Vojtik
29.08.09,15:52
Mate niekto skusenosti z firmou Ventani so sidlom v Trnave ?
Chcel by som si od nich objednat plastove okna len neviem ci je to dobra firma alebo nie. A keby ste vedeli o nejakej dobrej firme v Trnave s ktorou mate dobre skusenosti tak poradte ( pripadne aj zle aby som vedel ktorych firiem sa mam vyvarovat).
Vopred vam dakujem.
Marek1972
29.09.09,10:47
zdravim,

robili okna uz takmer celej mojej rodine, mne aj susedovi. rozhodne nepatria medzi lacne alternativy, ale kompenzacia spociva v kvalite vyrobkov a prac, ktoru vykonavaju. myslim aj, ze ich mozem spolahlivo oznacit ako profesionalov vo svojej brandzi. osobne mozem len doporucit.

marek.
kastelan
02.10.09,18:29
ventani je dobra firma ktorá robí z dobrých nemeckých profilou
okna im dodava aluplast prievidza
ferdinando2
20.06.11,12:03
Suhlasim. Ventani robi velmi kvalitnú a dobrú prácu. Ak nepozerate na kazde euro tak je to spravna firma. Dodavali nam vsetko od A po Z co sa okien tyka a vsetko prebehle naozaj velmi profesionalne.
RadovanX
29.11.11,14:33
dobry den. tiez sa pridavam k nazoru ze spomenuta firma je spravna volba. dal by som im asi 9 z 10. ten jeden dole len ze nie su lacna firma :) ale inak naozaj spickova kvalitna vykonana robota a materialy a tiez pristup, ktory maju. dlho sme vyberali a dostali sme sa k nim uplnou nahodou. oplati sa ich urcite aspon navstivit a zvazit to co vam ponuknu a tiez dobre informuju...
marko182
29.11.11,20:05
To je zaujimave, ze ludia sa zaregistruju na Poradu len kvoli tomu, aby mohli pochvalit nejaku firmu.
3 zo 4 reakcii su ludia s jedinym prispevkom a samozrejme pozitivnym...
alojzo
30.11.11,08:32
máme od nich okná na celom poschodovom dome už 6 rokov,zatiaľ spokojnosť.
TomasHC
30.11.11,08:41
To je zaujimave, ze ludia sa zaregistruju na Poradu len kvoli tomu, aby mohli pochvalit nejaku firmu.
3 zo 4 reakcii su ludia s jedinym prispevkom a samozrejme pozitivnym...

Preto si treba vyberat podla osobnych referencii od ludi ktori stavali, urcite ich poznas aspon 10. Ja som bral z Leopoldova od fy. Hasso, profil Trocal, po 2 rokoch od montaze stale spokojnost.
marko182
30.11.11,09:02
Tomas,
uplny suhlas. Bohuzial stavam riadny kus od domova, ludi tam este nepoznam, takze jedine, ze by som nahodne zaklopal niekomu na ulici a opytal sa, kto im robil okna :)
Dik za ten tip na Hasso. Pozriem, pripadne si dam urobit ponuku.
RadovanX
30.11.11,09:03
To je zaujimave, ze ludia sa zaregistruju na Poradu len kvoli tomu, aby mohli pochvalit nejaku firmu.
3 zo 4 reakcii su ludia s jedinym prispevkom a samozrejme pozitivnym...

marko182, preco sa nezaregistrovat a preco nepochvalit ked to naozaj stalo za to? taktiez je tu moznost vyjadrit svoje negativne stanovisko....
marko182
30.11.11,09:06
marko182, preco sa nezaregistrovat a preco nepochvalit ked to naozaj stalo za to? taktiez je tu moznost vyjadrit svoje negativne stanovisko....

Neber to v zlom. Ja som tiez pocul na Ventani pozitivne ohlasy. Len bohuzial sa tu na porade dost casto stava, ze si ludia alebo firmy vytvoria zopar nickov, vychvalia sa do neba a viac ich tu clovek nevidi.
Takze kazda referencia ci uz pozitivna lebo negativna je viac ako vitana. Len aby to bola realna skusenost.
RadovanX
30.11.11,13:16
Neber to v zlom. Ja som tiez pocul na Ventani pozitivne ohlasy. Len bohuzial sa tu na porade dost casto stava, ze si ludia alebo firmy vytvoria zopar nickov, vychvalia sa do neba a viac ich tu clovek nevidi.
Takze kazda referencia ci uz pozitivna lebo negativna je viac ako vitana. Len aby to bola realna skusenost.

ved jasne to je celkom pochopitelne, ale tak co narobis, taky je internet. a vzdy je moznost popytat sa pripadne aj znamych a najst si aj negativne referencie na inych forach, ved dnes je to ovela lahsie najst negativne referencie ako tie pozitivne. aspon si osobne myslim ze na fora sa chodia riesit len problemy a zle skusenosti...malokto ide v dnesnej dobe na forum dodavatela pochvalit. takze ak bude mat niekto zle ohlasy budu sa dat najst ovela lahsie ako tych par pozitivnych. internet je plny kadecoho... a firmu ventani sme tiez preverovali poriadne aj na internete aj cez kopu znamych a tiez sme tam zopar krat boli aby sme si urobili aj vlastny dojem. to si treba toto vsetko dobre vykombinovat. najlepsie je ale na stavbe domu veci kupovat cez taketo referencie lebo firiem je kopec a clovek je z toho niekedy az zufaly.
marko182
30.11.11,15:50
Ja sa tiez znazim si firmu najskor poriadne preverit, preto je kazda referencia dobra. Ale uz som videl tolko "samoreferencnych" prispevkov, ze len tak hocicomu neverim. Ale mas pravdu, v tom je prave najvacsia vyhoda aj nevyhoda internetu.
RadovanX
30.11.11,20:01
Ja sa tiez znazim si firmu najskor poriadne preverit, preto je kazda referencia dobra. Ale uz som videl tolko "samoreferencnych" prispevkov, ze len tak hocicomu neverim. Ale mas pravdu, v tom je prave najvacsia vyhoda aj nevyhoda internetu.

ked som si vyberal na dome drahsie veci, tak vzdy som si natvrdo vypytal od firiem nejake tri styri kontakty na zakaznikov a isiel som sa pozriet na tu robotu a porozpraval som sa ako su s danou firmou spokojny, celkom zabava sice trocha narocna na cas ale dost sa clovek podozveda

a sakra ked tak pozrem na dotycneho kedy sa pytal na tie okna ventani tak ten jeho datum prispevku je uz aj tak davno po funuse tak mu to uz aj tak asi nepomoze a okna uz ma priblizne dva roky namontovane :D