MATKO.MT
31.08.09,22:12
Zdravim,

mam zaujem rozbehnut e-shop zo zaujimavymi produktamy.. sex shop, elektronika, originalne darceky, pripadne oblecenie a mobily, gps a pod. existuje nejaka stranka priamo na velkoobchod z ciny cez ktory sa to da cez paypal uhradit a poslu mi tovar cez ups? dakujem

odpovede na mail prosim nakolko sem nechodim casto

eurowell@eurowell.sk

DAKUJEM
camozzi
31.08.09,20:38
Robis chybu, ze tu nechodis. Neviem ci s tym velkoobchodom z Ciny vela vody namutis, nakolko tovar musis preclit, musi mat certifikat, splnat normy EU a Slovenka (minimalne slovenske manualy a oznacenia) a potom cena prepravneho UPS...
Ale ked uz si pytas stranku, tak skus alibaba.com.
exs8
02.09.09,06:34
dakujem pekne, skusim..

este som sa dopocul, ze v prahe existuje nejaky velkoobchod tzv. "vysunuta ruka ciny" je to na ploche niekolkych kilometrov a je tam vsetko co je v cine... za cinske ceny. nahodou kontakt na tento obchod nemas?
camozzi
02.09.09,10:24
dakujem pekne, skusim..

este som sa dopocul, ze v prahe existuje nejaky velkoobchod tzv. "vysunuta ruka ciny" je to na ploche niekolkych kilometrov a je tam vsetko co je v cine... za cinske ceny. nahodou kontakt na tento obchod nemas?

No to pocujem prvy krat o takomto velkosklade. Kontakt na taketo cinske sklady nemam, nakolko som s nimi nikdy nemal v plane obchodovat. Pocul som o kadejakych skladoch na vychode Slovenska. Ten tovar bude zrejme viac ukrainsky ako cinsky, ale zapacha rovnako :)
nYcol
02.09.09,22:46
dakujem pekne, skusim..

este som sa dopocul, ze v prahe existuje nejaky velkoobchod tzv. "vysunuta ruka ciny" je to na ploche niekolkych kilometrov a je tam vsetko co je v cine... za cinske ceny. nahodou kontakt na tento obchod nemas?
Ak zistis nejaky kontakt na tu "vysunutu ruku" prosim informuj ma ;)

dakujem
ra_do_slav
20.09.09,09:52
Na cinske velkosklady a vyrobcov, online predaj z ciny si davaj velky pozor, lebo je tam strasne vela podvodnikov.. najskor si vsetko co sa da o svojom cinskom partnerovi zisti. tovar ti neujde. nikdy neposielaj peniaze cez western union, alebo money gram za tovar ak nepoznas predajcu..