU ...:D:D:D

Aj ten druhý Ťa určite pochváli ......:cool::cool::cool:

PEPERhttp://www.youtube.com/watch?v=bJn1Fu6pHlQCHILLYhttp://www.youtube.com/watch?v=GCh4ShMd1Ig

Bez urážky , ale nevieš totálne , o čom hovoríš ...., takéto úvahy patria do tém medzi puberťákov ....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:




Bez urážky viem o čom hovorim a potrebovala som radu a nie robenie si srandiciek
dik aj za tvoj nazor a prajem ti aby sa ti raz stalo to co nam a nejaky "mudrlant" ti napisal presne to co ty mne
Kvietocek
25.08.09,10:47
Ďakujem za prispevky, vidim ze ste sa vsetci dobre pobavili
Hoci sa tato stranka vola porada, moj problem to zial nevyriesilo. Cakala som radu - zial
Kvietocek
25.08.09,10:49
Kúp si slzák , ešte lepšie peprák , poprípade paprikový ...

Silne pochybujem o SPÁNKU ...:D:D:D

Aj ten druhý Ťa určite pochváli ......:cool::cool::cool:


Bez urážky , ale nevieš totálne , o čom hovoríš ...., takéto úvahy patria do tém medzi puberťákov ....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:[/QUOTE]



viem o com hovorim a pokial ty nevies inteligentne reagovat radsej nereaguj vobec, nie moje otazky ale tvoje videa su trapne
buchač
25.08.09,11:02
Ano jedno lepsie ako druhe az na to ze to nepotrebujem pre seba.
Moze takuto reakciu vyvolat slzny plyn? Podla mojho nazoru nie ..... hmm ale ktovie


Bez urážky viem o čom hovorim a potrebovala som radu a nie robenie si srandiciek
dik aj za tvoj nazor a prajem ti aby sa ti raz stalo to co nam a nejaky "mudrlant" ti napisal presne to co ty mne






mimotemy

Dobre , tak dokončím ..:

Keď vieš , o čom hovoríš , tak potom nedávaj otázky , ktoré svedčia o úplnom opaku ....
Či som mudrlant , alebo nie , to je vedľajšie .
Slzáky mám tiež a spávať sa mi nejaký čas tiež akosi nedarilo , ale to bol môj problém .....no neaplikoval som si ich ....


nie moje otazky ale tvoje videa su trapne
Len tak mimochodom , ak si nepochopila , tak tie videa boli na odľahčenie témy a zároveň aj na ukážku , čo taký spray dokáže ....no , ale ja teraz neviem ...
Moze takuto reakciu vyvolat slzny plyn? Podla mojho nazoru nie ..... hmm ale ktovie

Inak , ďakujem veľmi pekne za želanie ....síce , aj keď som už niekoho nasral oveľa viacej a osobne , tak také som už dááááááávno nedostal ....kua , ani od Milana K. ...a to je už čo povedať ...., ak sa dobre pamätám :rolleyes:
Kvietocek
25.08.09,11:30
Priklad:
Predstav si ze si SBS-kar ktory strazi areal - cize je von (vonkajsie prostredie). Zrazu zacitis slabe stipanie v nose a viac nic lebo zaspis a zobudis sa az rano s priznakmi ktore som uviedla v prvej otazke.
Mikrospanok? Tazko
Unava? Tazko
Tak co potom? Co myslis, co to asi bolo?
Jara
25.08.09,12:00
Kvietoček ja sa ti úprimne ešte raz ospravedlňujem. Prepáč, lebo mám pocit, že som to všetko spôsobila.

Takže k téme:
Ak sa to tak stalo ako píšeš, tak to bol nejaký paralyzér, aspoň myslím, nie spray, nakoľko bol omráčený. Nie som technik, ale chlapi to isto budú vedieť vysvetliť.
Chobot
25.08.09,12:01
Priklad:
Predstav si ze si SBS-kar ktory strazi areal - cize je von (vonkajsie prostredie). Zrazu zacitis slabe stipanie v nose a viac nic lebo zaspis a zobudis sa az rano s priznakmi ktore som uviedla v prvej otazke.
Mikrospanok? Tazko
Unava? Tazko
Tak co potom? Co myslis, co to asi bolo?

Určite existujú také chemické látky, ktoré dokážu uspať človeka behom pár sekúnd. Podobné použila ruská protiteroristická jednotka v Moskve v divadle, kde terorosti zadržali asi 700 rukojemníkov z radov divákov a hercov. Vedy ruské jednotky "uspali" všetkých vnútri divadla a postrieľali teroristov. Bohužiaľ ten paralytický plyn zanechal dosť vážne následky aj na rukojemníkoch. Vtedy médiá písali toto:

"Ruské špeciálne sily nepoužili v sobotu na ochromenie čečenských teroristov v moskovskom divadle Dubrovka nervový plyn, ale skôr nejaký druh plynu na ópiovom základe. Tvrdí to americké veľvyslanectvo v Moskve s odvolaním na amerických fyzikov, ktorí v moskovských nemocniciach vyšetrovali bývalých rukojemníkov zasiahnutých plynom."

Takže také veci existujú, ale silno neverím, že by sa to dalo kúpiť v Army shope. To je predsa len iná "káva" než "obyčjaný" slzák. Sem tam obchádzam army shopy, mám doma zopár hračiečiek, ale taký plyn som ešte nevidel v predaji. Ak to niekto použil, tak to nebol bežný občan, ale možno člen nejakej organizovanej skupiny, ktorá si môže také niečo zadovážiť napr. z armádnych zdrojov alebo nejakého chem. laboratória.

Ešte mi napadá, že to mohli mať z lekárskeho prostredia. Pri operáciách sa používajú plyny na uspatie - nenarátaš ani od 10 do 7 a spíš. Možno to použili v nejakej koncentrovanej podobe.

Niekedy nie je na škodu, keď sa hneď napíše podrobne problém, potom by si bola predišla takýmto invektívam. AJ aj som si pôvodne myslel, že to chceš použiť na svoju obranu, keď ideš domov z práce. Na to by fakt stačil slzák.
buchač
25.08.09,12:15
Priklad:
Predstav si ze si SBS-kar ktory strazi areal - cize je von (vonkajsie prostredie). Zrazu zacitis slabe stipanie v nose a viac nic lebo zaspis a zobudis sa az rano s priznakmi ktore som uviedla v prvej otazke.
Mikrospanok? Tazko
Unava? Tazko
Tak co potom? Co myslis, co to asi bolo?

Čiže , ak SBS-kar je vonku , tak si je vinovatý sám , nedával pozor a niečo také , ako popisuješ je nereálne ....možno tak v B-čkových filmoch ...
A ver mi , že VIEM , o čom hovorím ...



Caser - Obraný sprej OC KO FOG 50ml. - kaser
Obranné spreje, takzvané Kasery, používané aj policajnými a bezpečnostnými zbormi na celom svete, sú jedným z najrozšírenejších sebaobranných prostriedkov.
Cena: 4,15 € 125,- Sk

POPIS:

Náplň obvykle tvorí paralyzujúca látka, ktorá pôsobí ochromujúcím účinkom na zrak, sliznice a dýchací aparát. Najmodernejším trendom v súčasnosti sú výťažky z kayanského korenia (druh pálivej papriky) označované OC (oleoresin capsicum), ktoré majú aj na odolnú osobu veľmi silný dopad. Kvalitne zasiahnutý človek cítí neovládatelne pálčivú bolesť v očiach a na slizniciach, aj pri miernom nadýchnutí látky má pocit „vyrazeného dychu“. Jeho akcieschopnosť je na niekoľko minút (max cca 30) významne narušená.
Obranné spreje typu OC existujú vo dvoch hlavných prevedeniach líšiacich sa charakterom výstreku. Aako typ „hmla“ (angl. FOG) alebo typ „prúd“ čiže „tekutá strela“ (angl. JET). Typ „hmla“ je štandardnejším prevedením výrobku. Výhodou „hmly“ je širší záber bez nutnosti presného mierenia, vďaka večšiemu rozptylu trysky. Hlavnou nevýhodou môže byť v extrémnom prípade aj zasiahnutie samotného uživateľa alebo nezúčastnených osôb, a to napríklad pri závane vetra, v uzavretých priestoroch (dopravný prostriedok atď.). Doporučenou strategiou pri použití „hmly“ je útek za súčastného striekania spreja za seba, bez väčšieho mierenia. Útočník si totiž do zamoreného priestoru sám „nabehne“, pokiaľ vás chce prenasledovať.
Dľžka výstreku (podľa veľkosti spreja je okolo 2–4 metrov) pomáha udržiavať výhodnejšiu vzdialenosť. Je však potreba dokonalejšieho zamierenia na hlavu útočníka a s tým súvisí aj väčšia dávka odvahy postaviť sa útočníkovi čelom.
http://www.hermes.sk/e-shop/obranne-plyny/caser-obrany-sprej-oc-ko-fog-50ml.-kaser/


Chobot Re: Sprej na spanie
Citát:Pôvodca textu príspevku: Kvietocek
Priklad:
Predstav si ze si SBS-kar ktory strazi areal - cize je von (vonkajsie prostredie). Zrazu zacitis slabe stipanie v nose a viac nic lebo zaspis a zobudis sa az rano s priznakmi ktore som uviedla v prvej otazke.
Mikrospanok? Tazko
Unava? Tazko
Tak co potom? Co myslis, co to asi bolo?

Určite existujú také chemické látky, ktoré dokážu uspať človeka behom pár sekúnd. Podobné použila ruská protiteroristická jednotka v Moskve v divadle, kde terorosti zadržali asi 700 rukojemníkov z radov divákov a hercov. Vedy ruské jednotky "uspali" všetkých vnútri divadla a postrieľali teroristov.
To je už iná chémia ....
Bohužiaľ ten paralytický plyn zanechal dosť vážne následky aj na rukojemníkoch. Vtedy médiá písali toto:

"Ruské špeciálne sily nepoužili v sobotu na ochromenie čečenských teroristov v moskovskom divadle Dubrovka nervový plyn, ale skôr nejaký druh plynu na ópiovom základe. Tvrdí to americké veľvyslanectvo v Moskve s odvolaním na amerických fyzikov, ktorí v moskovských nemocniciach vyšetrovali bývalých rukojemníkov zasiahnutých plynom."

Takže také veci existujú, ale silno neverím, že by sa to dalo kúpiť v Army shope. To je predsa len iná "káva" než "obyčjaný" slzák. Sem tam obchádzam army shopy, mám doma zopár hračiečiek, ale taký plyn som ešte nevidel v predaji.
A ani nikdy nebude ...;)
Ak to niekto použil, tak to nebol bežný občan, ale možno člen nejakej organizovanej skupiny, ktorá si môže také niečo zadovážiť napr. z armádnych zdrojov alebo nejakého chem. laboratória.

Niekedy nie je na škodu, keď sa hneď napíše podrobne problém, potom by si bola predišla takýmto invektívam. AJ aj som si pôvodne myslel, že to chceš použiť na svoju obranu, keď ideš domov z práce. Na to by fakt stačil slzák.
Aj to nie vždy . viď zvýraznené v popise produktu....:rolleyes: