dafo432
31.08.09,18:51
Mal som prácu kde som bol zamestnaný cca 4 dni... Medzitým som našiel niečo iné a dal výpoveď . Zaradiť si aj túto prácu do životopisu alebo nie ? Myslím že v jednej práce ked strávim 4 dni cez zmluvu asi neprospeje životopisu či áno ?

P.S.: snáď píšem dom správnej časti diskusneho fora
Chobot
31.08.09,21:57
Mal som prácu kde som bol zamestnaný cca 4 dni... Medzitým som našiel niečo iné a dal výpoveď . Zaradiť si aj túto prácu do životopisu alebo nie ? Myslím že v jednej práce ked strávim 4 dni cez zmluvu asi neprospeje životopisu či áno ?

P.S.: snáď píšem dom správnej časti diskusneho fora

Presne tak - neprospeje. Vyvolá to veľa otázok:
Prečo si tak skoro skončil?
Vyhodili ťa?
Ak si skončil sám, nie si náhodou fluktuant?
...

Za tie 4 dni práce si ani prax nemohol získať.

Takže radšej neuvádzaj.
misoft
01.09.09,15:37
4 dni práce - to nebola práca, to si sa len zoznamoval s pracoviskom :---. A zoznamovanie s pracoviskom sa neuvádza, načo aj, veď si sa len prešiel, obzrel a skončil si :D.
dafo432
02.09.09,16:28
4 dni práce - to nebola práca, to si sa len zoznamoval s pracoviskom :---. A zoznamovanie s pracoviskom sa neuvádza, načo aj, veď si sa len prešiel, obzrel a skončil si :D.

ja som tam robil cca 2 mesiace (len nechcel dať zmluvu) len ked som našiel druhu prácu tak dal zmluvu a mne sa medzitým ozvali s drhej roboty.
Tweety
02.09.09,17:26
ja som tam robil cca 2 mesiace (len nechcel dať zmluvu) len ked som našiel druhu prácu tak dal zmluvu a mne sa medzitým ozvali s drhej roboty.
Tú prácu by som do životopisu nedávala. Ak nebola na zmluvu, len ofic. 4 dni, to nestojí za zmienku.
Chobot
02.09.09,19:33
ja som tam robil cca 2 mesiace (len nechcel dať zmluvu) len ked som našiel druhu prácu tak dal zmluvu a mne sa medzitým ozvali s drhej roboty.

Síce to na mojom názore neuvádzať tú prácu v životopise nič nemení, ale prečo nenapíšeš hneď celú pravdu. Prečo nám to servíruješ po kúskoch. Najprv si tam robil 4 dni, potom sa zrazu od teba dozvieme, že si tam pracoval 2 mesiace.. čo nové nám ešte prezradíš? :confused::confused: