Martin Mocko
02.09.09,10:10
Keďže väčšina z nás "počítačových" má pokazené oči následkom svojej profesie..skúsim sa spýtať tu.

Dcéra mi stupila na okuliare a i tých 15kg zanechalo na nich "poriadny" dojem. Nepoznáte niekto nejakú dobrú, rýchlu a spoľahlivú optiku(Senec, príp. smer BA Zl.Piesky, Ružinov, Trnávka..nechce sa mi chodiť ďalej), kde dokážu narovnať rám a urobiť nové sklá. Sú to tzv. "bezrámové" okuliare, kde je rám priskruktovaný k šošovke. Keď mi tie okuliare vyrábali, tak ich posielali do Žiliny, kde šošovku brúsili. A to trvalo dosť dlho...
Zoltán Kovács
02.09.09,09:49
Skús na Lichnerke Optiku Morvay veďla Orange.
Martin Mocko
02.09.09,11:02
Skús na Lichnerke Optiku Morvay veďla Orange.


Zoleeee..is back. Rád ťa vidím/čítam priateľu.

Poznáš ich? Pýtam sa takto navonok iba a len preto, lebo raz mi takéto vŕtané sklá praskli po 2 dňoch a to som s okuliarmi nerobil nič zvláštne. Reklamáciu mi neuznali, že som si to zapríčinil ja. Stálo ma to vtedy dodatočných 800skk a povedal som si, že viac do tej optiky nevkročím. Tak nechcem investovať ďalší zbytočných krát do šošoviek.
Zoltán Kovács
02.09.09,17:01
Ja čo som si tam dal robiť, resp. opravovať okuliare som bol spokojný. Práve tam mám v oprave svokryne okuliare Versace, ktoré sa jej podarilo zlomiť.