propo
27.08.09,12:59
Ahojte,

pozeram nejaky zadarmo vedeny (alebo s najnizsimi vydavkami) osobny ucet. Islo by tam len o to ze peniaze pridu a okamzite ich vyberiem ako hotovost!

ake mate skusenosti napr. s mbank? alebo poznate nieco ine?
mbank neviem najst ani na ORSR alebo ZRSR, nechapem, banky nie su evidovane v orsr?

tak aky osobny ucet mate a ktory doporucite co najlacnejsi?
dik
roman100
27.08.09,11:04
Ahoj,myslím si,že MBank je na to ako stvorený a nebude ťa to stáť ani cent, pretože vedenie účtu je zadarmo a 5 výberov za mesiac z akéhokoľvek bankomatu na Slovensku je taktiež zadarmo.Ja mám u nich tiež účet a som spokojný.
JarkaL
27.08.09,11:06
Môže si tam založiť účet aj môj 15 ročný syn, alebo musí mať 18?
Xanti
27.08.09,11:06
Ahojte,

pozeram nejaky zadarmo vedeny (alebo s najnizsimi vydavkami) osobny ucet. Islo by tam len o to ze peniaze pridu a okamzite ich vyberiem ako hotovost!

ake mate skusenosti napr. s mbank? alebo poznate nieco ine?
mbank neviem najst ani na ORSR alebo ZRSR, nechapem, banky nie su evidovane v orsr?

tak aky osobny ucet mate a ktory doporucite co najlacnejsi?
dikJa mám mBank, a som spokojná, dokonca ani nevyberám peniaze v hotovosti ( nemá zmysel), a ostatok mám v mBank na eMax šporiacom účte, kde sa mi celkom slušne zhodnocujú.
Čo predtým odo mňa iná banka brala mesačne na poplatkoch, to mi dáva mBank na eMax na úrokoch. Daj si do vyhlávača na porade mBank, a nájdeš kopec tém kde sa mBank a skúsenosti spomínajú. Viď http://www.porada.sk/t113789-aky-ucet-v-banke-pre-mladeho-22r-nestudent.html
http://www.porada.sk/t107353-ucet-vo-vub.html a mnoho iných
FugAn
27.08.09,11:06
Problém môže nastať ak tu hotovosť budeš chcieť vybrať priamo v m-bank. U nich to nie je možné, tak že ostáva len bankomat alebo prevod na iný účet.
Xanti
27.08.09,11:07
Ahoj,myslím si,že MBank je na to ako stvorený a nebude ťa to stáť ani cent, pretože vedenie účtu je zadarmo a 5 výberov za mesiac z akéhokoľvek bankomatu na Slovensku je taktiež zadarmo.Ja mám u nich tiež účet a som spokojný.Prosím ťa odkial si nabral 5 výberov, bezplatne sú len 3 výbery mesačne z akéhokoľvek bankomatu na Slovensku.:confused::confused:
Xanti
27.08.09,11:08
Môže si tam založiť účet aj môj 15 ročný syn, alebo musí mať 18?
Nie tvoj syn nemôže mať účet v mBank, musí mať 18 rokov :eek:
Xanti
27.08.09,11:12
Problém môže nastať ak tu hotovosť budeš chcieť vybrať priamo v m-bank. U nich to nie je možné, tak že ostáva len bankomat alebo prevod na iný účet.Prepáč dám Ti otázku. Ked potrebuješ hotovosť ideš do kamennej banky a vyberieš si ju tam?
A zaplatíš bajočko 35 sk za danú operáciu? Alebo ideš k bankomatu a zaplatíš cca 6 sk za výber ( neviem ako kde ale toľko odo mňa predtým pýtala VUB ).
Pardon že používam Sk, zle sa mi ráta s €
FugAn
27.08.09,11:27
Prepáč dám Ti otázku. Ked potrebuješ hotovosť ideš do kamennej banky a vyberieš si ju tam?
A zaplatíš bajočko 35 sk za danú operáciu? Alebo ideš k bankomatu a zaplatíš cca 6 sk za výber ( neviem ako kde ale toľko odo mňa predtým pýtala VUB ).
Pardon že používam Sk, zle sa mi ráta s €

Odpovedám len na o otázku o výbere hotovosti. Výber hotovsti je pre mňa aj v kamenenej banke. Príklad: mám na účte určitú sumu, ale potrebujem v hotovosti vybrať 25 000 Sk. Obmedzenie na výber z bankomatu mám na jeden deň 10 000,- Sk. Ako vyberiem zvyšok?
Xanti
27.08.09,11:34
Odpovedám len na o otázku o výbere hotovosti. Výber hotovsti je pre mňa aj v kamenenej banke. Príklad: mám na účte určitú sumu, ale potrebujem v hotovosti vybrať 25 000 Sk. Obmedzenie na výber z bankomatu mám na jeden deň 10 000,- Sk. Ako vyberiem zvyšok?
V mBank, si pred výberom upravím limit a vyberiem až do 8500 €.:D:D:D A tie limity si môžem nastaviť kedykoľvek sa dostanem na net. Ako teraz mám nastavené platba cez net 0 €. Lebo to nepotrebujem, akonáhle budem potrebovať limit si nastavím.

Pri krádeži karty budem hladať v prvom rade internet, aby som si nastavila 0 € limit na výber a na platbu kartou. :D
FugAn
27.08.09,11:38
Len či toľko bude na účte a hlavne v bankomate:D
Xanti
27.08.09,11:39
Len či toľko bude na účte a hlavne v bankomate:D
Tak tak ale to nie je podstatné, dôležité je to, že limity si nastavím sama :D:D:D:D:D
Xanti
27.08.09,11:42
ake mate skusenosti napr. s mbank? alebo poznate nieco ine?
mbank neviem najst ani na ORSR alebo ZRSR, nechapem, banky nie su evidovane v orsr? add zabudla som je to pobočka zahraničnej banky http://www.mbank.sk/sprievodca/bezpecnost/#tabs=4 preto si nenašiel.