alla66
30.08.09,20:16
Kamarátka, ktorá bola u mňa na návšteve sa registrovala z mojho PC na Poradu, pretože doma nemá internet...môže jej rovnaká IP adresa robiť problémy s prihlasovaním na Poradu? Ďakujem
buchač
30.08.09,18:20
Kamarátka, ktorá bola u mňa na návšteve sa registrovala z mojho PC na Poradu, pretože doma nemá internet...môže jej rovnaká IP adresa robiť problémy s prihlasovaním na Poradu? Ďakujem

Nemala by ....teda aspoň myslím si ...:---

Keď som sa z Dublinu v pohode prihlásil na cudzej mašine ....?.....:rolleyes:
alla66
30.08.09,18:42
Nemala by ....teda aspoň myslím si ...:---

Keď som sa z Dublinu v pohode prihlásil na cudzej mašine ....?.....:rolleyes:
Nejde o dve rôzne miesta a dva PC:confused:...ide o jednu IP adresu...kamoška použila pri registrácií moju IP adresu.
arizona
30.08.09,18:57
Vadiť by to nemalo, jedine by si mohol niekto myslieť, že máš viac nickov:---
Alebo si zmeň IP adresu , ak nemáš pevnú...;)
alla66
30.08.09,18:59
Vadiť by to nemalo, jedine by si mohol niekto myslieť, že máš viac nickov:---
Alebo si zmeň IP adresu , ak nemáš pevnú...;)
Dík, hľadám:D:D:D""starý"" ma neposlúcha;) (internet):)
Halli
30.08.09,19:10
Vadiť by to nemalo, jedine by si mohol niekto myslieť, že máš viac nickov:---
Alebo si zmeň IP adresu , ak nemáš pevnú...;)

Na mojej IP v kanc. sa prihlasili už asi 5ti /aj moje detváky/ a na moj net sme dokonca pripojené dve kanc. ..., vtedy som nemala ani poňatia o nejakej IP a je mi to srdečne jedno :---...však ak chcem šíriť poradu, tak sa dá aj takto...;)
Stefan2005
31.08.09,09:09
Pravdu povediac, nechápam podstatu problému. Tak ako píše Slavica, nie je problém zaregistrovať (aspoň v minulosti nebol) z jedného PC viacej nickov...

Schválne som si pustil novú registráciu, nevidel som žiadnu odvolávku na IP adresu (ak by daný nick bol viazaný na IP adresu PC, tak ako by to bolo v prípade dynamickej IP adresy?) - podstatná je mailová adresa.

Prakticky tak ako Skype, aj Poradu.sk môžu z jedného PC užívať viacerí užívatelia - podstatné je odhlásiť sa z pôvodného užívateľa a prihlásiť sa ako ďalší...
2009
31.08.09,10:17
Kamarátka, ktorá bola u mňa na návšteve sa registrovala z mojho PC na Poradu, pretože doma nemá internet...môže jej rovnaká IP adresa robiť problémy s prihlasovaním na Poradu? Ďakujem

Nie. Nemôže jej to robiť problémy. Niektoré SERVRE sledujú IP adresu ale tu sa jedné skôr o obmedzenie veľkosti sťahovanie dát. Napr. MEGAVIDEO Ti obmedzuje sťahovanie myslím na 70 minút. Pochybujem, že politika Porady je obmedziť prihlásenie sa viacerých užívateľov z jednej IP adresy alebo naopak jedného užívateľa z viacerých IP adries :)