boure
29.08.09,11:03
Prosim vie tu dakto pomoct s odosielanim formulara? Niekto kto ovlada PHP? Najlespie mailom alebo skype
peter9998
29.08.09,09:35
skus mi napisat do spravy tvoj problem a co potrebujes - pomohol by som ti s tym len problem je v tom ze v pondelok odchadzam na dovolenku neviem ci zajtra bude nato cas tak cim skor by bolo fajn...
Fero11
29.08.09,10:47
Staci ak do googla napises par klucovych slov napr odosielanie mailu v php mas uz na to hotove skripty, len ich implementujes do html
boure
29.08.09,11:55
Ja ale nepotrebujem hotovy script,ten uz mam len ma to take chyby ktore by som potreboval vyriesit...

Formular mam funkcny odosielat odosiela len ako som pisal daky drobne chyby ktore nedokazem vyriestit
Fero11
29.08.09,12:00
ja niesom sice rodeny phpeckar, ale kludne ich sem napis, moze poradit hocikto iny, kto je v php zbehly
boure
29.08.09,12:07
Napisat mozem ale neviem ci to niekomu bude stacit...tam by bolo potrebne skor keby som niekomu te subory poslal aby si to vlastne mohol odskusat...
boure
29.08.09,12:20
Fuu,nechce mi to sem pridat vraj nemam viac ako 15 prispevkov...

Ide totizto o to,ze mam formular sice funkcny ale nastavene niektore veci ako napriklad povinne polia!!!

Ked niekto toto povinne pole nevypise,formular hodi spat co je ok,ale skopiruje poznamku...a to neviem preco.
To znamena ze ak dakto napise do poznamky trebars jedno slovo a zabudne vypisat povinne pole,vrati ho to spat ale v poli pre poznamku uz je to slovo dva krat...

To je zatial jedna vec...
Fero11
29.08.09,17:21
skus mi poslat ten skript aj formular, pokial to nemas v jednom subore do PM, pozrem sa na to