abcd.kates
27.08.09,18:12
Dobrý podvečer, počul už niekto z vás nejaké názory alebo skúsenosti na "prírodné vitamíny" od firmy Tachyom technology pharm.?
Mojej mame gynekologička vysadila hormonálne tabletky na príznaky menopauzy, (užívala to už viac ako 8 rokov),a teraz má mama znova veľké problémy s návalmi tepla, potením, nevoľnosti, nervy.... atď... Chcela by som jej kúpiť nejaký nehormonálny prírodný prípravok, nejaké vitamíny alebo dačo také čo by jej neškodilo a nemalo vedľajšie účinky. Na nete som našla reklamu od spomínanej firmy, len sa toho obávam či to nieje len nejaká reklama a nič účinné a rastlinné. Diky
silviaz
27.08.09,16:45
No toto nepoznám ale moja mamina mala tiež dlho tieto problémy a keďže v mladosti bola vážne chorá na pečeň tak viac menej žiadne lieky nesmie. ona začala užívať nejaké bylinne výťažky je to z činskej medicíny. Poradila jej to homeopatka, najprv to bolo take raz zabralo raz nie ale povedala jej že s bylinkami je to dlhodobejší proces ako s tabletkami tak má vydržať. No už to užíva piaty rok a nedá na to dopustiť, nieje to zrovna lacné ale vydrzí jej to balenie dosť dlho.
Zajtra sa jej spytam a napíšem to tu, možeš si to preštudovať teda ak by mamina chcela.
fredy27
27.08.09,17:09
Dobrý podvečer, počul už niekto z vás nejaké názory alebo skúsenosti na "prírodné vitamíny" od firmy Tachyom technology pharm.?
Mojej mame gynekologička vysadila hormonálne tabletky na príznaky menopauzy, (užívala to už viac ako 8 rokov),a teraz má mama znova veľké problémy s návalmi tepla, potením, nevoľnosti, nervy.... atď... Chcela by som jej kúpiť nejaký nehormonálny prírodný prípravok, nejaké vitamíny alebo dačo také čo by jej neškodilo a nemalo vedľajšie účinky. Na nete som našla reklamu od spomínanej firmy, len sa toho obávam či to nieje len nejaká reklama a nič účinné a rastlinné. Diky
z netu kupovať lieky a vitamíny je hazard so zdravím. Spýtaj sa v lekárni alebo svojej doktorky. Nevymýšľaj kupovať prípravky ktoré nepoznáš za drahé peniaze:cool:
abcd.kates
29.08.09,11:31
z netu kupovať lieky a vitamíny je hazard so zdravím. Spýtaj sa v lekárni alebo svojej doktorky. Nevymýšľaj kupovať prípravky ktoré nepoznáš za drahé peniaze:cool:

súhlasím fredy27, ale tento spomínaný práveže nie je drahý - 60tabiel na 2 mesoace okolo 200,-sk (tuším,ak si dobre pamätám). Nikto z vás dámy nemá skúsenosti s týmto prípravkom??? Tomu neverím!
alla66
29.08.09,14:05
súhlasím fredy27, ale tento spomínaný práveže nie je drahý - 60tabiel na 2 mesoace okolo 200,-sk (tuším,ak si dobre pamätám). Nikto z vás dámy nemá skúsenosti s týmto prípravkom??? Tomu neverím!.....ak na nete je málo informácií, na Porade nemusí byť ani jeden člen, ktorý má skúsenosti s týmto prípravkom.;)

Firma ******* Technology Pharm je slovenský výrobca výživových doplnkov


Hľadala som na nete recenzie na túto firmu,http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=42789&stc=1&d=1251558083 na stránke Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv som zadala názov firmy, nič mi nenašlo....neviem, nechcem sa nikoho dotknúť...nekúpila by som si ani jeden výrobok:confused:
http://www.topsluzby.sk/zdravie/alternativna-medicina/*******-technology-pharm.html
agromaster
29.08.09,14:12
Mozno to predavaju ako potravinu - vyzivovy doplnok stravy a tak to nemusi byt registrovane u SUKL, alebo sa mylim?
abcd.kates
30.08.09,16:26
No dobre, a čo mi teda poradíte pre mamu, myslela som len nejaké vitamíny alebo miner.látky, nechcem jeje pchať lieky, a myslím že už jej to išlo aj na psychiku........?
alrisha
31.08.09,14:31
Ja užívam od Tach.Technology Hormonatur ženy v kombinácii s FoTi, po jednej z oboch denne medzi piatou a siedmou podvečer. Už asi 8 rokov a som celkom spokojná. Toto leto som chcela zmenu, začala som užívať iné fytohormony, ale dopadlo to zle!!! Takže som zase pri overených preparátoch. Beriem k tomu ešte Primrose oil z Calivity (iné sa mi neosvedčilo, neviem či tam nedávajú dosť toho olejčeka, alebo čo?)
Myslím, že v tom Hormonatur-e je pre mňa nosnou rastlinou Yam. Aj nejaký francuzsky výrobca má podobné, tiež dobré, ale 3 krát také drahé. Ja si kupujem dostatočné množstvo, aby som dosiahla ešte ďalšiu zľavu a neplatím potom ani poštovné. Po dlhoročných skúsenostiach môžem odporúčať. Naozaj je to prírodnina a navyše *******izovaná. Chvíľu potrvá, kým sa dostaví potrebná hladina hormonov, ale potom je to bezpečné.
Začala som to užívať preto, že ani tretia hormonálna substitučná liečba pre mňa nebola vhodná (ba katastrofálna).