atomika
30.08.09,21:47
Ahoj, máte niekto skúsenosti s kozmetikou značky LR? Mne sa to zdá trocha drahé. Kamarátka ma tiež nahovára na to, aby som sa stala LR lady, nie som si však istá, či by som si dokázala vytvoriť klientelu.
rozum
30.08.09,20:06
Ahoj mňa nahovára jeden známy sú to kvalitné výrobky za primerané ceny.:);):)
buchač
30.08.09,20:09
Ahoj mňa nahovára jeden známy sú to kvalitné výrobky za primerané ceny.:);):)

Hlavná stránka

http://www.lady-racine.de/

On line katakóg

http://www.lrworld.com/flashbooks/de/flash.html#/2/
ondrejvla
30.08.09,20:11
Tiež som sa prihlásila, zaplatila 8,-€ poplatok, potom som ochorela a teraz uvažujem, že ja to vlastne nevyužijem, nemám záujem to predávať ďalej a pre vlastnú potrebu mám za tie peniaze kvalitný parfém. No a keďže využívam len pre seba aj AVON, myslím, že toto by už bol nadštandart.
Halli
30.08.09,20:16
Zbytočne predražená kozmetika a starosti s predajom...:rolleyes:
arizona
30.08.09,20:18
Ak nemáš okolo seba veľkú rodinu, či veľký ženský kolektív, tak s tým nezačínaj. Záleží aj aká si povaha , či dokážeš presviedčať a "nevtieravo" vnútiť , či máš obchodného ducha apod.
Skús si aj vopred v duchu zrátať, koľkým ludom by si to vedela pravidelne ponúknuť..
atomika
30.08.09,20:23
Ahojte, ďakujem za odpovede :-) Chcem sa spýtať na ten poplatok 8 euro... Mohla si do LR - ka vstúpiť po zaplatení tohto poplatku bez toho aby si si kupovala štartovací balíček? Mne tvrdili baby z LR, že do spoločnosti možno vstúpiť len ak si kúpim jeden zo štartovacích balíčkov, pričom cena niektorých presahuje aj 200 eur (čo sa mi zdá dosť prehnané).
cloe
30.08.09,20:31
Od firmy LR beriem aloe vera - 89% gél. Pijem ho a myslím si, že mi pomáha. Ale bude to asi skôr psychologická záležitosť.:) Kupujem si aj čínsku hubu Reishi. No keď mám pravdu povedať, beriem si to hlavne kvôli svokre, ktorá má katalóg a ona týmto veciam strašne verí.
Čo sa týka tej kozmetiky, to by som nekupovala. Za tie peniaze si naozaj kúpim kvalitnú kozmetiku v kamenom obchode, prípadne v lekárni.
ondrejvla
30.08.09,20:47
Ahojte, ďakujem za odpovede :-) Chcem sa spýtať na ten poplatok 8 euro... Mohla si do LR - ka vstúpiť po zaplatení tohto poplatku bez toho aby si si kupovala štartovací balíček? Mne tvrdili baby z LR, že do spoločnosti možno vstúpiť len ak si kúpim jeden zo štartovacích balíčkov, pričom cena niektorých presahuje aj 200 eur (čo sa mi zdá dosť prehnané).

Áno, ten poplatok som zaplatila na predvádzaní ich výrobkov v kúpeľoch, kúpila som si mastičku, mala byť od bolesti, no vyhodila som 18,- €...
Takže som sa rozhodla, kamenný obchod, overené značky...
Rozalka
31.08.09,14:13
Od firmy LR beriem aloe vera - 89% gél. Pijem ho a myslím si, že mi pomáha. Ale bude to asi skôr psychologická záležitosť.:) Kupujem si aj čínsku hubu Reishi. No keď mám pravdu povedať, beriem si to hlavne kvôli svokre, ktorá má katalóg a ona týmto veciam strašne verí.
Čo sa týka tej kozmetiky, to by som nekupovala. Za tie peniaze si naozaj kúpim kvalitnú kozmetiku v kamenom obchode, prípadne v lekárni.

Možno je to o psychike - a možno ani nie.
Užívala som aloe vera, asi 1 rok. Určite to vo voľačom pomáha, pretože som bola so synom asi 4 dni v kuse, a dodatočne vysvitlo, že má žltačku, viezla som ho aj do nemocnice a predsa som zostala "čistá".

Asi 2 mesiace po vynechaní aloe sa mi začali vyhadzovať herpesy, jeden za druhým.

Ja som toho názoru, že to nie je len o psychike.
Laurinkai
03.05.11,12:59
Vdaka za prispevky, su uzitocne. Ja ale urcite nechcem byt ich predajcom. Mna tam zaujal len jeden parfem, ktory som si kupovala a ktory by som aj nadalej chcela kupovat od predajcu, pretoze jemu podobny nejdem zohnat. Ponukaju mi vselijake napodobeniny, ale su to vacsinou lacne smrady a ide ma rozhodit, ked ma niekde presviedcaju, ze je to urcite ten, co hladam. Vacsinou znechutene odidem z parfumerie prec. Konkretne ide o Racine for Man, Singapore. Tak poradte, ak viete o nejakom dilerovi.
ludeko
03.05.11,13:08
Ahoj,
moja priateľka robí predajcu. Neobjednáva často, väčšinou sa dohodneme, keď sa nám viacerým kamoškám už míňa parfém. Nie sú najlacnejšie, ale majú svoje čaro i výdrž vône. Pošli mi svoje č. MT, dohodnem sa s ňou a zavolám ti. Ľ
Alena Šurinčíková
01.06.11,08:28
ahoj laurinkai občas obiednavam vone aj ine produkty možem ti obiednať ten parfum ak mi odpovieš tak by sme sa dohodli na objednavke a ostatnom ahoj aľa.
07martinka
11.06.11,08:23
Ahoj, máte niekto skúsenosti s kozmetikou značky LR? Mne sa to zdá trocha drahé. Kamarátka ma tiež nahovára na to, aby som sa stala LR lady, nie som si však istá, či by som si dokázala vytvoriť klientelu.
Ahoj, aj ja si pravidelne objednávam výrobky od LR. Jem Colostrum v kombinácií s Omega3, na konkrétnu diagnózu. Bola som veľmi skeptická, no potrebujem súrne vyriešiť svoj dlhodobý problém lebo chcem otehotnieť a dať sa na poriadok. Trošku ma presvedčilo na začiatku to, že lekár, ktorého majú nonstop na linke, vedel hneď zareagovať na moju diagnozu, hoci nie je bežná, pritom pani s ktorou som to riešila počula o tom, že ma niečo takéto trápi prvýkrát, bola mi cudzia. Hneď to začala riešiť s ním telefonicky, pričom som sa s ním napokon aj ja sama rozprávala a presne mu hovorila priebeh svojej diagnózy. Teraz ma už presviedčajú moje výborné krvné testy, takže neverím, že je to len psychologické. Ale aj sa celkovo teraz cítim dobre. A tá cena, čo sa tu spomínalo... áno, naraz sa to zdá dosť, no v ostatných výrobkoch s týmto označením nie je buď uvedený obsah čistej dužiny aloe v % - je len napr., že "obsahuje výťažok z aloe" alebo je podstatne nižší. Napr. probiotika - museli by sme namiešať viaceré výrobky, aby ste dali dokopy baktérie ktoré obsahuje tento ich produkt, teda v konečnom dôsledku zaplatíte v tej lekárni možno aj viac. A hlavne, efekt je omnoho rýchlejší. Sama som si to vyskúšala v lekárni, lebo som tomu vôbec neverila, a skutočne to tak je.
Aj ja objednávam pravidelne, závisí od toho ako potrebujem ja, alebo zákazníci. Pravidelne sa vzdelávam, chodím na semináre, aby som vedela najmä správne pomôcť a poradiť, pretože si vymieňame skúsenosti s ochoreniami. Ak máte záujem, rada Vám popíšem prostredníctvom svojho e-mailu bližšie, podľa toho čo konkrétne hladáte. Pri objednávke dávam svojim verným zákazníčkam po desiatom nákupe celkovú zľavu na objednávku a taktiež pri objednaní viacerých výrobkov naraz pribaľujem darček :)
ak máte záujem o bližšie informácie, napíšte mi na webovú adresu na centrume - 07martinka. Prípadne na mobil 0908252698 a dohodneme sa cez mail.
soundarea
27.02.12,17:16
Objednat sa da bez problemov aj cez www.lrkozmetika.sk - bud mailom, alebo telefonicky :-)
07martinka
09.02.13,20:16
Prosím, nekontaktujte ma s objednaním kozmetiky LR. Inzerát, ako aj všetky údaje sú dlhodobo neaktuálne. V prípade záujmu kontaktujte svojho LR partnera, ktorý vám iste ochotne poradí a pomôže. Ďakujem.
07martinka
09.02.13,20:18
Prosím, nekontaktujte ma s objednaním kozmetiky LR. Inzerát, ako aj všetky údaje sú dlhodobo neaktuálne. V prípade záujmu kontaktujte svojho LR partnera, ktorý vám iste ochotne poradí a pomôže. Ďakujem.
Majka LR
14.07.13,20:45
Zdravím, ja produkty značky LR používam už dlhé roky. Pozitívne skúsenosti s nimi ma sami presvedčili aby som sa tejto problematike začala venovať aj obchodne. Momentálne mám stálu klientelu cez 60 ľudí a budujem si zároveň svoj tím spokojných poradcov. V prípade záujmu vám produkty viem zabezpečiť a taktiež poradiť v akejkoľvek oblasti, ktorá s LR súvisí. :)
Majka LR
14.07.13,20:46
Rada ti parfum zabezpečím :)
Laurinkai
17.08.13,11:45
Ahoj. Dakujem za ochotu. Uz ho mam, dostala som ho k sviatku.
Katecon
18.12.13,17:01
Najdem tu niakeho LR poradcu? Chcem si kupit niake veci na chudnutie a nikoho neviem zohnat :) moj mail pumky@azet.sk
Haluta32
07.01.14,21:21
Ak potrebujete LR poradcu kontaktujte ma na e-mail: klusovalucia@gmail.com
petra2787
10.06.15,09:54
baby ak by ste chceli niečo z LR kludne sa ozvite :)))) objednaaam :)petta2787@gmail.com