uct2007
28.08.09,11:08
Aký je Váš názor:

Zamestnanec je dlhodobo PN, PN mu samozrejme vypláca Soc.poisťovňa. V dochádzke má zadané, že napr. 31 dní PN, ale podľa Vášho názoru má dostať výplatnú pásku s nulami? Lebo máme program,ktorý u takýchto zamestnancov,čo sú dlhodobo PN, alebo celý mesiac PN, výplatnú pásku takýmto zamestnancom nespracuje. Je to správne ?
Ďakujem za všetky rady a pekný deň.:)
drobeceva
28.08.09,09:12
Aký je Váš názor:

Zamestnanec je dlhodobo PN, PN mu samozrejme vypláca Soc.poisťovňa. V dochádzke má zadané, že napr. 31 dní PN, ale podľa Vášho názoru má dostať výplatnú pásku s nulami? Lebo máme program,ktorý u takýchto zamestnancov,čo sú dlhodobo PN, alebo celý mesiac PN, výplatnú pásku takýmto zamestnancom nespracuje. Je to správne ?
Ďakujem za všetky rady a pekný deň.:)
Mne program spracováva aj takých. Dáva na páske - nemoc nepl /dni/. Ale keď tak rozmýšľam, malo by dávať, veď sa to musí odzrkadliť v mzdovom liste, ELDP.
veronikasad
28.08.09,09:23
Aký je Váš názor:

Zamestnanec je dlhodobo PN, PN mu samozrejme vypláca Soc.poisťovňa. V dochádzke má zadané, že napr. 31 dní PN, ale podľa Vášho názoru má dostať výplatnú pásku s nulami? Lebo máme program,ktorý u takýchto zamestnancov,čo sú dlhodobo PN, alebo celý mesiac PN, výplatnú pásku takýmto zamestnancom nespracuje. Je to správne ?
Ďakujem za všetky rady a pekný deň.:)
V akom mzdovom SW robíš ? Dávaš generovať mzdu aj dlhodobo Pn zamestnancom ?
uct2007
28.08.09,09:24
V ročnom mzd.liste, aj na ELDP, aj na výkazoch mu to vykazuje v poriadku. Len program nespracuje výplatné pásky, keď je dlhodobo PN, keď má na výplanej pásky tie nuly.
uct2007
28.08.09,09:26
V akom mzdovom SW robíš ? Dávaš generovať mzdu aj dlhodobo Pn zamestnancom ?
Ano,samozrejme, v dochádzke to mám, aj vo výkazoch, len to ako "hovorím" nespracuje výplatnú pásku za to obdobie. Inak je zamestnanec všade vykazovaný, len pásku mu nespraví. A preto by som rada vedela, že či tento zamestnanec má mať tú pásku,alebo nie?
veronikasad
28.08.09,09:28
Ano,samozrejme, v dochádzke to mám, aj vo výkazoch, len to ako "hovorím" nespracuje výplatnú pásku za to obdobie. Inak je zamestnanec všade vykazovaný, len pásku mu nespraví.
Skús kontaktovať SW firmu, OLYMP od KROSu s tým problém nemá.
Čučoriedka 5
28.08.09,10:16
Aký je Váš názor:

Zamestnanec je dlhodobo PN, PN mu samozrejme vypláca Soc.poisťovňa. V dochádzke má zadané, že napr. 31 dní PN, ale podľa Vášho názoru má dostať výplatnú pásku s nulami? Lebo máme program,ktorý u takýchto zamestnancov,čo sú dlhodobo PN, alebo celý mesiac PN, výplatnú pásku takýmto zamestnancom nespracuje. Je to správne ?
Ďakujem za všetky rady a pekný deň.:)

Ja som názoru, že každý zamestnanec má dostať výplatnú pásku, bez ohľadu na jej obsah.
Niekedy sú výplatné pásky ( najmä v prípade keď organizácia zanikne ) a zamestnancovi nedá zápočet odpracovaných rokov ani evidenčný list na SP , jediným dokladom o tom , že v uvedenej organizácií pracoval. ( za predpokladu, že si ich samozrejme odkladá )
Prajem príjemný víkend.
Tamila
28.08.09,10:20
Áno, aj nulovú pásku treba dať zamestnancovi. MRP ju tiež vytlačí.
mzdarka renca
28.08.09,10:42
Aj Softip tlačí nulovú výplatnú pásku.