baba64
28.08.09,09:39
Chcela by som Vás poprosiť,čo potrebujem na to aby som mohla robiť distribútora tavaru pre českú firmu na Slovensku.Potrebujem povolenia alebo niečo podobné.Mám tam v pondelok jednanie a neviem či mám do toho ísť.
Za odpoveď ďakujem.
camozzi
28.08.09,07:48
Ak sa mas s nimi este len stretnut, tak najlepsie bude ak si nechas odprezentovat ich podmienky a povedat im svoje predstavy. Na zaklade toho zistis ci sa do toho oplati ist. Na zaklade jednani sa pripravia zmluvy a mozes sa do toho pustit. Alebo zmluvy a podmienky su uz stanovene a nemenne a ty to bud zoberes alebo nezoberes.
baba64
28.08.09,08:01
No skôr som mala na mysli , či nebudem nepotrebovať povolenia od našich úradov , ako napr. hygienik a tak?
Jedná sa o doplnkové krmivá pre psov,mačky a ryby.
camozzi
28.08.09,08:07
Skus aspon trosku priblizit co chces dovazat: elektro, potraviny, zdravotnicke potreby... V prvom rade by mal tovar, ktory na Slovensko dovezies za ucelom dalsieho obchodovania splnat slovenske normy a oznacenie.
baba64
28.08.09,08:32
Je to krmivo,teda viac menej sú to iba pochútky vyrábané v čechách,balené ale aj vážené,označené eanom,zo slovenskými popiskami a zo všetkými náležitosťami.(zloženie a tak).Mám živnosť na malo a veľkoobchod ,takže dovezieme a predáme ďalšiemu predajcovi do maloobchodu.No a časom by sme si chceli zriadiť veľkoobchod s takýmto sortimentom.
Maria84
13.06.12,17:59
ja mam podobny problem.....chcem zacat kupovat krmivo pre psov a macky a nasledne ho predavat zahranicnemu klientovi, teda do zahranicnemu maloobchodu alebo dalsiemu distributorovi. Teda staci mi len mat v zivnosti maloobchod a velkoobchod, a netreba ziadne registracie na hygienu alebo ine ustavy? Dakujem za radu.