peterporada
26.08.09,16:59
má niekto skúsenosti s FORM studio 2009 ???
lulinka10001
05.01.10,18:08
No ja mám.Práve sa sním trapim.Všetko je fajn snažila som si vytlačit danové priznanie,ale na každom papiery mi napíše na boku form studio.Dá sa to dat preč,lebo takéto tlačivo nemožem odovzdat na danovom úrade.
A tiež ma trápi jedna vec.Príjem bol 18000 výdaj 4000 a po riadok 90 je všetko OK.má platit dan ,ale od riadku 91 už je dan nulová.Ale nema byt prečo.nema manželku,dete-ziadne bonusy,inde nerobil-6iaden odpočet... A napriek tomu nula dan.Ako je to možné,v čom robím chybu?????Prosííííííím
Stefan2005
05.01.10,18:23
... na každom papiery mi napíše na boku form studio.Dá sa to dat preč...

A máš zakúpenú plnú verziu programu? Lebo citujem "Obmedzenie oproti plateným licenciam spočíva iba v tom, že pri náhľade a tlači formulárov je v pravom dolnom rohu zobrazený text "FORM studio START". Ostatné funkcie programu sú rovnaké ako pri platených licenciách.
Teda zadaním licenčných údajov sa toto obmedzenie odstráni.

No a k pôvodnej otázke zadávateľa - áno, máme skúsenosti s Form Studio 2009, a teraz už pracujeme vo verziu pre rok 2010. Neviem, aké skúsenosti myslíš, ale sme s programom spokojní. Vyskúšali sme ich viacej - cez FormEdik, TaxEdit a zakotvili sme pri FormStudio. Prečo? Najlepší pomer cena/výkon (t.j. užitkové vlastnosti) ....
marjankaj
05.01.10,18:41
No ja mám.Práve sa sním trapim.Všetko je fajn snažila som si vytlačit danové priznanie,ale na každom papiery mi napíše na boku form studio.Dá sa to dat preč,lebo takéto tlačivo nemožem odovzdat na danovom úrade. Môžeš to vybieliť a skopírovať na kopírke.
A tiež ma trápi jedna vec.Príjem bol 18000 výdaj 4000 a po riadok 90 je všetko OK.má platit dan ,ale od riadku 91 už je dan nulová.Ale nema byt prečo.nema manželku,dete-ziadne bonusy,inde nerobil-6iaden odpočet... A napriek tomu nula dan.Ako je to možné,v čom robím chybu?????Prosííííííím

A čo tak vyskúšať elektronické vypĺňanie tlačív na www.drsr.sk (http://www.drsr.sk)?
lulinka10001
06.01.10,09:13
S tým vybielením ma to ani nenapadlo:-)))
Skusím pozriet aj na to www.drsr.sk, ale aj tak ma trápi to form studio.Teoreticky aj ono vyplnuje automaticky vela vecí,a do 90 riadku je všetko fajn a potom dá nulovú dan z ničohonič.verím že v tom bude len nejaký mali háčik a ja 2 dni nad tým rozmýšlam.:-(
datacon
06.01.10,13:03
hačik je jednoduchy, stači si oficialne kupit ten software a oceniť tak toho kto ten sw vytvoril...
lulinka10001
11.01.10,15:35
Rešpektujem to.Len tento rok som dala 500eur do programov a aj na danovom mi povedali že si to mam len stiahnut,že mi to odstrani chyby, ak robím nejaké pri vyplnovaní..minuli rok som nemala problém,dá sa povedat že som si to tym programom len kontrolovala,či mam všetko v poriadku.Ak to niekto profesionalne potrebuje fajn.ale ja robim alebo lepsie pomaham len mojej rodine a nieje to platené.ak by som zarabala na tom nepoviem ani pol slova.
polis1
13.01.10,17:43
nové danové priznania a aj danové priznania k MV sa daju stiahnuť cez kros a je to super
lulinka10001
14.01.10,14:17
dakujem :-)
stormcatcher
14.01.10,14:35
hačik je jednoduchy, stači si oficialne kupit ten software a oceniť tak toho kto ten sw vytvoril...
neni to az tak jednoduchy. uvadza sa, ze aj verzia start je plne funkcna, az na tu reklamu. kedze pocita voloviny potom ten hacik je o inom
bobiko
14.01.10,19:32
a preco by ste to nemohli podat na danovy urad aj s tym textom? tusim v pokynoch danoveho riaditelstva pre tvorcov software som cital, ze uvadzanim textu, z ktoreho programu bolo tlacivo vytlacene pomaha pri identifikovani a odstranovani chyb formularov. mne tlaci "vytlacene programom omega", pri tlaci zo stranky danoveho riaditelstva je tam "vytlacene z internetu", tak nechapem kto by vam take tlacivo neakceptoval...
Stefan2005
14.01.10,19:51
a preco by ste to nemohli podat na danovy urad aj s tym textom? ...

... lebo predsa je len trocha rozdiel v texte, ktorý identifikuje softvér, ktorým bolo tlačivo vyhotovené a tento sa nachádza (z hľadiska scanovania DÚ na prípustnom, nepodstatnom mieste) a medzi textom (vodoznakom), ktorého cieľom je znemožniť použitie vyhotoveného tlačiva na komerčné účely, ale neprekážajúcom na otestovanie funkcií programu...
Lenka1979
14.01.10,20:01
... lebo predsa je len trocha rozdiel v texte, ktorý identifikuje softvér, ktorým bolo tlačivo vyhotovené a tento sa nachádza (z hľadiska scanovania DÚ na prípustnom, nepodstatnom mieste) a medzi textom (vodoznakom), ktorého cieľom je znemožniť použitie vyhotoveného tlačiva na komerčné účely, ale neprekážajúcom na otestovanie funkcií programu...
fúúú...Štefan si dobrýýý...:);)
bobiko
14.01.10,20:08
... lebo predsa je len trocha rozdiel v texte, ktorý identifikuje softvér, ktorým bolo tlačivo vyhotovené a tento sa nachádza (z hľadiska scanovania DÚ na prípustnom, nepodstatnom mieste) a medzi textom (vodoznakom), ktorého cieľom je znemožniť použitie vyhotoveného tlačiva na komerčné účely, ale neprekážajúcom na otestovanie funkcií programu...

aha, :o pouzival som ho asi pred dvoma-troma rokmi, vtedy bol text umiestneny na pripustnom mieste a danovy urad akceptoval vykazy bez namietky.
v tom pripade je to ozaj zbytocne vyplnat v start verzii, a odporucil by som vyplnenie danoveho priznania na stranke danoveho riaditelstva, alebo pouzitie volneho programu pre vyplnanie danovych priznani od firmy kros.
JANA LC
12.04.11,13:54
Prosím Vás, má niekto program FORM STUDIO - aktuálny, stiahla som si demoverziu, ale tam nie sú prístupné formuláre , čo sa týka zasielania listín do ZL za s.r.o., aj iné, ako napr. Valné zhromaždenie - zápisnica, sprievodný list atď., ale na webe ich stránky to majú v ponuke.
Napísala som dotaz , že mám záujem o kúpu len týchto tlačív, som zvedavá , čo mi odpíšu.
Ak by niekto mal, aspoň poradiť, aký balík si mám kúpiť.