lorelei
28.08.09,16:20
Ako je to prosim vas zajtra s obchodmi a vobec velkymi nakupnymi strediskami? Konkretne aj IKEA? Je sviatok, a teraz neviem, ci su otvorene alebo zatvorene obchody. Dik za info.
Blankake
28.08.09,14:26
Keďže IKEA má otvorené bežne aj v nedeľu, mali by mať zajtra normálne otvorené.
Otváracie hodiny (IKEA v Blave):
Otvorené 7 dní v týždni!
Po - ne: 10.00 - 22.00
lorelei
28.08.09,14:37
No tiez som bola na ich stranke, len som chcela ist na istotu :). Dik. A podla vas vo velkoskladoch je otvorene? Lebo nemam kontakt na nich, tak neviem v BA, ako bude platit zajtra ten sviatok.
buchač
28.08.09,15:52
Ako je to prosim vas zajtra s obchodmi a vobec velkymi nakupnymi strediskami? Konkretne aj IKEA? Je sviatok, a teraz neviem, ci su otvorene alebo zatvorene obchody. Dik za info.

:---:---:---:---:D:D:D:D:D:D:D

Tak toto dať prečítať manželke , to by bola reakcia , ja som proti tomu začiatočník .........;):rolleyes::cool:

Kurňa , si kedy videla veľké nákupko zatvorené .....:confused::confused::confused:

Veľkonočný pondelok
1. a 2. sviatok vianočný
Nový rok

a pome Gábor do roboty .....:eek::eek::eek:
veronikasad
28.08.09,15:59
Ako je to prosim vas zajtra s obchodmi a vobec velkymi nakupnymi strediskami? Konkretne aj IKEA? Je sviatok, a teraz neviem, ci su otvorene alebo zatvorene obchody. Dik za info.
29. august nepatrí medzi dni vymenované v § 94 odst. 5 Zákonníka práce :

(5) V dňoch 1. januára, vo Veľkonočnú nedeľu, 24. decembra po 12.00 hodine a 25. decembra nemožno zamestnancovi nariadiť ani s ním dohodnúť prácu, ktorou je predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi vrátane s ním súvisiacich prác (ďalej len "maloobchodný predaj") s výnimkou maloobchodného predaja podľa prílohy č. 1a; ustanovenia odseku 3 písm. f) a odseku 4 sa v týchto prípadoch nepoužijú.
andreaS
28.08.09,16:52
my sme sa takto okaslali 15.8. ,kedy sme isli do BA na vystavu psikov a ze si zbehneme do kitse nakupit do billa (velmi radi nakupujeme v rakuskej billa, hlavne to, co u nas niet) a nenapadlo ma skontrolovat sviatok v rakusku... zistili sme to az na mieste, esteze sme sa nehrnuli do parndorfu alebo dalej do viedne ... :)

to len na okraj, ak by si chcela ist nahodou aj do rakuska, tak si treba vzdy skontrolovat ci nie je sviatok, u nich sa vtedy totiz nepracuje ;)
zalobaba
28.08.09,16:53
my sme sa takto okaslali 15.8. ,kedy sme isli do BA na vystavu psikov a ze si zbehneme do kitse nakupit do billa (velmi radi nakupujeme v rakuskej billa, hlavne to, co u nas niet) a nenapadlo ma skontrolovat sviatok v rakusku... zistili sme to az na mieste, esteze sme sa nehrnuli do parndorfu alebo dalej do viedne ... :)

to len na okraj, ak by si chcela ist nahodou aj do rakuska, tak si treba vzdy skontrolovat ci nie je sviatok, u nich sa vtedy totiz nepracuje ;)

a dokonca ani v nedeľu .....:)
buchač
28.08.09,17:11
:---:---:---:---:D:D:D:D:D:D:D

Tak toto dať prečítať manželke , to by bola reakcia , ja som proti tomu začiatočník .........;):rolleyes::cool:

Kurňa , si kedy videla veľké nákupko zatvorené .....:confused::confused::confused:

Veľkonočný pondelok
1. a 2. sviatok vianočný
Nový rok

a pome Gábor do roboty .....:eek::eek::eek:


my sme sa takto okaslali 15.8. ,kedy sme isli do BA na vystavu psikov a ze si zbehneme do kitse nakupit do billa (velmi radi nakupujeme v rakuskej billa, hlavne to, co u nas niet) a nenapadlo ma skontrolovat sviatok v rakusku... zistili sme to az na mieste, esteze sme sa nehrnuli do parndorfu alebo dalej do viedne ... :)

to len na okraj, ak by si chcela ist nahodou aj do rakuska, tak si treba vzdy skontrolovat ci nie je sviatok, u nich sa vtedy totiz nepracuje ;)


a dokonca ani v nedeľu .....:)

mimotemymimotemymimotemy

Len tak , zo zaujímavosti by som chcel vedieť , že prečo môj príspevok vyfasoval mínus ...Je mi to síce jedno , ale ?

Čo som napísal , ako som napísal , napísal som svojim štýlom ....možno sa nepáči ... prosím , neberiem ....

Lenže tým príspevkom som chcel poukázať to , na čo upozorňujú zalobaba a andreaS

Manželku som spomenul v tej súvislosti , že v takomto nákupku funguje , podotýkam , že ako manager má ešte viac povinností oproti radovému pracovníkovi , ktorý píchne 8 hodín a fajront ....
Ono trikrát do týždňa , povedzme , potiahnuť 12-ku , hm , nie je med lízať medzi tými " kultúrnými zákazníkmi " :eek::eek::eek:

Je mi jasné , že sa nájdu argumenty , ktoré budú použité proti môjmu tvrdeniu , no dovoľujem si poznamenať , že väčšina z prispievateľov tohoto fóra , ktorí podnikajú , fungujú na seba a nie pre nadnárodnú spoločnosť , kde je potrebné , kua , držať hubu a krok .....

Ej , škoda prstov a klávesnice , niekedy je to na psychológa , poprípade devinu ......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10698.gif
lorelei
28.08.09,18:08
:---:---:---:---:D:D:D:D:D:D:D

Tak toto dať prečítať manželke , to by bola reakcia , ja som proti tomu začiatočník .........;):rolleyes::cool:

Kurňa , si kedy videla veľké nákupko zatvorené .....:confused::confused::confused:

Veľkonočný pondelok
1. a 2. sviatok vianočný
Nový rok

a pome Gábor do roboty .....:eek::eek::eek:

Ved toto je to! Moja rec. A neviem, preco som sa dala zblbnut tu /doma myslim/ niekym, ze "asi" bude zatvorene.
lorelei
28.08.09,18:12
No priblbla otazka, teraz sa tu bavim uz aj ja na nej, ale tak aspon som pobavila viacerych, nie?:D:D:D Ale myslela som to vazne, lebo ma presviedcali doma, ze asi bude zatvorene, a ja nemam otvaracie hodiny na SK v malicku, tak aj tak dik za info.;)
lorelei
28.08.09,18:13
my sme sa takto okaslali 15.8. ,kedy sme isli do BA na vystavu psikov a ze si zbehneme do kitse nakupit do billa (velmi radi nakupujeme v rakuskej billa, hlavne to, co u nas niet) a nenapadlo ma skontrolovat sviatok v rakusku... zistili sme to az na mieste, esteze sme sa nehrnuli do parndorfu alebo dalej do viedne ... :)

to len na okraj, ak by si chcela ist nahodou aj do rakuska, tak si treba vzdy skontrolovat ci nie je sviatok, u nich sa vtedy totiz nepracuje ;)

Ved praveze ovladam tusim lepsie v Rakusku ako to funguje, nez doma. Ale ja sa to naucim raz :).
jozka56
28.08.09,18:18
mimotemy :D:D:Dlorelei do nakupovania:Dj:--- bude isto otvorené:)