Miloš+
25.08.09,12:23
Čaute poraďáci,
chceli by sme na dome vymeniť okná za plastové a jednou z firiem od ktorej sme dostali ponuku je fa. DENMAR. Chcel by som sa spýtať či niekto z vás nemá s kvalitou práce tejto firmy skúsenosť a takisto s oknami Aluplast.
Za všetky reakcie ďakujem.
Pidgey
25.08.09,10:34
Zial nemam skusenosti s touto firmou,ale poznam inu (z BA), ktora mi robila uz 2x okna (v starom a v novom byte), takisto som ju odporucil znamym, a zatial plna spokojnost (co sa tyka ceny a hlavne kvality prace).Nechcem robit reklamu,ale ak chcete mozem poslat kontakt do spravy
Miloš+
25.08.09,10:53
Vďaka za ochotu, potreboval by som však referencie na nejakú firmu pôsobiacu v regióne Nové Mesto nad Váhom, Piešťany.
kero64
25.08.09,13:20
mc8420
28.08.09,11:53
určite by som stavil na kvalitu profilov napr. Rehau, Trocal, kvalitné kovanie napr. Maco, Roto a tiež min.2sklo 1,0 , najlepšie je staviť na firmu čo má dlhšiu pôsobnosť aspoň 10 rokov a viacero montáži, kukni si aj referencie.
Určite by som nebral nič od fy. KODA System, všade píšu samé klamstvá že pôsobia niekoľko rokov ale pravdou je že až od 2009, cetifikáty majú len tie čo si vyrobilli na pc ...........dlhy všade kde sa dá, predávajú čínsky profil deco - varior akože je nemecký