mamminta
26.08.09,15:09
ahojte
máte už predstavu, ako vyzdobiť triedu, či aké aktivity zvoliť, aby sa šk. rok začal pekne? ;)
saki10
26.08.09,15:54
Myslim,ze cokolvek urobis to bude urcite lepsie ako u nas.V celej skole plno robotnikov,robia strechu,vymienaju okna,vsade spina ,neporiadok aj napriek tomu,ze dnes je 26.8. su prace ani nie v polovici.Vo vacsine tried je zlozeny stavebny material,tam kde nie je,este stale nie su zarabky po vymene okien,.......no proste HOROR,a to mam 2.9.zacat 100% zarezavat a tvarit sa ,ze je vsetko O.K a nie je nijaky problem.Takze v mojom pripade mi tvoja otazka vyznieva mierne humorne.
P.S: Urcite Ta nieco zaujimave napadne,drzim palce......ja len budem dufat,ze u nas to bude pocas prac bez urazu /toho sa bojim najviac/
mamminta
26.08.09,17:34
to je fakt veľmi nepríjemné....
mne ostávajú pre tento šk.rok tí istí žiaci :D teším sa na nich.... a len dumám a dumám, čo nové im nachystať, aby som ich potešila :rolleyes:
jaros5
26.08.09,18:39
ahojte
máte už predstavu, ako vyzdobiť triedu, či aké aktivity zvoliť, aby sa šk. rok začal pekne? ;)
Na výzdobu triedy sa vykašli, nech ich nevíta tabuľa, ale tvoj úsmev a pripravené hry a samozrejme aj nejaké to zadanie - inštruktáž k škol. roku;
Neviem ako staré deti učíš - takže veku primerane :) - ale to iste vieš sama a netreba poučovať;

Jedno čo by si mala určite vypustiť, je počúvanie príhovoru ministra školstva .... ( každý rok, ako som začal učiť, sú to neprekonateľne nepočúvateľné prejavy ...)
jaros5
27.08.09,05:35
Myslim,ze cokolvek urobis to bude urcite lepsie ako u nas.V celej skole plno robotnikov,robia strechu,vymienaju okna,vsade spina ,neporiadok aj napriek tomu,ze dnes je 26.8. su prace ani nie v polovici.Vo vacsine tried je zlozeny stavebny material,tam kde nie je,este stale nie su zarabky po vymene okien,.......no proste HOROR,a to mam 2.9.zacat 100% zarezavat a tvarit sa ,ze je vsetko O.K a nie je nijaky problem. Takze v mojom pripade mi tvoja otazka vyznieva mierne humorne.
P.S: Urcite Ta nieco zaujimave napadne,drzim palce......ja len budem dufat,ze u nas to bude pocas prac bez urazu /toho sa bojim najviac/

Určite sú to nepríjemné skutočnosti, ale ak to zoberieš z iného uhla pohľadu, tak by ste mohli skákať od radosti, že sa našli financie na rekonštrukciu - škola bude vynovená, zateplená - minie sa menej energií a zostane viac na ďalšie vylepšenia;);
A na vás učiteľoch bude záležať či v peknom obale bude aj zmysluplný obsah;

Prajem veľa dobrých nápadov, entuziazmu a množstvo úspešných projektov nie len na skvalitnenie materiálneho vybavenia, ale i na podporu kvalitných procesov.
Fany1000
27.08.09,15:55
Pridám aj ja jeden "tiež" názor, ako treba začať školský rok. Náš zriaďovateľ od nás očakáva, že nebudeme robiť nič a ešte dostaneme za to aj odmeny! Lebo, na skutočnosť, že nám treba zakúpiť nové pastelky a zariadiť ešte nejaké iné dôležité veci sa vyjadril: no, veď nech si kupujú a bude po odmenách!!! Takže... nič nerobte a budete odmenení :-). Prajem úspešný celý školský rok