Paula
12.08.05,05:37
Zuzka, včielka pracovitá, prajem všetko naj, naj, naj :) :) :) k Tvojim narodeninám.
Daska
12.08.05,04:47
Zuzi aj ja sa pripajam, ani si sa vcera nepochvalila, to mas potom dvojitu oslavu, tak nech sa Ti dari este aspon 2x tolko ako doteraz... :)

Zuzi kvietky som potiahla susedovi, ale o to su krajsie :D:D:D
lenkak
12.08.05,05:05
Pripájam sa k blahoželaniam. Všetko najlepšie prajem.
anto
12.08.05,05:26
Aj ja sa pripájam, prajem veľa štastia a zdravia a veľa lásky od svojho najmilšieho a ak ho nemá, tak nech ho štastlivo nájde...
Zuzka
12.08.05,05:34
Príjemne ste ma prekvapili. :):):)

Tonko, od neho som dostala krásnu kyticu. :)

Prajem vám všetkým príjemný deň a srdečne ďakujem. :)
jess
12.08.05,09:17
Zuzka, prajem Ti veľa, veľa zdravia, šťastia a lásky, nech si stále taká krásne usmiata, vďaka čomu navôkol rozdávaš veľa, veľa optimizmu a energie.

PS : poslala by som Ti aj krásnu kytičku, no, žiaľ nie som až taká kamarátka s PC ako moji kolegovia tuto hore...tak si ju prosím Ťa domysli :):):):):):)
liba2
12.08.05,09:27
Zuzka, pripájam sa ku všetký vinšom......... všetko najlepšie!
JanaF
12.08.05,09:40
Mila Zuzka,
Je mi veľkým potešením,želať Ti v deň narodenín,veľa zdravia, šťastia veľa,
všetko, čo si srdce želá, veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti,
úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku.:D
luebchenko
12.08.05,13:54
Zuzi, ja som to včera nestihla http://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif takto veľmi sa hambím. Ja už naše 3 susedy zuzkovské od stredy oslavujem a cez deň zasa pátram, ako sa dá preložiť z Rakúska nákladnodopravná firma na Slovensko :D, takže som tu včera ani nestihla nakuknúť. Teda dodatočne:
Všetko po čom ti srdiečko piští nech sa ti plní a zlé všetko nech sa ti vyhýba, plus kopec zdravia k tomu, potom nič nechýba :)
A vieš ešte načo som nenašla rým? Na úsmev tvoj - bez ktorého stretko by nebolo tým... no proste tým stretkom pravým, orechovým :).

Takže veľa úsmevov a Všetko NAJ

Ľuba
ondrejvla
12.08.05,18:02
Zuzka aj ja sa pripájam, želám ti veľa zdravia, lásky, úspechov, a aj veľa koruniek, nie sú dôležité, ale žije s nimi ľahšie.
bef
12.08.05,18:17
Pripájam sa ku gratuláciam a prajem veľa krásnych a spokojných dní plných zdravia a lásky. :) :) :)
Zuzka
12.08.05,18:49
Všetkým vám zo srdca úprimne ďakujem za krásne blahoželania.
:):):)
garter
12.08.05,19:37
Milá Zuzka, aj ja sa pripájam ku gratulantom.
K Tvojím meninám a narodeninám Ti prajem veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov na každom kroku.
Zuzka
12.08.05,21:38
Terka, srdečne ďakujem. :)