rivall
25.08.09,16:31
ahojte,

prave mi prisiel list ze sa mam dostavit zajtra na D.U. vo veci overenia spravnosti udajov ktore som uviedol v dp za rok 2008.

Co si chcu overovat? Nieco som zle vyplnil alebo co?

Cely rok 08 so pracoval v jednej firme, este som nepodnikal.

hm

dakujem
tuta
25.08.09,14:32
Nestresuj, zajta budeš múdrejší. :rolleyes:
rivall
25.08.09,14:34
Nestresuj, zajta budeš múdrejší. :rolleyes:


no to hej ale nechapem to co chcu
m.hladka
25.08.09,14:36
ahojte,
prave mi prisiel list ze sa mam dostavit zajtra na D.U. vo veci overenia spravnosti udajov ktore som uviedol v dp za rok 2008.
Co si chcu overovat? Nieco som zle vyplnil alebo co?
Cely rok 08 so pracoval v jednej firme, este som nepodnikal.
hm
dakujem
Ak si nepodnikal, preco si podaval DP? Zrejme tam je nieco zle vyplnene.
Uvidiš zajtra, opravi sa to a bude dobre.
rivall
25.08.09,14:39
Ak si nepodnikal, preco si podaval DP? Zrejme tam je nieco zle vyplnene.
Uvidiš zajtra, opravi sa to a bude dobre.



podaval som DP preto lebo v marci 09 ked som ho podava uz som vo firme nepracoval, uz som robil v inej a musel som si sam spravit dp. robila mi ho jedna znama uctovnicka. zaujimave je ze ma predvolavaju a davaju tu moje ICO a DIC, pricom to ico a dic mam od januara 09
evina
25.08.09,14:44
podaval som DP preto lebo v marci 09 ked som ho podava uz som vo firme nepracoval, uz som robil v inej a musel som si sam spravit dp. robila mi ho jedna znama uctovnicka. zaujimave je ze ma predvolavaju a davaju tu moje ICO a DIC, pricom to ico a dic mam od januara 09

A podal si DP typu A za rok 2008 a priložil POtvrdenie od zamesnávateľa?
rivall
25.08.09,14:46
A podal si DP typu A za rok 2008?


normalne danove priznanie ako kazdy rok som podal. cely rok 08 som bol v jednej firme, nepodnikal som. dokonca mi vratili dakych 100 eur lebo som mal preplatok

a ano aj potvrdenie od zamestnavatela som dal
evina
25.08.09,14:48
normalne danove priznanie ako kazdy rok som podal. cely rok 08 som bol v jednej firme, nepodnikal som. dokonca mi vratili dakych 100 eur lebo som mal preplatok

Normálne DP typu A je pre tých, ktorí mali príjmy len zo zamestnania, typu B pre SZČO. Ešte možno chýba priložené potvrdenie od zamestnávateľa.

Vidím, že si už dopísal...možno o nič nejde, len napr. o overenie, či si nepodnikal aj v roku 2008..
rivall
25.08.09,14:51
Normálne DP typu A je pre tých, ktorí mali príjmy len zo zamestnania, typu B pre SZČO. Ešte možno chýba priložené potvrdenie od zamestnávateľa.

Vidím, že si už dopísal...možno o nič nejde, len napr. o overenie, či si nepodnikal aj v roku 2008..


ach jaj ale aj tak :) mam fobiu z doporucenych listov a este toto :)
evina
25.08.09,14:53
ach jaj ale aj tak :) mam fobiu z doporucenych listov a este toto :)

Pozvánka nie je z tých najhorších...:D:D Horšia by bola výzva. Určite ide o nejakú maličkosť....
rivall
25.08.09,15:00
Pozvánka nie je z tých najhorších...:D:D Horšia by bola výzva. Určite ide o nejakú maličkosť....


vseobecne sa bojim tych zltych listkov v schranke :))) nikdy to nevesti nic dobre
m.hladka
25.08.09,17:21
No tak, nelamentuj, zajtra nám daj vedieť, čo to bolo.
Rozalka
25.08.09,17:49
Aj môjho klienta minulý týždeň takto "obšťastnili" listom. Nakoniec od neho žiadali potvrdiť podpisom tú stranu, kde bol uvedený príjemca 2%.
Údajne sa to zneužívalo, tak si to DÚ takto preveruje.
rivall
25.08.09,20:07
Aj môjho klienta minulý týždeň takto "obšťastnili" listom. Nakoniec od neho žiadali potvrdiť podpisom tú stranu, kde bol uvedený príjemca 2%.
Údajne sa to zneužívalo, tak si to DÚ takto preveruje.


snad to bude len takato drobnost. rano 8.30 na urade v Martine to bude :)
rivall
26.08.09,09:14
takze bola to nakoniec malickost. islo o to ze cele D.P. som mal vyplnene na PC, len tu cast kde sa poukazuje 2% organizacii, tak tu som mal rucne vypisanu.

upozornili ma ze to musi byt bud cele na pc alebo cele rucne, podpisal som ze tom to vyplnoval ja a bolo to. vybavene za 2 minuty.
grammatika
26.08.09,09:15
takze bola to nakoniec malickost. islo o to ze cele D.P. som mal vyplnene na PC, len tu cast kde sa poukazuje 2% organizacii, tak tu som mal rucne vypisanu.

upozornili ma ze to musi byt bud cele na pc alebo cele rucne, podpisal som ze tom to vyplnoval ja a bolo to. vybavene za 2 minuty.

No vidíš, aká maličkosť, ale som rada, že všetko v poriadku dopadlo ;)
jajko50
26.08.09,09:19
No gartulujem a je po strese. To chce jedno chladené na úľavu- samo až po pracovnej dobe.