mckapco
11.08.05,21:57
Dobry den!

Som zacinajuci este nie zivnostik - vybavi si to, ale
chcem vykonavat sluzby internetu - podnikat v hostovani (ponukat miesto pre stránky). Neviem ako mam vystavovat faktury, predfaktury, zalohy. Ako sa to vlastne robi, viem co ma obsahovat faktura. Vsetko to vyplnim a vytlacim a este nieco musim urobit? prijmovy listok?
- ked mam aj naklady, ako to mam dat do nakladov, co mam s tymi fakurami robit?
DIk
emily
11.08.05,20:04
Dobry den!

Som zacinajuci este nie zivnostik - vybavi si to, ale
chcem vykonavat sluzby internetu - podnikat v hostovani (ponukat miesto pre stránky). Neviem ako mam vystavovat faktury, predfaktury, zalohy. Ako sa to vlastne robi, viem co ma obsahovat faktura. Vsetko to vyplnim a vytlacim a este nieco musim urobit? prijmovy listok?
- ked mam aj naklady, ako to mam dat do nakladov, co mam s tymi fakurami robit?
DIk
Podľa Tvojích chaotických otázok sa mi zdá len jedna rada účinná. Nájdi si účtovníčku, ktorá Ti to urobí, alebo ťa aspoň usmerní pre začiatok.
Mal by si mať soft v ktorom faktúry vystavíš, potom zaučtuješ......
Je to strašne široký okruh otázok...
mckapco
11.08.05,21:03
nasla by sa nejaka uctovnicka zo Ziliny? alebo okolia Namestova?
durisovad
11.08.05,21:13
Urcite by sa nasla. Popytaj sa svojich kamaratov-zivnostnikov, mozno niektora, ktora im uctuje, by mala cas a chut uctovat aj tebe.
Daska
11.08.05,21:36
nasla by sa nejaka uctovnicka zo Ziliny? alebo okolia Namestova?
Nahodou nasla. Som z DK.
anto
12.08.05,05:32
Aj z Námestova tu je jedna, ktorá to veľmi dobre vie a robí aj mne účtovníčku
Pavol_Kr
15.08.05,11:30
Dobry den!

Som zacinajuci este nie zivnostik - vybavi si to, ale
chcem vykonavat sluzby internetu - podnikat v hostovani (ponukat miesto pre stránky). Neviem ako mam vystavovat faktury, predfaktury, zalohy. Ako sa to vlastne robi, viem co ma obsahovat faktura. Vsetko to vyplnim a vytlacim a este nieco musim urobit? prijmovy listok?
- ked mam aj naklady, ako to mam dat do nakladov, co mam s tymi fakurami robit?
DIk
Okruh otázky je velmo chaotický. Ako tu už bolo povedane najjednoduchšia cesta je osloviť nieakého účtovníka na konzultáciu a radu.