spor
30.08.09,18:12
Ahojte,,chcem sa spýtať na skúseností. Plánujem sa vzdelávať prostredníctvom rekvalifikačných agentúr ohľadom miez a personalistiky.. Myslíte si, že návšteva 46 hod kurzu mi pomože zasvetiť sa do celej problematiky, tak aby som mohla pracovať v tejto oblasti resp. pracovať na živnosť ako to agentúra uvádza?? A neviete či firmy využívajú takéto externé služby??? Viem, účtovníci dost robia pre firmy, ale robit mzdy sa možno tak nevyužíva. Poradťe aké máte skúsenosti alebo názory..dakujem pekne
ivka70
30.08.09,16:32
Nemyslim si, ze hned po absolvovani kurzu clovek zvladne samostatnu pracu v tejto oblasti..
Mzdy a personalistika je oblast, ktora sa neustale meni, takze to chce takmer denne studovat zakony a vyhlasky.
Najviac sa vsak clovek nauci pri samotnej praci, idealne pod vedenim starsieho a skusenejsieho kolegu.
spor
02.09.09,17:55
ano v podstate suhlasím s tým názorom, ale kde vám dajú príležitosť v tejto brandzi bez praxe?? Pokiaľ viem na mzdové požadujú len skúsených s praxou. Absolventi VŠ nemajú šancu tak možno to niekto niekedy zohladní, že mám kurz v tejto problematike a možno návšteva seminárov tak uvidíme... Vám pekne dakujem za reakciu.