marber
26.08.09,16:00
Po zapnutí počítača pri výbere profilov si windows pýta heslo v profile, kde som heslo nezadávala ani ho nik iný nezadával, pretoze k nemu nemal prístup. Je to jediný vytvorený profil. Skusala som sa dostat do windowsu cez safe mode a prihlasit sa cez profil administratora ale aj ten je zaheslovany. Ani tam som heslo nezadával. Nepozná niekto spôsob ako sa dostat cez tieto profily? Mna napada jedine preinstalovat cely windows ale nerada by som prisla
o data. Dakujem.
Chobot
26.08.09,14:03
Po zapnutí počítača pri výbere profilov si windows pýta heslo v profile, kde som heslo nezadávala ani ho nik iný nezadával, pretoze k nemu nemal prístup. Je to jediný vytvorený profil. Skusala som sa dostat do windowsu cez safe mode a prihlasit sa cez profil administratora ale aj ten je zaheslovany. Ani tam som heslo nezadával. Nepozná niekto spôsob ako sa dostat cez tieto profily? Mna napada jedine preinstalovat cely windows ale nerada by som prisla
o data. Dakujem.

Kto inštaloval Windows? Treba sa jeho spýtať, aké heslo zadal. Windows pri ištalácii sám od seba nezadáva heslo. Vždy sa pýta, či užívateľ chce zadať heslo.

Hacknúť heslo administrátora nebude ľahké. Nevravím, že je to nemožné, ale to parí na iné fóra.
Stevo5
26.08.09,14:11
A nebude to heslo prázdne? Skús "od-Enter-ovať" prázdne heslo v tvojom profile.

Ak nepomôže, tak si prečítaj toto:
http://www.superforum.sk/ciste/viewtopic.php?f=74&t=55980

Ak si trúfaš: -
- na inom počítači: stiahni, napáľ ISO
- na svojom počítači: nabootuj z napáleného CD, prečítaj heslo a používaj svoj Windows ďalej.
marco2233
26.08.09,17:12
administratorske heslo zmenis pomocou ERD Commandera... traba si ho stiahnut z netu napalit na cd .. nabootovat... vyzera to ako windows... v moznostiach mas moznost zmenu hesla vyberies si ucet ktory chces zmenit a zmenis...
ERD COMMANDER:

http://www.fullandfree.info/software/erd-commander-2005/
pistik71
26.08.09,19:15
Hacknúť heslo administrátora nebude ľahké. Nevravím, že je to nemožné, ale to parí na iné fóra.

Prave ze je to az prilis lahke :cool:
Ale ak skutocne od neho pyta heslo ktore nezadaval, tak moze mat poskodeny profil. Ale rovnako tak to moze byt clovek ktory sa chce niekde dostat kde by nemal a skusa kto mu poradi.
Fero11
26.08.09,19:20
neviem co sa mysli pod slovom hacknut heslo, ale predpokladam, ze zistit heslo. Zistit heslo asi nepojde, ale obist heslo pojde
pistik71
26.08.09,19:23
neviem co sa mysli pod slovom hacknut heslo, ale predpokladam, ze zistit heslo. Zistit heslo asi nepojde, ale obist heslo pojde

Tak je, ako pises :)
Chobot
26.08.09,19:43
neviem co sa mysli pod slovom hacknut heslo, ale predpokladam, ze zistit heslo. Zistit heslo asi nepojde, ale obist heslo pojde

Myslel som tým dostať sa cez heslo akýmkoľvek spôsobom (či už zistením alebo obídením).
vulxy
26.08.09,20:09
Po zapnutí počítača pri výbere profilov si windows pýta heslo v profile, kde som heslo nezadávala ani ho nik iný nezadával, pretoze k nemu nemal prístup. Je to jediný vytvorený profil. Skusala som sa dostat do windowsu cez safe mode a prihlasit sa cez profil administratora ale aj ten je zaheslovany. Ani tam som heslo nezadával. Nepozná niekto spôsob ako sa dostat cez tieto profily? Mna napada jedine preinstalovat cely windows ale nerada by som prisla
o data. Dakujem.

a preto ja nedavam dolezite data na disk "C",a ked windozy zahapruju (a oni to urobia)mozem formatovat c -cko o 100/6.mne sa stalo podobne,sestrine deticky s hraly az mi ho zaheslovaly.skoro som prisiel asi o 2000 fotiek.presne neviem nazov softu ale nieco ako OPH crack sa to vola.skus sa poobzerat na
www.pcforum.sk nieco urcite poradia
Flinstone
26.08.09,20:19
ak sa pamätám Ultimate boot cd malo v menu možnosť vymazať admin. heslo
http://www.ultimatebootcd.com/
Stevo5
27.08.09,11:28
neviem co sa mysli pod slovom hacknut heslo, ale predpokladam, ze zistit heslo. Zistit heslo asi nepojde, ale obist heslo pojde
Plávame trochu v kalných vodách, - ale heslo/á naozaj ide/ú zistiť. A ľahko. Ako som vyššie písal, nabootuješ zo stiahnutého a napáleného ISO, je to niečo z Linuxu, chvíľu si čviriká (u mňa asi 5 minút) a potom ti vypíše pod seba všetky účty a ak bolo k účtu zadané heslo tak je tam krásne a čisto vedľa každého účtu napísané - je tam na to kolónka. Skúšal som na mojom WinXP PRO, funguje.
camozzi
27.08.09,12:31
marber
29.08.09,10:07
Nepodarilo sa nám to spustiť a nakoniec sme museli aj tak nainštalovať ten nový windows, ale aj tak všetkým ochotným vďaka za pomoc.
camozzi
29.08.09,14:02
Odporucam ti kym mas este "novy" Windows rozdelit pevny disk na tri casti: C, D, E. Na C si vyhradit napr. 10 GB (ja to tak mam na XP) na programy a samotny Windows a ostatne dsky D a E podla vlastneho uvazenia a budes na ne davat svoje dokumenty, filmy, fotky... Takto ta aspon nebude mrziet, ze ked bude treba davat novy Windows, tak prides aj o ostatne data, ktore su pre teba nenahraditelne. Odporucam tiez hned spravit zalohu systemu.
marco2233
29.08.09,16:58
camozzi preco na tri casti??? uplne staci na dve C a D .. delenim prichadzas o priestor.. a ked to podelis na dve casti mas ten isty efekt.. C system D dokumenty
camozzi
29.08.09,17:52
Pravdu mas. Len ja som to opisal ako to mam na svojom starom PC. A myslim, ze aj tych 10GB na C je pri dnesnych programoch malo.
marco2233
30.08.09,06:34
no ja C-cko davam 30GB ono ylaeyi aj kolko programov chce instalovat .. ak je ich vela tak aj 30GB je malo... ale je to taky normal 30GB na system :)