Valcake
31.08.09,00:11
Neviem, či som to dobre, alebo zlezaradila, ale našla som na nete hrôzostrašné video a chcela by som tým upozorniť, ako je nebezpečné SMS -kovať a vôbec používať mobili v autách. Aj keď je to zákázané nájdu sa porušitelia.:eek: Prosím, dávajte pozor na seba a iných !!!http://www.youtube.com/watch?v=8I54mlK0kVw&feature=player_embedded
Chobot
31.08.09,18:14
Nielen telefonovanie je príčinou dopravných nehôd. České ministerstvo dopravy pripravilo tiež pár klipov, kde upozorňujú dosť drsným spôsobom na časté chyby pri riadení auta a podceňovanie niektorých pravidiel. Tu si môžete pozrieť tie klipy, boli nevhodné pre publikovanie v médiách.

http://www.nemyslis-zaplatis.cz/
leonq
31.08.09,20:11
skoda, ze sa na to nepozeraju taky, ktorych sa to tyka, hlavne ked handsfree stoji par korun...
este zopar fenomenov za volantom ako citanie knich a malovanie sa...
niekedy mam pocit, ze ist predpisanou rychlostou je ohrozovanie sameho seba, pretoze som najpomalsi a smerovky uz ako keby boli len doplnkova vybava auta...
skoda ze zakazali hanlive gesta pretoze ked vas niekto predbehne cez dve plne ciary a s autom v protismere a potom ho stretnete na najblizsom semafore nic ine si nezasluzi len nieco ukazat...
jedno je iste ziadne, adrenalinove sporty nepotrebujem staci mi dvakrat denne sa prejst po dialnici...
arizona
01.09.09,08:30
Hoci je teraz "v móde" zakazovať vodičom telefonovať, či sms-kovať pri šoférovaní , tých rušivých momentov sú stovky...

Hoci považujeme za úplne bežné, ak šofér vezie (sám) v aute deti , myslím že je to rovnako nebezpečné, ako telefonovanie.
Osobne poznám dva prípady, keď mamička viezla deti a z nejakého dôvodu sa otočila za nimi dozadu... ( možno iba šantili, alebo skríkli )
Raz to odniesol usmrtený cyklista ( riadne osvietený, idúci popri ceste)
a druhý krát usmrtený chodec idúci v meste cez riadne vyznačený prechod
misomiso
01.09.09,13:42
Neviem, či som to dobre, alebo zlezaradila, ale našla som na nete hrôzostrašné video a chcela by som tým upozorniť, ako je nebezpečné SMS -kovať a vôbec používať mobili v autách. Aj keď je to zákázané nájdu sa porušitelia.:eek: Prosím, dávajte pozor na seba a iných !!!

Tu si na zlej adrese. Poradaci neesemeskuju, lebo poznaju cestny zakon. Poradaci ako jedini na Slovensku dodrziavaju vsetky zakony a predpisy "vratane tych nezmyselnych", takze urcite aj tento (ktory ma naozaj vyznam).