agentsmith
25.08.09,14:30
Dobry den,

mam takyto problem. Mala som promocie v juny tohto roka kde nas fotili a pod. Po ukonceni promocii asi tak o mesiac neskor mi dosla zasielka s fotkami. Rodina mi fotky prebrala lebo nevedeli co je v tom. Ja by som ich vratila naspat. V prvom rade som si ziadne fotky neobjednavala pretoze som ich nechcela, ale ked uz dosli a boli doma tak ze ok necham si ich. Po odbaleni som vsak zistila ze na fotkach nie som ja ale ina osoba. Samozrejme som sa rozhodla fotky vratit. Jediny kontakt bolo uvedene tel. cislo na ktore sa nedalo dovolat. Nastastie sa mi podarilo z Internetu ziskat aj dalsie cislo kde sa stale odvolavali ze tam nemam volat (islo o manzelku fotografa) a ze nech skusime zavolat neskor a pod. Samozrejme vsak dovolat sa na povodne cislo nebolo mozne. Niekolko krat som volala na druhe cislo kde az po niekolkych pokusoch mi bolo oznamene ze mam poslat fotky naspat rovnako ako boli dorucene mne teda na dobierku. Po mesiaci cakania sa mi vratil balik spat. Na telefonne cisla sa neda dovolat aj ked to vyzvana.

Neviete prosim poradit akym sposobom sa mam domahat reklamacie fotiek aj ked vlastne ja by som najradsej tieto fotky vratila pretoze to nie som ja a ani som ich nechcela. Urcite podla nejakeho zakona mam pravo vratit tento tovar spat. Viete mi poradit podla akeho zakona sa mam obracat alebo ako tento problem uspesne vyreklamovat? Existuje vzor podania ziadosti alebo na koho sa mam v tomto pripade obratit? Prosim uvedte odkazy alebo aspon nazvy tlaciv, zakonov a pod.

Dakujem velmi pekne.