dana62
30.08.09,19:08
prosim vas poradte mi, manzel sa rozhodol otvorit si zivnost a potrebuje dostat dotaciu z UPSVR SR.Nevieme si rady s podnikatelskym planom - nemate niekto konkretny priklad pre zamocnika-zvaraca?
arizona
30.08.09,17:20
skús pozrieť vzor v prílohe, alebo si daj názov príspevku do vyhľadávača. Nájdeš viac,...prispôsob si podľa potreby
autentik
09.09.09,10:36
Prosím Vás pomôže mi niekto s vypracovanim finančnej prognózy k podnikatelskému plánu?Nemôže mi niekto preposlať Podnikateľsky plán na vedenie JÚ a PÚ.
Dotáciu by som chcela použiť na nákup počítača,multi.zariedenia,softweru Pohoda,zaplatiť ZP-odvody....
grammatika
09.09.09,12:43
Prosím Vás pomôže mi niekto s vypracovanim finančnej prognózy k podnikatelskému plánu?Nemôže mi niekto preposlať Podnikateľsky plán na vedenie JÚ a PÚ.
Dotáciu by som chcela použiť na nákup počítača,multi.zariedenia,softweru Pohoda,zaplatiť ZP-odvody....

Myslím si, že práve pre Teba by nemal byť problém urobiť finančnú prognózu, keďže budeš viesť účtovníctvo, keď už aj vieš čo kúpiš. Treba si určiť aké budeš mať výdavky (to už asi vieš) a príjmy-podľa toho, či už máš nejakú potencionálnu klientelu alebo využi cenník, ktorý je tu na nete a podľa neho si urči ceny.
Tú prognózu nemusíš do botky splniť-to UPSVaR kontrolovať nebude. Bude kontrolovať, či si minula príspevok na tie výdavky, ktoré si si tam dala a či z daného predmetu živnosti dosahuješ aspoň nejaké príjmy (Keďže živnosť sa zakladá za účelom podnikania- a to je za účelom dosiahnutia zisku)
brato
09.09.09,20:13
Prosím Vás pomôže mi niekto s vypracovanim finančnej prognózy k podnikatelskému plánu?Nemôže mi niekto preposlať Podnikateľsky plán na vedenie JÚ a PÚ.
Dotáciu by som chcela použiť na nákup počítača,multi.zariedenia,softweru Pohoda,zaplatiť ZP-odvody....


Ja som robil fin.prog.podla tejto tabulky je super su tam vzorce len si presne premysli čo chceš presne kupiť a ake budeš mať predpokladane prijmi ......pridaj odvody dan, a ostatne maličkosti a maš to hihi:)
autentik
10.09.09,04:26
Ďakujem za pomoc...