mpca
26.08.09,17:11
mam v gmailovej adrese preklep ,, neviete niekto je mozne nieked tuto adresu opravit? Jednoducho mam mail v tvare meno.priezvisko a v priezvisku mam preklep:D... a chcem to napravit na spravnu mieru... náhodou nejake napady?
Fero11
26.08.09,15:20
To konkretne neviem, mozno sa to da, ale normalne si vytvor novy ucet a bez preklepu ;)
Jurho
26.08.09,15:25
hmm.. pochybujem, to ti ostáva len nový účet vytvoriť....
sondaw
26.08.09,15:29
Otevři si svoji schránku na gmail, klepni na Nastavení a vyber Účty a import.
Úplně dole je Nastavení účtu Google, klepni a otevře se okno s tvým nastavením účtu, nahoře jsou e-mailové adresy a tam můžeš email změnit klepnutím na Upravit
Blankake
26.08.09,15:31
Otevři si svoji schránku na gmail, klepni na Nastavení a vyber Účty a import.
Úplně dole je Nastavení účtu Google, klepni a otevře se okno s tvým nastavením účtu, nahoře jsou e-mailové adresy a tam můžeš email změnit klepnutím na Upravit
Takto sa e-mailová adresa nedá zmeniť, toto slúži len na pridanie ďalších e-mailov k hlavnej e-mailovej adrese.
sondaw
26.08.09,15:38
Zdravím, dobře, asi jsem to spletla, ale zkus se podívat na tento odkaz, třeba to pomůže
http://www.google.com/support/accounts/bin/answer.py?hl=cs&answer=3260
Fero11
26.08.09,15:39
Otevři si svoji schránku na gmail, klepni na Nastavení a vyber Účty a import.
Úplně dole je Nastavení účtu Google, klepni a otevře se okno s tvým nastavením účtu, nahoře jsou e-mailové adresy a tam můžeš email změnit klepnutím na Upravit
Jelikoz som to tiez tak skusil a blankake ma pravdu
Blankake
26.08.09,15:43
Zdravím, dobře, asi jsem to spletla, ale zkus se podívat na tento odkaz, třeba to pomůže
http://www.google.com/support/accounts/bin/answer.py?hl=cs&answer=3260
Toto už vyzerá ináč... to by sa mohlo takto skúsiť ;)
kero64
26.08.09,15:49
Toto už vyzerá ináč... to by sa mohlo takto skúsiť ;)
Myslím, že táto veta hovorí za všetko.;)
sondaw
26.08.09,15:52
Omlouvám se za mylnou informaci, opravdu jsem si myslela, že by to mohlo fungovat. Kero má pravdu
Blankake
26.08.09,15:53
Myslím, že táto veta hovorí za všetko.;)
Aha, takže asi ten odkaz, čo uviedla sondaw, slúži len na to, ak sa niekto prihlasuje na svoj účet chybne napísanou adresou (keď proste zabudne tú správnu).
Takže asi neostáva nič iné, len vytvoriť si nový účet...
mpca
26.08.09,16:19
veru tak som urobil a dal som preposielat spravy na terajsi ucet ;) mno co uz,,, boha hlupost... :(