Zuzka
12.08.05,23:39
Richard, ja som s oslavami skončila a Ty s oslavou začínaš. ;)

K Tvojim narodeninám Ti prajem veľa šťastia, zdravia a úspechov a veľa dobrých nápadov. :):):)
Paula
13.08.05,04:46
Richard prajem všetko dobré a formou malého kvietka pripájam veľkú vďaku za Poradu = zázrak, ktorý si nám všetkým dal :)
bef
13.08.05,10:19
Richard aj ja sa pripájam ku gratulantom a prajem Ti všetko len to najlepšie, hlavne veľa krásnych dní plných zdravia, lásky a pohody. Nech sa Ti vždy darí. :) :) :)
ondrejvla
13.08.05,16:40
Richard krásny narodeninový deň želám, ešte viac skvelých nápadov, ešte viac múdrych poraďákov. A najmä, či ti želám, je zdravie, nech sa ťa drží, láska nech ti chutí, šťastie prenasleduje.
durisovad
13.08.05,18:22
Pripajam sa aj ja k vinsovnikom a okrem toho, co uz popriali kolegyne a kolegovia, prajem este vela trpezlivosti pri triedeni nasich (mozno niekedy pomotanych) prispevkov.
lenkak
14.08.05,19:46
Pripájam sa k blahoželaniu...
luebchenko
15.08.05,13:43
Tušil si pri zakladaní porady, koľko gratulantov budeš mať po roku z celého Slovenska? A ešte k tomu takých ktorý na teba s vďakou denne myslia? :). Myslím že čokoľvek ti priať je úplne zbytočné, lebo keď platí tá teória o tom, že myšlienky sú energia, tak tá pozitívna energia čo je k tebe od poraďákov vysielaná by ti mohla aj uškodiť - veď vieš, dobrého veľa.... :) tak len šuťomba - všetko naj :)