jess
12.08.05,10:15
mám pokl.doklad z ERP na 11.328,-Sk s daňou za dig.foťák, ktorý bol uhradený platobnou kartou v sume 10.000,- a zbytok 1328,-Sk uhradený v hotovosti. Prosím Vás ako to mám zaúčtovať v OMEGE? Ďakujem.
liba2
12.08.05,09:10
mám pokl.doklad z ERP na 11.328,-Sk s daňou za dig.foťák, ktorý bol uhradený platobnou kartou v sume 10.000,- a zbytok 1328,-Sk uhradený v hotovosti. Prosím Vás ako to mám zaúčtovať v OMEGE? Ďakujem.Doklad z ERP (považuje sa za faktúru) by som nalepila na hárok papiera a zaúčtovala v rade DF. Potom z banky úhrada 10 tis. a z pokladne úhrada zbytku.
Sefcikova
12.08.05,09:39
Doklad z ERP (považuje sa za faktúru) by som nalepila na hárok papiera a zaúčtovala v rade DF. Potom z banky úhrada 10 tis. a z pokladne úhrada zbytku.
súhlasím so zaúčtovaním, ja by som však doklad z ERP zaúčtovala buď do interných dokladov alebo do záväzkov, do došlých faktúr by som to nezaraďovala
M.
liba2
12.08.05,09:53
súhlasím so zaúčtovaním, ja by som však doklad z ERP zaúčtovala buď do interných dokladov alebo do záväzkov, do došlých faktúr by som to nezaraďovala
M.Ty pracuješ s Pohodou, ktorá pozná evidenciu záväzkov. Jess predpokladám že pracuje s Omegou, keď to sem zadala. V Omege čo nepatrí do DF patrí do ID.
V prípade jess je vhodné použiť rad DF (veď doklad ERP je faktúra). Jej hlavný problém je spojiť 2 rôzne formy úhrady toho istého dokladu.
jess
12.08.05,18:34
Doklad z ERP (považuje sa za faktúru) by som nalepila na hárok papiera a zaúčtovala v rade DF. Potom z banky úhrada 10 tis. a z pokladne úhrada zbytku.ak sa doklad z ERP pokladá za faktúru, tak potom by som to dala ako DF a ďalej už je to "brnkačka"