kralcak
30.08.09,16:40
Mam taky problem ze zena sa mi stazuje ze nechce sediet po veceroch a cez vikendy doma. ze chce daco robit. Tak sa vas pytam co robievate po veceroch s partnerom ? Kam chodite ? co robite ? A co cez vikendy ? Naozaj vam dakujem za kazdu inspiraciu lebo mna napadlo len ist na pivo, do kina, na plavaren a viac ma nic nenapada a zaujimalo by ma co robia ostatny ludia ze nesedia kazdy den doma ...
cloe
30.08.09,14:44
Mam taky problem ze zena sa mi stazuje ze nechce sediet po veceroch a cez vikendy doma. ze chce daco robit. Tak sa vas pytam co robievate po veceroch s partnerom ? Kam chodite ? co robite ? A co cez vikendy ? Naozaj vam dakujem za kazdu inspiraciu lebo mna napadlo len ist na pivo, do kina, na plavaren a viac ma nic nenapada a zaujimalo by ma co robia ostatny ludia ze nesedia kazdy den doma ...

Neverím, že ťa nenapadlo nič iné!:D Keby si sa opýtal môjho muža, určite by povedal niečo, čo vôbec neuvádzaš vo svojom príspevku;)
kralcak
30.08.09,14:46
ano sex ma napadol .... ale dajme tomu ze zena ma svoje dni ...
arizona
30.08.09,15:00
Kúp je nový PC a zaregistruj ju na Poradu.. ;););):D:---
A máš pokoj :---
kralcak
30.08.09,15:02
to je problem ze sedime stale za pocitacmi a uz viac nechce .... chce robit daco ineho ...
frederyka
30.08.09,15:02
Zaregistruj manželku na stránke www.porada a budeš mať pokoj. Kamarátky si nevedia vynachváliť túto stránku. Tiež som sa k nej dostala vďaka Zuzke. Dik
kralcak
30.08.09,15:03
jj stranka je dobra ale ona nechce uz viacej sediet za pocitacom ... ma pocit ze zabija svoj zivot sedenim za pc
alla66
30.08.09,15:08
Mam taky problem ze zena sa mi stazuje ze nechce sediet po veceroch a cez vikendy doma. ze chce daco robit. Tak sa vas pytam co robievate po veceroch s partnerom ? Kam chodite ? co robite ? A co cez vikendy ? Naozaj vam dakujem za kazdu inspiraciu lebo mna napadlo len ist na pivo, do kina, na plavaren a viac ma nic nenapada a zaujimalo by ma co robia ostatny ludia ze nesedia kazdy den doma ...

Kúpte si nehnuteľnosť a začnite s rekonštrukciou...všetok voľný čas a víkendy /nepočítam financie a nervy/ vám "zhltne" chalúpka, záhradka, alebo chatka;):---:)
arizona
30.08.09,15:12
to je problem ze sedime stale za pocitacmi a uz viac nechce .... chce robit daco ineho ...
A čo kúpiť si záhradku, alebo chalupu? ...je to super relax :)
kralcak
30.08.09,15:21
no my sme teraz v irsku a mame tu prenajaty dom. ALe mne slo skor o to ze co robite ked pridete obaja narobeny z prace. Ze ci ozaj vsetci sedite pred PC alebo TV ... a ak nie tak co robite ? A co robite ked mate volny vikend ? Kam idete ? CO podnikate ?
kralcak
30.08.09,15:23
Kúpte si nehnuteľnosť a začnite s rekonštrukciou...všetok voľný čas a víkendy /nepočítam financie a nervy/ vám "zhltne" chalúpka, záhradka, alebo chatka;):---:)

no ja by som chcel vediet ako stravit volny cas s partnerom a pri tom nepracovat :D skor take oddychove aktivity co robite ...
pasuliatko
30.08.09,15:30
chodievajte každý večer na romantické prechádzky, zmrzlinu... sem tam zájdite do kina, na dobrú večeru alebo si kúpte nejakú dobrú spoločenskú hru.chodte do baru na drink...alebo si kúpte zvieratko a máte o zábavu na dlhé roky postarané :D
Darina1234
30.08.09,15:35
Ako traviť volny šas s partnerom, vela zavisi od veku a od spoločných zaujmov. my, ked už citime, že prace a hlavne počitača a filmov je už dosť, ja sa venujem zahrade, spolu chodime na bycikle, rýchla chodza alebo beh, proste volny čas travime v prirode,
Beella
30.08.09,17:20
Máme deťúrence, takže nejaké aktivity smerom von sú zriedkavé a nám veľmi vzácne.
Hráme scrabble, karty alebo domino.
Otvoríme fľašu vína, druhú.... a kecáme, rozoberieme celú rodinku, susedov a uchechtávame sa. A stále máme pocit, že noc je mladá, tak "otvor ešte jednu" ... :D :D Toto najradšej vonku na záhrade, v čase, keď už aj komáre ťahali spať :D
Pustíme si dobré devečko.
Grilujeme, kamaráti si u nás často podávajú kľučku. Je tu Záhorí úžasne. Kľud, pokoj, mnohým to pripomína ich detstvo u babky, či tetky.
Alebo sa každý natiahneme na jeho strane sedačky a čítame.
A v tých vzácnych chvíľach mimo domu si užívame kino, divadlo, dobrú večeru. Plaváreň, korčuľovanie /letné aj zimné/, bicyklovanie sú také klasické denné rodinné aktivity u nás. Jaj a samozrejme les a hríby ;)
wegamizi
30.08.09,17:25
Ako travime volny cas my? Zalezi aj od toho, kolko nam ostane energie. Ak sme vycerpani, tak relaxujeme ( citame, opalujeme sa, pocuvame dobru hudbu ), ak mame dostatok energie tak aktivne: bicyklovanie, rychla chodza, posilnovna, sem-tam vylet s fotografovanim, vylet na nejaky hrad ( my konkretne na Pajstun ),
kupalisko - termalne, zbieram liecive bylinky, divadlo, v zime lyzovanie, samostudium AJ, atd.
Nie vsetky aktivity ( v dobrom slova zmysle ) zdielame spolu, mame rozlicne zaluby, takze nie vzdy sme spolu, respektujeme aj takyto sposob travenia volneho casu.
Jara
31.08.09,07:20
My sme po 50-tke, takže dosť často sme aj pri televízore a každý v inej izbe, spolu pozrieme správy a potom chceme mať aj svoj kľud, ale cez víkendy si radi zájdeme do prírody, na huby, alebo len tak na prechádzku lesom, prípadne zájdeme na nejaký hrad. Teraz sme boli na Ľubovnianskom aj skanzen sme si pozreli a kostolík, zašli tam na obed a bolo nám príjemne. Tiež sa stretávame s priateľmi pri spoločných grilovačkách alebo vonku pri pivečku a to do neskorých nočných hodín, pri ohníčku a je nám fajn.
ludmilla
31.08.09,13:39
U nás sú to najčastejšie prechádzky, večerné rozhovory pri ohníku, vínku pod hviezdami, to máme obaja radi, chodíme spolu aj na futbal, hasičské súťaže, sem tam prežijeme víkend mimo domu, strávime ho plávaním, alebo splavíme nejakú rieku, bicyklovaním, turistikou urobíme výstup na nejaký kopček, teraz napr. plánujeme Kriváň, alebo navštívime koncert, kino, zámok,.... Najradšej tieto voľné dni trávime s deťmi pokiaľ je to možné. Najčastejšie však len v trojici s najmladším synom. Zajtra napr. navštívime výstavu fotografií v Senici. Fotografie od mladej dievčinky Ľubky, pochádzajúcej zo Senice. Výstava má názov "Antarktída". Čiže robíme len samé jednoduché veci a tešíme sa z nich:)
Zitulda
31.08.09,15:16
no ja by som chcel vediet ako stravit volny cas s partnerom a pri tom nepracovat :D skor take oddychove aktivity co robite ...
Ahojky kralcak podľa toho čo píšeš predpokladám, že ste mladý manželský bezdetný pár a teraz ste v sychravom Irsku . Mám drobnú radu... a verím že nie najhoršiu. V predošlých príspevkoch Ti dali mnohé tipy a nie zlé. A ani tak si zatiaľ Ty sám nevieš vybrať :confused: a ak je do tejto témy zapojená aj manželka ani ona si vybrať nevie :confused:
Zoberte si obaja v jeden večer papiere a perá, každý nech si napíše svoju predstavu čo by chcel po večeroch robiť ale nepracovať. Táto činnosť Vám zaberie dosť času a zároveň sa pobavíte. Druhú zábavu budete mať potom pri porovnávaní a zosúlaďovaní činností, ktorú chce robiť jeden alebo druhý a zistíte na čo má chuť ktorí. Môže to byť pre Vás aj smiešne(pri viacerých témach čo ste napísali obaja) a znova utečie čas. Potom si z výsledkov urobíte plán činností ktorý večer ako tráviť.
kralcak
31.08.09,15:24
presne tak ...
vdaka za rady vsetkym ....
Zuzitka
31.08.09,18:49
Ak má žena vzťah ku zvieratám, kúpila by som jej psíka. Zamiluje sa doňho a môžete sa mu spoločne venovať. Je úžasné mať doma psíka, je to člen rodiny, my si bez psíkov nevieme život predstaviť.