bikam
29.08.09,14:27
Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov?
Muška
29.08.09,12:32
Tak práve dnes dcéra zobrala tento Paušál snov.
Kedže už na posledných faktúrach chodí presný rozpis jednotiek, tak sa to dá pekne vypočítať. Včera som sa s tým trošku potrápila a keby moja dcéra mala už minulý mesiac tento Paušál snov, tak by ušetrila 197 €. Mala účet 322 €. Zobrali sme Nonstop + 400 /do iných sieti/ + 400 /SMS + MMS/ a benefit + ďalších 400 /do iných sieti/. Viazanosť je tu na 12 mesiacov. Potom jej padne iba ten benefit. Plus zadarmo Orange World TV na 3 mesiace potom ho musí deaktivovať.
ianka
04.09.09,19:07
fiha, to mas dobre ,ze tvoja dcera si mohla dovolit mat 330 eur ako telefonny ucet, a bezne bude mat tiez okolo 100 :)
ale inac ja mam tiez pausal snov,len tu nizsiu kategoriu za 25 euro a som spokojna :)
vierka26
04.09.09,19:19
ianka a aky to je presne? mne tiez konci a neviem sa rozhodnut co dalej...Muska ak sa smiem spytat, kolko ma dcera rokov? :)
alla66
04.09.09,19:30
Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov?


túto otázku si zadala v inej téme, môžeš upresniť svoje požiadavky, aby som vedela akú máš predstavu?



Ahoj.O mesiac mi končí viazanosť na doterajší paušál u Pomarančov. A toľko reklamované Paušály snov mi moc nevoňajú,aspoň čo som si o nich prečítala na webovej stránke mobilného operátora. Takže neviem,čo mám robiť - zobrať Paušál snov,ktorý mi moc nevyhovuje, počkať na vianočnú ponuku alebo prejsť k inému operátorovi ? Aké máte skúsenosti s Paušálmi snov? Vedel by mi niekto poradiť, aj keď sa tu v prevažnej miere riešia ružoví a modrí?


Ťažko radiť, bolo by vhodné napísať ako si predstavuješ svoj paušál a akú sumu si ochotná platiť.;)

? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón?

napr.:
Vďaka novému Majster paušálu voláš kedykoľvek za najvýhodnejšiu jednotnú cenu len 0,12 EURO [3,62 SKK] za minútu do všetkých sietí a platíš len toľko, koľko prevoláš. Paušál obsahuje 50 SMS + MMS a 25 MB dát pre internet v mobile. Ak nepotrebuješ nový mobil, aktivuješ si Majster paušál bez viazanosti.

alebo:
https://www.orange.sk/eshop/specialnaPonuka.html

Ak to nie je pravé orechové, počkaj si na vianočné akcie, ktoré začínajú už v októbri.:D:);)
artuš
04.09.09,19:34
Ja mám Paušál snov mesiac, 200(do iných sietí) + 70 (SMS-MMS) + VÍKEND (zadara) a tiež Orange World TV na 3 mesiace...no musím povedať, že som "ušetrila" v poslednej faktúrke 11 eur a to som volala faaaakt hodne dlho a hocikam... Uvidíme, čo bude v tej ďalšej :---..!
bikam
05.09.09,11:01
? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón

1. prevolám približne 50 - 70 min max mesačne, volám keď potrebujem, bez ohľadu na to či je deň, večer, piatok, sviatok,....,bez ohľadu do akých sietí(doteraz som mala tak nastavený paušál)
2. sem tam posielam SMS, MMS približne 5-10 mesačne
3. internet v mobile nepoužívam, mám starší mobil
4. chcem si zobrať aj nový mobil, ale nemusí to byť hneď, ešte nejaký ten mesiac vydržím, so starým som spokojná
frederyka
05.09.09,11:03
ja uvažujem dať si Paušál Snov ktorý obsahuje mesačne 50 minút do všetkých sietí SR a pevných sietí EÚ za 10.90 € a vyberiem si nový mobil od 1 € lacnéééé...nie?
alla66
05.09.09,12:25
? minút mesačne - do akých sietí, v špičke, cez víkendy, večer....
? sms/MMS
? dáta,
potrebuješ nový telefón

1. prevolám približne 50 - 70 min max mesačne, volám keď potrebujem, bez ohľadu na to či je deň, večer, piatok, sviatok,....,bez ohľadu do akých sietí(doteraz som mala tak nastavený paušál)
2. sem tam posielam SMS, MMS približne 5-10 mesačne
3. internet v mobile nepoužívam, mám starší mobil
4. chcem si zobrať aj nový mobil, ale nemusí to byť hneď, ešte nejaký ten mesiac vydržím, so starým som spokojná

v špeciálnej ponuke Orange som našla:



50 predplatených minút do všetkých sietí v SR a do pevných sietí EÚ
jednotná cena len 0,18 eur [5,42 Sk] za minútu do všetkých sietí od 00,00 - 24,00 hod. 7 dní v týždni
10,90 € mesačne a mobil https://img.orange.sk/orange_sk/static/app/phones//nokia3120classic_132x266_1.gifNokia 3120 classic za 1€ (dokonca ako existujúci zákazník si môžeš k paušálu zobrať Nokia 6303 za 1 €)



alebo:confused:


100 predplatených minút do všetkých sietí v SR a do pevných sietí EÚ
jednotná cena len 0,13 eur [3,92 Sk] za minútu do všetkých sietí od 00,00 -24,00 hod. 7 dní v týždni

mesačne 15,90 €


k tomu https://img.orange.sk/orange_sk/static/app/phones//nokia-6303.gifNokia 6303 za 1€
buchač
06.09.09,07:05
Tak práve dnes dcéra zobrala tento Paušál snov.
Kedže už na posledných faktúrach chodí presný rozpis jednotiek, tak sa to dá pekne vypočítať. Včera som sa s tým trošku potrápila a keby moja dcéra mala už minulý mesiac tento Paušál snov, tak by ušetrila 197 €. Mala účet 322 €. Zobrali sme Nonstop + 400 /do iných sieti/ + 400 /SMS + MMS/ a benefit + ďalších 400 /do iných sieti/. Viazanosť je tu na 12 mesiacov. Potom jej padne iba ten benefit. Plus zadarmo Orange World TV na 3 mesiace potom ho musí deaktivovať.


mimotemy

Môžeš prosím upresniť vek dcéry ....stačí mi + - 5 rokov

5 - 10
10 - 15
15 - 20
20 - vyššie .....

Na základe odpovede upresním môj príspevok ...;)
alla66
06.09.09,08:07
mimotemy

Môžeš prosím upresniť vek dcéry ....stačí mi + - 5 rokov

5 - 10
10 - 15
15 - 20
20 - vyššie .....

Na základe odpovede upresním môj príspevok ...;)
mimotemyJurko,:confused: Muškina dcéra má priateľa,:rolleyes: je pre teba veeeeľmi mladá:D:);)....http://smajlici-1.ic.cz/slova/001-050/slova044.gif
buchač
06.09.09,08:32
mimotemyJurko,:confused: Muškina dcéra má priateľa,:rolleyes: je pre teba veeeeľmi mladá:D:);)....http://smajlici-1.ic.cz/slova/001-050/slova044.gif

He , aj to je odpoveď , takže idem na to ....predpokladám , že dcéra je rozumná , tak má asi od 18 vyššie ...čiže je zamestnaná a platí si tie účty sama ...;)
A nepodpichuj ;), o čom vlastne točíš , veď ja o takých veciach už len snívam ....;):rolleyes::cool:


Muška
Tak práve dnes dcéra zobrala tento Paušál snov.
Kedže už na posledných faktúrach chodí presný rozpis jednotiek, tak sa to dá pekne vypočítať. Včera som sa s tým trošku potrápila a keby moja dcéra mala už minulý mesiac tento Paušál snov, tak by ušetrila 197 €. Mala účet 322 €.

Lebo keby mi moja dcéra uderila hlášku o výške svojho účtu , ktorý mám samozrejme platiť ja , asi by som v tej chvíli ten mobil niekde šmaril ....potom ju za ním ....alebo naopak ?

mimotemy Tak na okraj , preboha živého , to sa ako dá toľko , hm , aký výraz použiť ????? pretelefonovať , minúť ...? :confused::confused::confused:
Aj by ma zaujímal jej príjem :rolleyes:, samozrejme v teoretickej rovine diskusnej ...:cool:
alla66
06.09.09,09:38
BABY sú nevyspytateľné :D http://smajlici-1.ic.cz/slova/051-100/slova063.gif

Dcéra má svoj paušál, ku ktorému dostala akciu 2000 minút mesačne - grátis , jeden mesiac pretelefonovala nad rámec a operátor nás upozornil dopisom, ak bude mať budúci mesiac prevolaných viac ako 2000 minút , zrušia nám akciu.:);)
Muška
06.09.09,14:19
He , aj to je odpoveď , takže idem na to ....predpokladám , že dcéra je rozumná , tak má asi od 18 vyššie hej...čiže je zamestnaná na voľnej nohe :rolleyes:a platí si tie účty sama hej, ale mastný chleba chce odo mňa :D...;)
A nepodpichuj ;), o čom vlastne točíš , veď ja o takých veciach už len snívam ....;):rolleyes::cool:



Lebo keby mi moja dcéra uderila hlášku o výške svojho účtu výšku jej účtu viem prvá ja, lebo mi chodí na môj mail elektronicky, lebo jej robím účto a keď idem za ňou , že aký má opäť vysoký účet, tak ma prosí...."mami nehovor, nehovor, prosím, až zajtra , ktorý mám samozrejme platiť ja , asi by som v tej chvíli ten mobil niekde šmaril ....potom ju za ním ....alebo naopak ?

mimotemy Tak na okraj , preboha živého , to sa ako dá toľko , hm , aký výraz použiť ????? pretelefonovať , minúť ...? :confused::confused::confused: no dohadovanie kšeftov u nej ozaj prebieha väčšinou cez telefon.
Aj by ma zaujímal jej príjem to je aj pre mňa záhada - lebo mám pocit , že minie viac ako zarobí :D:rolleyes:, samozrejme v teoretickej rovine diskusnej ...:cool:

Jurko, stačí??
marina8
06.09.09,15:14
mimotemy Tak na okraj , preboha živého , to sa ako dá toľko , hm , aký výraz použiť ????? pretelefonovať , minúť ...? :confused::confused::confused:





joooj buchac - podpichovač, a vies kolko sa da minut na cigaretach a na pijatike? ;):D
a to prosim mobil ma vyhodu, lebo operatori ti daju " pausal snov" takze prestane byt telefon nocnou morou, ale este som nepocula, zeby niekto dostal za mesacny pausal 15EUR fajcenie a pitie cez vikend a cez sviatky zadarmo:eek::eek::D:D:D:D:D:D:D
buchač
06.09.09,16:23
Jurko, stačí??

Bohate , je to tým pádom jasné ako facka ..;)

No , ale keď kšefty robí cez telefono , nebol by lepší nejaký paušál ...???

JA mám Deň + , plne mi vyhovuje , ešte aj manželka si telefonuje s dodávateľmi , biznis robí ....inak jej stačí P 50 do všetkých sietí ....
buchač
06.09.09,16:29
mimotemy Tak na okraj , preboha živého , to sa ako dá toľko , hm , aký výraz použiť ????? pretelefonovať , minúť ...? :confused::confused::confused:

joooj buchac - podpichovač, a vies kolko sa da minut na cigaretach a na pijatike? ;):D
Áno , viem ....nakoľko som prestal chlastať a kuriť , tak som si teraz z ušetrených loviek kúpil chalupu ...:---:D

a to prosim mobil ma vyhodu, lebo operatori ti daju " pausal snov" takze prestane byt telefon nocnou morou, ale este som nepocula, zeby niekto dostal za mesacny pausal 15EUR fajcenie a pitie cez vikend a cez sviatky zadarmo:eek::eek::D:D:D:D:D:D:D

K tej otázke len toľko ...:

Straním se zásadně lihovin. Alkohol nikdy nebyl přítelem pistolníka. Podlamuje tělesný organizmus vůbec, presné míření zvláště. ;):rolleyes::cool::cool::cool:

http://www.youtube.com/watch?v=hgS7A5UIufw
Muška
06.09.09,19:15
Bohate , je to tým pádom jasné ako facka ..;)

No , ale keď kšefty robí cez telefono , nebol by lepší nejaký paušál ...???

JA mám Deň + , plne mi vyhovuje , ešte aj manželka si telefonuje s dodávateľmi , biznis robí ....inak jej stačí P 50 do všetkých sietí ....
Paušál mala 500 asi rok + mala nočný /teda ešte má do konca roka/. To jej navrhli v Orange asi pred rokom podľa predchádzajúcich hovorov.

Asi dva mesiace som ju posielala aby si upravila ten paušál, že sú už nové ďaleko lepšie ponuky, ale stále nemala čas :rolleyes:. Napíše 2000 SMS za mesiac, ale odmieta ďalšiu kartu, možno keď jej skončí nočný paušál ukecám ju aj na SMS-kovú kartu.
Tento paušál snov jej začína 17.9. - tak dám vedieť po 17.10. aký bude účet.
Dasa Kovacova
06.09.09,19:47
Ahojte...Ja som si zobrala telefón od firmy, ktorá poskytuje Paušály SNOV.

:mad:Nechcem to nejako moc propagovať, neviem ešte ako sú tu pravidlá.

Telefón som ešte ani poriadne nemala doma, kazí sa mi stále. Od 19.06.2009 mám ten paušál a telefón som mala doma dohromady možno dva týždne.

:mad:

Po druhom reklamačnom konaní mi prišiel telefón s poškrabaným displejom a nie a nie aby mi to odstránili...

Hnusobi, poškodia a ešte si to ani nepriznajú...K paušálu...v poslednom paušále mi pridali navyše nejakých 7 eur s DPH, neviem, bohvieako s tým nie som spokojná.

Daná spoločnosť klesá ku dnu so svojimi kvalitami...:eek:
ZuzanaP
07.09.09,08:52
Sú celkok fajn, tieto paušály snov, ale chýba mi možnosť prenosu neprevolaných minút. Ak si aktivujete volania svojim, strácate nárok na prenostné minúty.
Dasa Kovacova
17.09.09,13:18
Ďakujem...
Mackovka
18.09.09,06:54
Každý asi potrebuje niečo iné. Mne vyhovoval program večer a cez víkendy celý deň, tak som si ho radšej vzala ešte pred skončením viazanosti, lebo neviem či vo vianočnej ponuke bude niečo výhodnejšie. A do iných sietí mám k tomu program 45 sms mesačne a hovory za polovičnú sadzbu (za jedno euro mesačne).
húžva
21.09.09,03:15
v špeciálnej ponuke Orange som našla:



50 predplatených minút do všetkých sietí v SR a do pevných sietí EÚ
jednotná cena len 0,18 eur [5,42 Sk] za minútu do všetkých sietí od 00,00 - 24,00 hod. 7 dní v týždni
10,90 € mesačne a mobil https://img.orange.sk/orange_sk/static/app/phones//nokia3120classic_132x266_1.gifNokia 3120 classic za 1€ (dokonca ako existujúci zákazník si môžeš k paušálu zobrať Nokia 6303 za 1 €)


alebo:confused:


100 predplatených minút do všetkých sietí v SR a do pevných sietí EÚ
jednotná cena len 0,13 eur [3,92 Sk] za minútu do všetkých sietí od 00,00 -24,00 hod. 7 dní v týždni
mesačne 15,90 €


k tomu https://img.orange.sk/orange_sk/static/app/phones//nokia-6303.gifNokia 6303 za 1€


Práve takýto paušál som hľadal aj s telefónom. Prosím Vás nemôžem to ale na stránkach orange nájsť. Je to ešte aktuálne?
alla66
21.09.09,03:36
na stránke orange.sk si na ľavej strane klikni na ponuku- paušály, hľadaj špeciálnu ponuku.https://www.orange.sk/eshop/specialnaPonuka.html
húžva
22.09.09,03:48
na stránke orange.sk si na ľavej strane klikni na ponuku- paušály, hľadaj špeciálnu ponuku.https://www.orange.sk/eshop/specialnaPonuka.html


Ďakujem pekne, našiel som to, len mi akosi uniká tá 24 hodinová jednotná cena hovoru 7 dní v týždni. ??, Našiel so m tam iba 100 predplatených minút do všetkých sk sietí a pevných zahraničných sietí.

Pokiaľ sa nemýlim tak jednotná cena hovorov je uvedená iba v majster Paušale.(?)
Xanti
22.09.09,06:17
Ďakujem pekne, našiel som to, len mi akosi uniká tá 24 hodinová jednotná cena hovoru 7 dní v týždni. ??, Našiel so m tam iba 100 predplatených minút do všetkých sk sietí a pevných zahraničných sietí.

Pokiaľ sa nemýlim tak jednotná cena hovorov je uvedená iba v majster Paušale.(?)
Ale áno je jednotná, len sa treba pohrať s ich kúzelníkom :D napr. za volania všade je cena tu ( ak si nedáte volné minúty do orange )
https://www.orange.sk/sp/mobil-hlas/detail?group=2

Cena po prevolaní paušalu teda volných minút do iných sietí
pri 50 min.....mesačný poplatok 10,90 €........ je vždy 0,18 €
pri 100 min....mesačný poplatok 15,90.€..........je vždy 0,13 €
pri 200 min....mesačný poplatok 24,90 €........... je vždy 0,11 €
pri 400 min....mesačný poplatok 35,90 €............. je vždy 0,09 €

Ceny sms sú všade a vždy za 0,09 €
ceny mms sú vždy a všade za 0,40 €

Nechcem byť mrcha, ale ceny sms v O2 sú o 33,33% nižšie a ceny mms sú v O2 o 37,5 % nižšie. :D
alla66
22.09.09,08:33
Ďakujem pekne, našiel som to, len mi akosi uniká tá 24 hodinová jednotná cena hovoru 7 dní v týždni. ??, Našiel so m tam iba 100 predplatených minút do všetkých sk sietí a pevných zahraničných sietí.

Pokiaľ sa nemýlim tak jednotná cena hovorov je uvedená iba v majster Paušale.(?)

zjednodušene povedané : platíš do všetkých sietí rovnakú cenu, nezáleží, či je piatok, alebo sviatok, telefonuješ za tú istú cenu v noci, alebo cez deň ;)
...detto po prevolaní paušálu.


ak neprevoláš predplatené minúty, môžeš si priplatiť prenos minút...pri paušáli :" Volania do všetkých sietí 200 "máš prenos minút (zadara) v cene paušálu:)

http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=43736&stc=1&d=1253611348http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=43737&stc=1&d=1253611348http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=43738&stc=1&d=1253611348
bikam
23.09.09,12:14
Na 50% som rozhodnutá, že u Pomarančov skončím a prejdem k Modrým. 9.10. mi končí viazanosť doterajšieho paušálu v Orange. Čo mám robiť? Aký je postup? Je potrebné ísť do Orange a ohlásiť to, alebo mi ten paušál končí automaticky a nejako ma "vypnú"?
Xanti
23.09.09,14:26
Na 50% som rozhodnutá, že u Pomarančov skončím a prejdem k Modrým. 9.10. mi končí viazanosť doterajšieho paušálu v Orange. Čo mám robiť? Aký je postup? Je potrebné ísť do Orange a ohlásiť to, alebo mi ten paušál končí automaticky a nejako ma "vypnú"?
Ak ti skončí viazanosť stačí ísť do predajne modrého operátora, a povedať že si chceš preniesť číslo a oni všetko zariadia.
Resp. veľmi slušný podrobný popis je tu http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/programy-o2-fer/preneste-si-cislo.html .
alla66
23.09.09,16:29
50-% je málo na prechod k inému operátorovi... napíš si plusy a mínusy oboch... porovnaj... potom sa rozhodni... Ahojky
PS: neunáhli sa a počkaj na vianočné akcie.
bikam
24.09.09,05:53
Ako rozmýšľam,tak rozmýšľam, tak stále mi to vychádza lepšie u Modrých, prešiel by aj manžel, ktorý doteraz mal Primu, mali by sme to výhodnejšie - vzájomné volania, atď. U Pomarančov som asi 8 rokov a stále keď mi končí paušál, mám problém vybrať si nový. Je to stále viac komplikovanejšie (tie paušály myslím). A dáke extra výhody pre verného zákazníka nebadám. Takže asi tak.
stanah
24.09.09,06:05
Ja som si minulý týždeň aktivovala O2, končil mi paušál v Orange, a čo ako som prepočítavala,vždy mi to vychádzalo v O2 najvýhodnejšie,majú hovory úplne za bezkonkurenčnú cenu a hlavne žiadna viazanost a balíčky sa daju menit ako je treba.Manžel je v o2 už vyše roka a je ovela spokojneší ako bol s T-mobilom.
frederyka
25.09.09,11:26
Náhodou som sa dozvedela, ak si nezoberiem nový telefon, dostanem dvojnásobok minút, podľa toho aký paušál si budem platiť. Napr. 100 min. plus 100
Nemôžem túto informáciu na stránkach operátora nájsť. Plati to?
Xanti
25.09.09,11:35
Náhodou som sa dozvedela, ak si nezoberiem nový telefon, dostanem dvojnásobok minút, podľa toho aký paušál si budem platiť. Napr. 100 min. plus 100
Nemôžem túto informáciu na stránkach operátora nájsť. Plati to?
Ano platí to, ked si prejdeš na nete https://www.orange.sk/sp/mobil-hlas/telefony na ich stránke cez kúzelníka a dostaneš sa k výberu telefonu, a tam úplne v pravo dole je okienko namiesto telefona a tam sa píše


https://www.orange.sk/sp/Templates/default/img/benefit1.png
takže tak.
frederyka
26.09.09,17:16
takže tak.


nemôžem skopírovať tvoj link, napísalo mi_
Odkaz na webovú adresu môžete len ak počet Vašich príspevok na Porada.sk je 50 a viac. Momentálne máte 37 príspevkov.

Odstráňte webové odkazy (linky) vo vašom príspevku ak si želáte príspevok pridať.


Xanti, tvoj link nie je funkčný:mee:
Muška
26.09.09,17:36
Frederyka,
klikni: http://www.orange.sk/web/prevas/pausaly/pausal_snov.html
a potom už musíš sama pokračovať, lebo tam to pýta Tvoje tel. číslo.....a potom sa preklikáš k výberu telefonu, alebo tam bude to čo Ti pricapila Xanti.
Xanti
26.09.09,18:51
takže tak.


nemôžem skopírovať tvoj link, napísalo mi_
Odkaz na webovú adresu môžete len ak počet Vašich príspevok na Porada.sk je 50 a viac. Momentálne máte 37 príspevkov.

Odstráňte webové odkazy (linky) vo vašom príspevku ak si želáte príspevok pridať.


Xanti, tvoj link nie je funkčný:mee: No kruci včera mi to šlo, ale v pohode chod na orange, tam chod cez ich eshop, cez kúzelníka a nájdeš tú info čo hladáš.
húžva
28.09.09,17:30
Ja som si minulý týždeň aktivovala O2, končil mi paušál v Orange, a čo ako som prepočítavala,vždy mi to vychádzalo v O2 najvýhodnejšie,majú hovory úplne za bezkonkurenčnú cenu a hlavne žiadna viazanost a balíčky sa daju menit ako je treba.Manžel je v o2 už vyše roka a je ovela spokojneší ako bol s T-mobilom.

Opravte ma ak sa mýlim.
Tiež mám v súčasnosti podobnú dilemu, či O2, alebo Orange. Lenže keďže potrebujem aj nový telefón a nemám hotovosť, tak moja dilema je vyriešená. Orange.
O2 je podľa mňa výhodné pre tých ktorý majú dobrý, kvalitný, respektíve funkčný mobil. V podstate nevýhodu viazanosti u Orange podstupujeme najmä preto, lebo chceme nový telefón a nemáme naň.
Takže si myslím, že to s Orange nie je až také zlé.
bikam
10.10.09,05:07
Takmer na 95% som sa rozhodla, že prejdem aj s manželom do 02. Keďže mi včera skončila viazanosť, bola som sa informovať aj v Orange, čo mi ponúknu. A dozvedela som sa len to, čo som už vedela. Najlepšie je vraj počkať na vianočné akcie.
Ešte sa chcem spýtať - po skončení viazanosti môžem kedykoľvek prestúpiť k inému operátorovi? Čosi som zahliadla na internete, že je to do 25 dní od skončenia viazanosti. Nevie niekto, ako to v skutočnosti funguje?
Xanti
10.10.09,05:13
Takmer na 95% som sa rozhodla, že prejdem aj s manželom do 02. Keďže mi včera skončila viazanosť, bola som sa informovať aj v Orange, čo mi ponúknu. A dozvedela som sa len to, čo som už vedela. Najlepšie je vraj počkať na vianočné akcie.
Ešte sa chcem spýtať - po skončení viazanosti môžem kedykoľvek prestúpiť k inému operátorovi? Čosi som zahliadla na internete, že je to do 25 dní od skončenia viazanosti. Nevie niekto, ako to v skutočnosti funguje?
Skús si prečítať na O2 fore skúsenosti zákazníkov napr. tu je prechod popísaný http://www.sk.o2.com/ludia/forum.html?forum_page=comments_tree&cat_id=66&forum_topic_id=2140&comment_id=28066 .
Ak prejdeš teraz do O2 prechod je za 5 dní pracovných, a nebude sa ti to páčiť tak ešte aj stihneš tie vianočné akcie v orange. :D:D:D:D

Čo sa týka tých 25 dní tak to netuším, treba ísť do O2 predajne a oni Ti povedia čo a ako, či môžeš spísať žiadosť o prenos alebo nie. :o
bikam
13.10.09,08:04
Ešte sa chcem spýtať, v o2 predajni som na to zabudla, vraj keď prechádzam k inému MO, zvykne predošlý MO ponúkať rôzne akcie aj mimo oficiál. Čo sa stane, keď som s novým MO podpísala zmluvu o prestupe, a ponuka starého MO ma osloví, čiže budem chcieť ostať pri starom MO. Zaplatím nejakú pokutu?
bikam
18.10.09,11:47
Tak, v piatok sme sa definitívne s manželom rozhodli a prešli sme obaja k O2. Uvidíme, čo z toho bude.
Xanti
18.10.09,15:38
Tak, v piatok sme sa definitívne s manželom rozhodli a prešli sme obaja k O2. Uvidíme, čo z toho bude.
Tak hádam budeš spokojná a ked nie stále vieš zutekať a využiť nastavajúcu vianočnú ponuku pomaranča. :D:D:D
bikam
19.10.09,09:37
Tak hádam budeš spokojná a ked nie stále vieš zutekať a využiť nastavajúcu vianočnú ponuku pomaranča. :D:D:D
Dnes mi volala milá pani od Pomarančov, že by vraj chcela vedieť, prečo sme prešli k O2, či by ma niečo presvedčilo, aby som ostala. Keď som jej vysvetlila, že nemajú v ponuke telefón, aký by som chcela, že nemajú paušál, aký by som chcela, a že keď prejdeme k Modrým obaja s manželom, tak že to bude pre nás výhodnejšie, pekne sa mi poďakovala a zložila.
Muška
19.10.09,10:03
Tak práve dnes dcéra zobrala tento Paušál snov.
Kedže už na posledných faktúrach chodí presný rozpis jednotiek, tak sa to dá pekne vypočítať. Včera som sa s tým trošku potrápila a keby moja dcéra mala už minulý mesiac tento Paušál snov, tak by ušetrila 197 €. Mala účet 322 €. Zobrali sme Nonstop + 400 /do iných sieti/ + 400 /SMS + MMS/ a benefit + ďalších 400 /do iných sieti/. Viazanosť je tu na 12 mesiacov. Potom jej padne iba ten benefit. Plus zadarmo Orange World TV na 3 mesiace potom ho musí deaktivovať.

Takže už prišla faktúra 169,04 € :eek: a to sa samozrejme "odviazala" , keďže má Paušál snov.
Úspora oproti predchádzajúceho účtu 153 €. ;)
bikam
27.10.09,10:03
Tak, od dnes sme s manželom v O2. Orange zbohom.
bikam
12.05.10,06:14
Po pol roku v O2 môžem skonštatovať len spokojnosť. Volám si komu chcem, kedy chcem a ako dlho chcem. A účty sú o 2/3 nižšie. Žiadna viazanosť a platenie dopredu za vybraný paušál. Platím len za to, čo prevolám.Takže :cool:
Laco-monter
12.05.10,06:40
Ja zase poznám ľudí, čo prešli z mesačných paušálov naspäť na predplatené karty. :rolleyes:

ja s nimi sympatizujem.:)

Sú to normálni ľudia, čo potrebuju telefonom riešiť len naozaj súrne veci

a nie vykecavať sa DO BEZVEDOMIA.

Rozhodujuca pre bežného človeka je SUMA , ktorú minie mesačne na telefonovanie, nie čo ho stoji jedna minuta.:cool:
Laco-monter
12.05.10,06:46
Ja zase poznám ľudí, čo prešli z mesačných paušálov naspäť na predplatené karty. :rolleyes:

ja s nimi sympatizujem.:)

Sú to normálni ľudia, čo potrebuju telefonom riešiť len naozaj súrne veci

a nie vykecavať sa DO BEZVEDOMIA.

Rozhodujuca pre bežného človeka je SUMA , ktorú minie mesačne na telefonovanie, nie čo ho stoji jedna minuta.:cool:


Naozaj je to tak.
alla66
12.05.10,07:25
Ja zase poznám ľudí, čo prešli z mesačných paušálov naspäť na predplatené karty. :rolleyes:

ja s nimi sympatizujem.:)

Sú to normálni ľudia, čo potrebuju telefonom riešiť len naozaj súrne veci

a nie vykecavať sa DO BEZVEDOMIA.

Rozhodujuca pre bežného človeka je SUMA , ktorú minie mesačne na telefonovanie, nie čo ho stoji jedna minuta.:cool:
súhlasím s Tebou, nie je karta ako karta... je rozdiel platiť 13 centov za minútu, alebo 48 centov. Ľudia sú pohodlní a nemajú záujem, aby si prepočítali, s ktorým operatorom ušetria...
Laco-monter
12.05.10,07:26
súhlasím s Tebou, nie je karta ako karta... je rozdiel platiť 13 centov za minútu, alebo 48 centov. Ľudia sú pohodlní a nemajú záujem, aby si prepočítali, s ktorým operatorom ušetria...


Ja som myslel tých ľudí, čo mesačne prevolaju menej ako 5 €.
alla66
12.05.10,08:17
Ja som myslel tých ľudí, čo mesačne prevolaju menej ako 5 €.
ja som zasa myslela na tých, ktorí prevolajú pár centov:)
michelle84
12.05.10,08:22
Ja mám od začiatku kartu a ani to neminiem, čo mám na nej. Ale teraz už mám aj služobný mobil, na ktorom mám voľné minúty. Tie využívam, ale súkromný mobil veľmi málo.
dudroš
12.05.10,09:14
Ahojte, ja som s manzelom presla koncom minuleho roka k O2. Manzel je OK, ten prevola malo, ale moje telefonne ucty za marec a april su hrozne, nakolko vacsina mojich klientov ma Orange. Teraz rozmyslam opat aj nad pomarancom, maju pausal den do orangu za cca 16eur. Bolo by to menej, ako moje hovory do inych sieti.
danasimi
16.02.11,09:58
Ja mám Paušál snov mesiac, 200(do iných sietí) + 70 (SMS-MMS) + VÍKEND (zadara) a tiež Orange World TV na 3 mesiace...no musím povedať, že som "ušetrila" v poslednej faktúrke 11 eur a to som volala faaaakt hodne dlho a hocikam... Uvidíme, čo bude v tej ďalšej :---..!

Ahoj ja mám presne tento paušál ako ty a dnes mi došla sms že môžem využívať Orange World TV. Prosím ťa to je zase nejaký benefit? Už sa mi raz stalo, že mi takto aktivovali nejakú službu , zabudla som ju deaktivovať a keď mi prišla faktúra som skoro odpadla...